IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th June 2011, 13:02
Аватара на Marimeq
Marimeq Marimeq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Под душа се търкаш с утайка от кафе, или се мажеш с тънък слой мед и с малка чашка си правиш вендузи. След процедурата се мажеш с крем. Всеки ден в продължение на месец. После може и по-рядко. Има голям ефект.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th June 2011, 10:03
Ralitsa67 Ralitsa67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Аз ходя на процедури в една клиника и съм доволна поне засега. Направила съм над полвината процедури и имам ефект Ако някой се интересува: http://opal.superhosting.bg/~dermavi...=20&Itemid=188
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th June 2011, 10:05
leni1111 leni1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

рали и аз ходя там, само че на новата машина си го правя.... пробвала ли си на нея?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th June 2011, 11:53
Ralitsa67 Ralitsa67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Не, не съм пробвала на новата... но съм си доволна пък и ми остават малко процедури и ще си остана с Термалипо
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th July 2011, 15:53
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

оффффф болната ми тема целулит, колко ли форуми и какво ли не изчетох, ама то с четене няма да стане! Аз лично съм пробвала и кремове и процедури, но за тоя мор за жените трябва много упоритост.Сега реших да се подложа на някаква уж нова методика в една клиника 10 процедури към 700лв за бедра и задни части, но още събирам парички!Много искам да се вкарам в час за морето
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th October 2011, 22:11
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дарина Виж мнението
дайте ми съвет за премахване на целулит.

Colon терапия за детоксикация = АНТИ - ЦЕЛУЛИТ

Представлява комбинация от специален ръчен масаж на стомаха ( по-конкретно по хода на дебелото черво ), лимфен дренаж с кактусова четка и масажни техники по краката, пластифицираща маска от водорасли, бреза и копър за отводняване. По време на маската се прави релаксиращ масаж на главата. Подобрява се кръвообращението, засилва се метаболизма и чрез прочистването на дебелото черво се изхвърлят токсините от организма.

Препоръчват се 8 до 10 терапии-по една седмично, като крайният ефект е детоксикация на организма, скулптуриране на тялото ( намаляване на обиколките ) и съответно до намаляване на целулита.

Colon терапията има здравословен и естетичен ефект.

Първите резултати се виждат след 5-6 процедура.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th October 2011, 14:50
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

И на мен ми е болна тая тема... От тия гадове нема отърване... Знам само, че дори и да ходиш на процедури и да ти се махне, юе се махне временно, не перманентно, после кат си се върнеш в нормален ритъм на живот, плюскаш солено и сладко, пиеш малко вода и след няколко месеца пак ...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th October 2011, 10:42
petrova82 petrova82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Незнам дали някой ще ми отговори, тъй като темата е от юни все пак - аз съм на 29 и съм слаба. Като заговоря за целулит ми се присмиват, но имам. Както знаете той не зависи от килограмите. Не мога да спортувам, не съм постоянна, на процедури не искам защото като ги спра и ефекта изчезва, а се набутват доста пари. В нета има достауреди за домашно ползване как мислите заслужава ли си?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th October 2011, 11:51
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Може би няма да си постоянна и с уредите, както не си постоянна със спорта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:23.