IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 14th July 2011, 17:10
tsivanov214 tsivanov214 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2
По подразбиране повишаване на имунната система!

Здравейте! Аз посилих изключително много моята имунна система благодарение на уредът за светлинна терапия "Bioptron", съчетан със мощният антиоксидант "Астакс". Двете сами по себе си подсилват имунната система, но когато се използват в комбинация има поразителен ефект. Лично аз успях напълно да затъпя симптомите на така досадната сенна хрема, плюс това за пръв път от доста време пропуснах да се разболея когато ни връхлетя грипната вълна
Отговори с цитат
  #272  
Стар 1st November 2011, 15:25
ive ive не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 9
По подразбиране

A някой да има инфо за САМЕНТО
Пили ли сте го? Дват го като най-добрият имуностимулатор и замислям да си купя, но сега събирам мнения
__________________
„Хубаво е човек да има крайна цел, към която да върви, но важното в крайна сметка си остава пътуването.“
Отговори с цитат
  #273  
Стар 9th December 2011, 10:20
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

От две години в нашето семейство се предпазваме от инфекции с един американски продукт Самбукус.Това е комбинация от черен бъз,ехинацея, и прополис.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 10th December 2011, 19:12
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

И аз това давам при първи симптоми , но моето е само бъз .
http://www.iherb.com/Sambucol-Black-...-ml/16709?at=0

И рибено масло .
Кое точно помага и дали помага - не е ясно , но много рядко се тръшваме от вирус.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 10th December 2011, 19:16
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ive Виж мнението
A някой да има инфо за САМЕНТО
Пили ли сте го? Дват го като най-добрият имуностимулатор и замислям да си купя, но сега събирам мнения
Много съм доволна ,ползвали сме под името Котешки нокът . Много зависи от концентрацията ,която ще вземеш - ако не достатъчно ,нищо не правиш . И от производителя . Толкова много има на пазара ,със сигурност голямата част не стават .
Отговори с цитат
  #276  
Стар 12th December 2011, 10:40
nikolina1966 nikolina1966 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina22 Виж мнението
От две години в нашето семейство се предпазваме от инфекции с един американски продукт Самбукус.Това е комбинация от черен бъз,ехинацея, и прополис.
Ние също го пием през есента и общо взето рядко боледуваме.На децата давам детския вариант,много добре им се отразява.
Отговори с цитат
  #277  
Стар 13th December 2011, 11:36
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Като дойде зимата пия клеева тинктура и билковите таблетки на д-р Тошков - "Бронхостим" и "Имуностим", измислям си схема и ги съчетавам или редувам. Сравнително по-малко боледувам от преди.
Отговори с цитат
  #278  
Стар 23rd December 2011, 09:15
nelina1988 nelina1988 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

От няколко години са хит натуралните витамини защото се усвояват в по-голям процент и по- бързо от синтетичните.Отделно имат по- добър терапевтичен ефект поради особенната си структура.Добрият витаминен баланс поддържа имунната система във форма.Аз съм фенка на витамините Алайв- комбинация от зеленчуци ,плодове, водорасли и лечебни гъби .Много са добри,човек се чувства по- друг начин особенно през зимния период.
Отговори с цитат
  #279  
Стар 10th January 2012, 14:46
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Аз допълвам храната си с таблетки селен, той е мощен имуностимулант и рядко боледувам.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 10th January 2012, 15:20
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Като дойде зимата пия клеева тинктура и билковите таблетки на д-р Тошков - "Бронхостим" и "Имуностим", измислям си схема и ги съчетавам или редувам. Сравнително по-малко боледувам от преди.
Крис,как я пиеш клеевата тинктура?Аз съм я ползвала в разболяващо се състояние,ако я взема навреме пресича.Но иначе профилактично не съм пила.
Напоследък боледувам през седмица почти.За последните два месеца два пъти пих антибиотик.Просто нещата са извън контрол ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:52.