IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 5th October 2013, 16:11
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Smile

Dii нослето ти е супер особено съпоставено със старото,според мен извивката изчезва заради отоците после съединителна тъкан ...и т.н. мисля че след като спадне всичко се вижда резултата трябва си време и въпреки това и сега много ми харесва,в смисъл когато е добре си личи още в началото и когато е зле също....
Отговори с цитат
  #622  
Стар 5th October 2013, 17:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Като спаднат отоците ще се види и извивката в това няма съмнение, стига да не се получи някакво калциране. Този път ти се е получил вече , но все пак крайната оценка ще е, когато спаднат тези отоци, дано няма калцирания само !
Отговори с цитат
  #623  
Стар 5th October 2013, 17:35
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Добре се е получило нослето Ди с времето ще става и по-хубаво!Важното е и ти да се харесваш и дано повече да не ти се налага да го корегираш Със здраве да си го носиш!
Отговори с цитат
  #624  
Стар 10th October 2013, 11:26
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Не съм влизала от доста време, честито Ди, радвам се, че най-накрая си доволна от резултата, браво супер е! Аз съм вече на почти 6 месеца, носа доста ми се изфини като спаднаха отоците, доволна съм, просто този нос заспа на моето лице и ме направи да изглеждам съвсем като девойка, не мога да повярвам как корекцията само на един връх на носа, може да промени изцяло изражението и лицето на един човек, в моя случай към супер положително и детско излъчване, Благодаря на доктора, при мен се справи супер! Имам леки забележки където е съединяването на тъканта в оновата на новият ми връх, но все пак са минали 6 месеца а и там кожата е била рязана, няма как да е съвсем незабележимо. Успех на всички други: Ето как съм сега ...изтрито

Последно редактирано от krokodil : 11th October 2013 на 12:30
Отговори с цитат
  #625  
Стар 10th October 2013, 15:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хубаво е да виждаш доволни хора в тези теми тук, носът ти е като бонбонче и е точно като за твоето лице и наистина изглеждаш, като 18 годишна девойка, но ти едва ли си на повече от 22-24г. доста сияеш, но това също си е и до ген и начин на живот !
Отговори с цитат
  #626  
Стар 11th October 2013, 12:26
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Благодаря ти, но съм на 32 лол)) Трябва да черпя много доктора)
Отговори с цитат
  #627  
Стар 15th October 2013, 01:08
Polqvitkova Polqvitkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Zdraveite iskam da popitam dali slu4aino D-r Asenov pravi operacii v Sofiq ili samo v Plovdiv. Za6toto ot vas pro4etoh dobri otzivi, kakto za nego taka i za d-r Djambazov. No pri Djambazov mnogo se oplakvat 4e samo za pregled 4aka6 okolo godina, pri d-r Asenov taka li se polu4ava, za6toto na men nemi se 4aka tolkova mnogo vreme, a Plovdiv mi e mnogo dale4e?
Отговори с цитат
  #628  
Стар 15th October 2013, 07:59
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Само в Пловдив оперира д-р Асенов. А за консултацията-аз минах на консултация преди самата операция,в същия ден,за да не се разкарвам.Успех!
Отговори с цитат
  #629  
Стар 24th October 2013, 12:43
bilili bilili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Момичета можете ли да ми кажете какви са цените за ринопластика при доктора, много ще съм ви благодарна
Отговори с цитат
  #630  
Стар 30th October 2013, 14:56
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

До колкото съм запозната от 1200 до 1600 лв в зависимост от конкретния проблем
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:29.