IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 4th July 2013, 14:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

То има си хас и да няма доволни и то не малко, аз лично никога не съм бил краен, но винаги съм твърдял, което си е лично мнение, че в България има по голям процент на несполучливите ринопластики и всъщност това е най важният критерии, по който може да определим, кой е добър и кой не толкова добър специалист. Дори и най големите светила имат несполучливи операции, но те ще са много по малко.

Другият момент е до колко са им възможностите, когато става въпрос за наистина по сложни случаи, защото ние сега си говорим, този нос е станал хубав или онзи, но важното е какво е било преди операцията. Другото, което е много важно и го запомнете за отношението, което няма как да е лошо, когато говорим за първа операция и всеки знае защо, но всъщност истинското отношение, морал и професионализъм се вижда чак, когато ако е била несполучлива първата операция и как реагира доктора тогава !!!

Най лошото на българските специалисти, че не са откровени с пациентите и не им казват винаги, кое реално могат да направят и кое не и какви са шансовете да се постигне, много често каквото каже пациента, че иска, те отговарят - "няма проблем ще го направим" , само и само да те спечелят, като пациент и да ти вземат парите !
Отговори с цитат
  #322  
Стар 5th July 2013, 08:12
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

прави сте защото последните мнения са все негативни
Отговори с цитат
  #323  
Стар 5th July 2013, 21:15
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Pufpaf, за отношението си абсолютно прав. Джама има много "добро отношение" на консултациите си преди операцията, които траят точно минута и половина. Тогова е велик, той може да направи всичко. Ама като се види какво е свършил при свалянето на лонгетата се вижда истинския му "професионализъм". На мене ми се разкрещя как изобщо си позволявам да го критикувам, той бил толкова зает, бил помогнал на толкова хора, врътна се и излезна от стаята. Ей това му е "професионализма".
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #324  
Стар 6th July 2013, 14:33
lacheto6 lacheto6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 6
Smile

Здравейте ) Вчера си правих ринопластика при професора и съм много доволна!Няма болка,само лека тежест на лицето,днес ходих да ми махат тампоните и също нямаше болка,просто беше неприятно и доста гнусно ..Понеже носът ми нямаше нужда от голяма промяна,исках само премахване на гърбицата..не се е наложило да ми счупи костта,а е постигнал ефекта с изрязване и леко пилене..нямам нито синини,нито пък са ми зачервени очите,да има подуване,но очаквах много по-лоша картинка..ще ми махат пластината след 4 дни и нямам търпение да си видя новото носле..искам само да ви кажа,че съм на 17 години и доста се страхувах,но разбрах,че няма от какво..изкарах огромен късмет с факта,че нямам счупени кости.
Отговори с цитат
  #325  
Стар 6th July 2013, 15:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Честито ново носле Лаче, дано всичко да е на 6 при теб и това да ти е последната операция. Доста младичка си, дано това не се отрази за в бъдеще, тъй като те носовете си растат и след тази възраст. Ако пуснеш после, като ти си във състояние едни снимки на преди и след, ще си супер . Тука в този форум всички сме на това положение и за това не трябва да имаш никакви притеснения, освен разбира се ако искаш да запазиш анонимност.
Отговори с цитат
  #326  
Стар 6th July 2013, 15:37
lacheto6 lacheto6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 6
По подразбиране

няма проблем,ще пусна снимки веднага след като ми махнат пластината,знам,че съм млада,но носът ми от 3 години не се е променял и доктора каза,че навърша ли 17 няма да има проблем да ме оперира и аз ги навърших и ето ме с нов нос
Отговори с цитат
  #327  
Стар 7th July 2013, 10:04
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lacheto6 Виж мнението
Здравейте ) Вчера си правих ринопластика при професора и съм много доволна!Няма болка,само лека тежест на лицето,днес ходих да ми махат тампоните и също нямаше болка,просто беше неприятно и доста гнусно ..Понеже носът ми нямаше нужда от голяма промяна,исках само премахване на гърбицата..не се е наложило да ми счупи костта,а е постигнал ефекта с изрязване и леко пилене..нямам нито синини,нито пък са ми зачервени очите,да има подуване,но очаквах много по-лоша картинка..ще ми махат пластината след 4 дни и нямам търпение да си видя новото носле..искам само да ви кажа,че съм на 17 години и доста се страхувах,но разбрах,че няма от какво..изкарах огромен късмет с факта,че нямам счупени кости.
ето ето и аз съм само за гърбица ще я пили ли реже ли важното е да е махне честито на момичеето !!!!! да си се радва
Отговори с цитат
  #328  
Стар 7th July 2013, 10:12
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
ето ето и аз съм само за гърбица ще я пили ли реже ли важното е да е махне честито на момичеето !!!!! да си се радва
bokos, на теб насрочиха ли ти дата за операцията?

Ако е голяма гърбица, ще изглежда неестетично, ако само се изпили, без след това да се съберат крилата.
Отговори с цитат
  #329  
Стар 7th July 2013, 14:52
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
bokos, на теб насрочиха ли ти дата за операцията?

Ако е голяма гърбица, ще изглежда неестетично, ако само се изпили, без след това да се съберат крилата.
не още чаакам .. омръзна ми вече !!!! и не чакам само за операция аз на консултация още не съм минал от мин година все си чакам ((октомври , после март сега още чакам но пак ще звъня ... последно казаха че съм в списъка и те щели да ме потърсят .... егати списъка нне намаля ли ?? иначе си седя четя коментарите в форума и се радвам за повечето хора на които са им минали операциите ..... ще направя снимка за да видиш какъв е преди да легна под ножа ..... дано скоро стигна дотам
Отговори с цитат
  #330  
Стар 7th July 2013, 16:36
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
bokos, на теб насрочиха ли ти дата за операцията?

Ако е голяма гърбица, ще изглежда неестетично, ако само се изпили, без след това да се съберат крилата.
Pri men beshe taka purviq put i beshe stanal mnogo shirok..grozno e..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.