IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th October 2011, 13:01
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VeRiffY Виж мнението
Моля ви , ако някой знае някакъв крем за около очи , който наистина действа, да сподели. Направо не знам какво става! На 22 години съм , не съм пушачка гледам да се храня правилно, обаче се сбръчквам! Като се усмихна под очите ми се образуват много бръчки ,повече и по-дълбоки от нормалното за моите години
Здравейте! В нашата клиника изготвяме индивидуални програми за всеки клиент след консултация с дерматолог.Можем да ви предложим няколко терапии.Например кислородна терапия с хиалуронова киселина (Intraceauticals),Фотоподмладяване с радиочестота и светлина с ,,Елос’’технология ,Козметична процедура ,,Перла на живота’’ с екстракт от магарешко мляко.
За фотоподмладяването и кислородната терапия ,,Intraceauticals’’ имахме запитване преди време .Апарата за Фотоподмладяване е на марката ,,Sineron’’и работи на принципа на светлина в невидимия спектър на лъчите,биполярна радиочестота.Целта е чрез загряване на горния слой на дермата да стимулираме производството на нов колаген .Третира фотоувредената кожа,несъвърщшенства,изтън яване ,бръчки и други.Процедурата е подходяща за всеки тип кожа и всички възрасти.За период от 1 до 3 седмици след процедурата видимо и чувствително се подобрява състоянието на кожата.Предимството на тази процедира е ,че се извършва бързо и щадящо.Не се налага възстановяване.Ефектът след провеждане на необходимия брой процедури е дълготраен.Необходимо е единствено използването на слънцезащитен крем с висок фактор- 50+.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиоколоочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:46.