IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th January 2010, 09:15
UnknownBoy UnknownBoy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 11
По подразбиране Моля за важен съвет момичета... !!!!

Здравейте мили дами
Моля за вашия съвет... Става въпрос за мен и бившата ми приятелка...С нея се разделихме преди 6 месеца (тя ме заряза) ...Явно не иска да бъде с мен ...много гадно... и понеже утре има рожден ден се чудих дали да и пратя 99 рози в работата , или просто да я забравя ? С това пращане на рози не целя да се съберем , а просто да и напомня за мен и колко съм я обичал...Дали няма да сбъркам ? Моля ви дайте съвет...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th January 2010, 09:21
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Много ти е къса драмата, пич
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th January 2010, 09:23
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Ако не искаш да и се набиваш на очи, може да и изпратиш смс... дръж се с нея като с приятел.
Ако пък искаш да си я върнеш или нещо подобно тогава и изпрати 99 рози...
Аз ако получа 99 рози от бившето ми гадже, ще помисля, че се е сбъркал нещо.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th January 2010, 09:28
UnknownBoy UnknownBoy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Да бе ясно че ми е къса драмата ама все пак е драма... Нали сме хора и имаме чувства...

adyonas какво имаш предвид под " ще помисля, че се е сбъркал нещо"
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th January 2010, 09:30
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Забрави с това за розите...Дълга история е, но един приятел прави подобни жестове за бившата си, дори много по-впечатляващи...и само си изхаби нервите по организация, без отсрещна реакция.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th January 2010, 09:34
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ако някой ми изпрати 99 рози в офиса, мисля че ще скоча на бой. Баси ужаса, втриса ме, като си го представя (нищо лично). Ама не я познаваме, може да е 99 пъти по-романтична от мен, жени всякакви
Щом сте се разделили, имало е причина, да се събирате повторно, надали ще ти донесе удовлетворение. А ако не целиш събиране, закво ще й ги пращаш. Ако искаш да й кажеш нещо - обади й се, говори с нея. Е, ся ако се впечатлява от числата е друга работа
Успех
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th January 2010, 09:34
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от UnknownBoy
Да бе ясно че ми е къса драмата ама все пак е драма... Нали сме хора и имаме чувства...

adyonas какво имаш предвид под " ще помисля, че се е сбъркал нещо"
Ами първото което е той ми е подарявал цветя само за бала и за рождения ден, и другото - ако съм му казала, че не искам да съм с него, бих приела 99 рози като несъгласие с моето решение... не бих искала да ми напомня за себе си, след като съм решила да се разделим, дори да не му е по вкуса. Някак си все едно ме кара да размисля ли, или да ми покаже колко е мил, сякаш не знам. Не го приемай лично, ти не си него, и аз не съм приятелката ти, на нея може да и хареса (без да искам да ти давам надежда с това). Напиши нещо повече... как се разделихте, или обясни по-подробно как тя би приела такъв жест...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th January 2010, 09:37
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Ако някой ми изпрати 99 рози в офиса, мисля че ще скоча на бой. Баси ужаса, втриса ме, като си го представя (нищо лично).
И аз така
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th January 2010, 09:40
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Щом сте се разделили, имало е причина, да се събирате повторно, надали ще ти донесе удовлетворение. А ако не целиш събиране, закво ще й ги пращаш. Ако искаш да й кажеш нещо - обади й се, говори с нея. Е, ся ако се впечатлява от числата е друга работа
Успех
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th January 2010, 09:40
UnknownBoy UnknownBoy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Ами разделихме се доста тапо... Аз след 2 рата година почнахда и обръщам по-малко внимание и просто си бяхме свикнали заедно , но я ревнувах доста... тя се повтаряше ,че не може да издържа ама аз нали съм си подозрителен...Смятах че ми изневерява,а тя естествено твърдеше обратното..В крайна сметка се оказах прав де... И така... 1 седмица преди рождения ми ден ме заряза..После разбрах ,че излиза с друг..Ясно ми е ,че аз съм причината за ряздялата и тези неща които пиша съм ги осъзнал след раздялата , но някак си не искам да повярвям ,че нещата са свършили..А и това че в момента съм абсолютно нов човек... и така
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязаваженсъветмомичета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:02.