IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 26th October 2011, 09:23
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Това не го разбирам, как така се връща в изходно положение, нали я чупят и я позиционират отново или нещо не съм наясно!?
За жалост и аз не съм наясно.Ето защо на 12 съм на преглед(консултация)
  #982  
Стар 26th October 2011, 15:28
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
За жалост и аз не съм наясно.Ето защо на 12 съм на преглед(консултация)
TGM искрено ти пожелавам и се надявам всичко да ти е наред и това чувство в лявата ноздра да е само следствие от неоздравялото още място от операцията. Не се притеснявай предварително, виж какво ще ти кажат докторите.
И аз недоумявам как така отново след изправена преграда може да ти се изкриви отново.
Все едно да се надявам моят счупен и крив нос сега да върне предишната си права форма.
  #983  
Стар 26th October 2011, 15:30
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

А това за секса на Сиби беше много яко, направо ще падна от смях. Поне се разнообрази темата.

Последно редактирано от Josefinka : 26th October 2011 на 15:32
  #984  
Стар 26th October 2011, 18:24
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

На мен доцента също потвърди, че често изкривената преграда след операцията се стреми да се върне в изходно положение /в това, в което е била дълго време - както е при мен/. А това не е никак обнадеждаващо, но поемам риска и това е...
  #985  
Стар 26th October 2011, 19:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
TGM искрено ти пожелавам и се надявам всичко да ти е наред и това чувство в лявата ноздра да е само следствие от неоздравялото още място от операцията. Не се притеснявай предварително, виж какво ще ти кажат докторите.
И аз недоумявам как така отново след изправена преграда може да ти се изкриви отново.
Все едно да се надявам моят счупен и крив нос сега да върне предишната си права форма.
Кривия ти нос няма нищо общо с крив септум ! Септума ти може да е крив и без да ти е крив носа, както и носа ти да е крив без да ти е изкривен септума
И няма кво да се 4удих , хората са направили проу4вания и са доказали 4е изправения септум се стреми да се върне в изкривеното си състояние !
Ли4но аз съм го писала много пъти в форума , но както винаги не се 4ете ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #986  
Стар 26th October 2011, 19:23
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
TGM искрено ти пожелавам и се надявам всичко да ти е наред и това чувство в лявата ноздра да е само следствие от неоздравялото още място от операцията. Не се притеснявай предварително, виж какво ще ти кажат докторите.
И аз недоумявам как така отново след изправена преграда може да ти се изкриви отново.
Все едно да се надявам моят счупен и крив нос сега да върне предишната си права форма.
Много мило е всичко това,което ми написа,но аз наистина не се притеснявам за нищо свързано с носа.Има един над нас и той решава.Каквото трябва ще стане.И да се изкриви отново септума това не би ме направило нещастна.Мисля и вярвам,че нещата ще дойдат на мястото си и всичко ще бъде ОК))
  #987  
Стар 27th October 2011, 21:40
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

При мен се получи така,че отидох за ринопластика ,а доктора ми каза,че имам изкривена носна преграда,като подчертавам ,че проблеми с дишането съм нямала,след операцията не дишах добре,но все си мислех,че е от секрети,конци и т.н,но вече мина година,а аз с лявата ноздра не дишам изобщо,а с другата дишам от време на време ,но и тя се запушва,капките не ми помагат,и така ,много е некомфортно,подсмърчам постоянно или дишам през устата,а понякога като че ли и се задъхвам,не ми стига въздуха.Колкото и да не ми се иска и да се старая да не мисля за това,операция ще има,но засега все отлагам момента,хичне ми се ще пак да минавам през това
  #988  
Стар 27th October 2011, 21:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
При мен се получи така,че отидох за ринопластика ,а доктора ми каза,че имам изкривена носна преграда,като подчертавам ,че проблеми с дишането съм нямала,след операцията не дишах добре,но все си мислех,че е от секрети,конци и т.н,но вече мина година,а аз с лявата ноздра не дишам изобщо,а с другата дишам от време на време ,но и тя се запушва,капките не ми помагат,и така ,много е некомфортно,подсмърчам постоянно или дишам през устата,а понякога като че ли и се задъхвам,не ми стига въздуха.Колкото и да не ми се иска и да се старая да не мисля за това,операция ще има,но засега все отлагам момента,хичне ми се ще пак да минавам през това
Чети бе моми4е, написано е само два поста над твоя Дори и да се оперираш шансовете септума да се изкриви пак са огромни и нямам хирург който да може да ти гарантира 4е това няма да се слу4и.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #989  
Стар 27th October 2011, 21:46
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
При мен се получи така,че отидох за ринопластика ,а доктора ми каза,че имам изкривена носна преграда,като подчертавам ,че проблеми с дишането съм нямала,след операцията не дишах добре,но все си мислех,че е от секрети,конци и т.н,но вече мина година,а аз с лявата ноздра не дишам изобщо,а с другата дишам от време на време ,но и тя се запушва,капките не ми помагат,и така ,много е некомфортно,подсмърчам постоянно или дишам през устата,а понякога като че ли и се задъхвам,не ми стига въздуха.Колкото и да не ми се иска и да се старая да не мисля за това,операция ще има,но засега все отлагам момента,хичне ми се ще пак да минавам през това
А дали с втора оперция този проблем ще изчезне?!Аз не мисля,че ще се подобри.Просто има някои неща,с които трябва да се примирим и други,за които трябва да дерзаем.Ако много обаче ти пречи това с дишането съм твърдо "ДА"-консултирай се с лекаря си и действай!))
  #990  
Стар 27th October 2011, 21:51
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

Ами, Момиче ,то тогава да не се оперират изобщо,на мен лично 33 г не ми е било проблем,а тъкмо и ще има повече пари в здравната каса,че като гледам доста хора се натискат да минат от там
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.