IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 25th October 2011, 21:59
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Именно! И аз щях да се въздържа от горния си коментар, ако тя не го беше хвалила толкова много, че да подведе и други момичета, които сега се чудят как да си оправят носовете.
Аз също изписах една каруца с ласкави отзиви за доцента(Джамбазов) и по пътя на логиката означава,че подвеждам хората ли?!Всеки има глава на раменете си.Чете,мисли,решава!
Отговори с цитат
  #932  
Стар 25th October 2011, 22:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Да и ти писа но и видяхме резултатите от операцията ти
Ако не знам нищо за двамата хирурзи и ми покажете снимки на марисабела и твои как мислиш , кой ще избера ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #933  
Стар 25th October 2011, 22:05
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Да и ти писа но и видяхме резултатите от операцията ти
Ако не знам нищо за двамата хирурзи и ми покажете снимки на марисабела и твои как мислиш , кой ще избера ?
Трудно ми е да ти отговоря.....
Отговори с цитат
  #934  
Стар 26th October 2011, 14:10
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Да и ти писа но и видяхме резултатите от операцията ти
Ако не знам нищо за двамата хирурзи и ми покажете снимки на марисабела и твои как мислиш , кой ще избера ?

Точно там е работата, че отговора на този въпрос е всъщност въпрос на вкус. На едни ще им хареса единия нос,на други - другия. Лично на мен ми харесват и двата.
Отговори с цитат
  #935  
Стар 26th October 2011, 16:50
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Мариса, носът е хубав. Според мен не бива и да се мисли за ринопластика пак. Това по повод "има какво още да се желае".
Отговори с цитат
  #936  
Стар 26th October 2011, 18:15
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
които сега се чудят как да си оправят носовете.
Sibi, и тези момичета не са писали нищо след операциите си, естествено. Като ги четох преди, имах впечатление, че са предоволни от носовете, които д-р Йорданов им е изваял. Има ли много недоволни в крайна сметка?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #937  
Стар 26th October 2011, 18:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ето една от писалите в тази тема:
Цитирай:
Първоначално написано от Ultra Виж мнението
От моята операция минаха 4 месеца и половина и вече след като ми спаднаха отоците и по носа и по лицето, в момента от дясната страна горе костта ми е хлътнала и там имам сянка, а вляво е изпъкнала (това не е оток!!!) и се получава една голяма кривина в анфас, която преди операцията я нямаше, плюс това носът ми не е стеснен след като е пилено отгоре. Върхът ми също не е фин, а дължината е същата като преди операцията, само дето е малко по-повдигнат от преди. Това е разликата. Опитвам се да не мисля, но от време на време полудявам и като анализирам сега след като мина толкова време си се чудя как съм се подвела да се оперирам при този доктор. Сега всичко ми се вижда абсолютно аматьорско. Плюс това има нещо, което ми беше направило впечатление. След операцията слага лонгети, които са ламаринени, просто обвити в обикновени бели лепенки, та разбрах, че една истинска пластмасова лонгета, която някои други доктори слагат на пациентите и която би трябвало да се използва струва 25 евро. Може би с тези 2000 лв, които платих не ми се полага на мен, както и на останалите пациенти една нормална лонгета?!
Други две ми писаха на лични - също с изкривяване в анфас...
Върни се няколко страници назад, ще видиш и още.

Последно редактирано от sibi : 26th October 2011 на 18:39
Отговори с цитат
  #938  
Стар 26th October 2011, 19:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Точно там е работата, че отговора на този въпрос е всъщност въпрос на вкус. На едни ще им хареса единия нос,на други - другия. Лично на мен ми харесват и двата.
Трябва да си оперирана от 4уство за вкус и хармония за да не можеш да направиш разлика кое е хубаво кое не ....
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #939  
Стар 26th October 2011, 20:17
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Трябва да си оперирана от 4уство за вкус и хармония за да не можеш да направиш разлика кое е хубаво кое не ....
Това,че ТИ не харесваш носа на Марисабела, не означава,че и АЗ не трябва да го харесвам. Всеки има право на мнение, както ти имаш, така и аз имам. Не случайно по горе съм написала "лично на мен". И моля, анализирай собствените си вкусове относно вкус и хармония,аз сама анализирам своите!
Отговори с цитат
  #940  
Стар 26th October 2011, 21:45
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Това,че ТИ не харесваш носа на Марисабела, не означава,че и АЗ не трябва да го харесвам. Всеки има право на мнение, както ти имаш, така и аз имам. Не случайно по горе съм написала "лично на мен". И моля, анализирай собствените си вкусове относно вкус и хармония,аз сама анализирам своите!
Мисля,че много остро реагира!Сю,също изрази мнението си за носа на момичето.Какво толкова те засегна в случая?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:29.