IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 28th July 2011, 21:43
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране Помощ как да я накарам да си спази обещанието

Kак да я накарам да си изпълни/спази обещанието...........
Скоро ще се видим и ми е обещала секс от може би януари февруари тая година виждаме се рядко ,става въпрос за една приятелка която познавам от доста време може би 10г,опитвал съм много пъти някакси да сме гаджета ама тя се ме реже и иска да сме само приятели........ мисля си че ако я изненадам и измисля нещо с ваша помощ бихме могли да сме заедно или поне да правим секс.
Тя е с почти 2години по голяма от мене ,умно момиче е наскоро си зе висшето от Су правил съм и множество подаръци услуги и какво ли не............даже пак ще и правя като доиде ........но все не ми помага това моля ви дайте някакви идеи като се има предвид че по форума има големи зрели мъже и жени нека ако могат да помогнат по някакъв начин! Не знам колко пъти и за колко време ще я видя.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th July 2011, 22:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако искаше да те ч*ка, до сега да те е из*укала. Сори, майна!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th July 2011, 22:05
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Уффф, пак ли ти
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th July 2011, 22:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Уффф, пак ли ти
Пак аз, Деси, няма отърване!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th July 2011, 22:08
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

хахахаха не ти,Нелс, нашето момче пак го е закъсало
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th July 2011, 22:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
хахахаха не ти,Нелс, нашето момче пак го е закъсало
Знам бре, и аз все съм на среща, провеждайки монолози, които рефлектират в главата му, без да проникнат. А наистина ми се иска да помогна... Поне да види ситуацията реално.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th July 2011, 22:23
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

За кога ви е срещата, имате ли вече уговорка?
Какви подаръци си правил?
Пробвал ли си директно да я целунеш и награбиш, без предупредеждение?
Ако и тогава се е дръпнала, сложен казус...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th July 2011, 22:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Въобще не е сложен казуса - децата се познават от 10 години, той прави подаръци, услуги, тя му била "обещала" да спи с него....

Извинявай, наясно ли си, че жената знае след първите 3 секунди, след като е погледнала даден мъж, дали би спала с него!?!? И тогава не би го карала да чака повече от седмица-две.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th July 2011, 22:38
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелс, трябва да подходим с мекота и благост към казуса на момчето.
Аз му казвам - нека да я целуне изневиделица, след като са пийнали едно-две..на любима музика.
Все трябва да стане веее-й
Сигурна съм, че ако се получи, няма да ни обсипсва с такива въпроси
Затова, с благост..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th July 2011, 22:43
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Въобще не е сложен казуса - децата се познават от 10 години, той прави подаръци, услуги, тя му била "обещала" да спи с него....

Извинявай, наясно ли си, че жената знае след първите 3 секунди, след като е погледнала даден мъж, дали би спала с него!?!? И тогава не би го карала да чака повече от седмица-две.
Ся ме караш да ти пиша подробно!
Виж сега познаваме се с нея от училище тая година тя завърши 4ти курс а ние се познавам ое някъде 6-7 клас маи беше ,не се познаваме от деца от началото не бяхме близки после станахме най-добри приятели разменяли сме си голи снимки по скоро тя и аз де последния път ми даде да си играя с гърдите и но беше с дрехи не ми е обещала заради услугите а заради нещо друго.......... не мога да ти кажа точно заради какво но ми обеща!
Последния път ми излезе с номера че майка и била у тях и че нямало време прецака ме даже интервю ми взе ама не е там въпроса оххх , не знам кога ще я видя може би тая,другата по другата седмица........ тя си живее в София по скоро там си учи ся ще кара магистратура и от време на време се прибира в родния си град до колкото разбрах ще бъде в града за няколко седмици може би до макс края на август..........
тя е голяма и умна имала е няколко гаджета последния и беше броикаджия и замина в чужбина и я изостави за друга и я прецака.......... аз съм винаги до нея но ми писна по скоро не искам да съм и приятел а да сме заедно правил съм и най-различни подаръци не мога да ги изреждам всичките но са от сорта на книги цветя бижута и такива неща!
Също така съм писал стихове за нея плащал съм и на хора да пишат за нея и каквото се сетите......... от малък много и се кефя
в случея не говоря как да я оправя а как да съм с нея и евентуално ако тва е краен вариянт да го ползвам него.............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощкакданакарамдасиспазиобещанието
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:27.