IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2005, 17:24
дарина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране целулит

дайте ми съвет за премахване на целулит.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th June 2005, 17:36
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Целулитът са си мазнини. По- концентрирани поради специфичните места, на които се намират и гравитацията, която един вид ги сляга. Но не много по - различни.
Диета, спорт, сауна, антицелулитен масаж.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th June 2005, 17:46
дарина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране целулит

а някаква диета да ми препоръчате?
и щом като целулита е мазнина означава ли че слабите хора нямат целулит?!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th June 2005, 17:47
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

За съжеление не значи. Има доста слаби жени, които въпреки това имат целулит. Борбата с него е много трудна и честно казано не съм специалист в нея. Жена си требе тука за да каже...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th June 2005, 20:08
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

По - концентриран е... Вероятно и по - слабо кръвоснабден. По - трудно пада, пък и има повече маса от мазнините по други места, но пада пак по същия път, не е някакво чудо на природата.
Напоследък чувам хубави работи именно за антицелулитния масаж... Вероятно една от идеите му е да подобри кръвоснабдяването - не знам. Но само с него не става; трябва всичко да действа в комплект.
А разните там кремове и мазила са простотии, единствено имат значение при масажа какво точно ще ползваш...
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th June 2005, 21:43
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Целулитът е много упорито нещо и не зависи от това дали си пълна или не.Някъде в сайта на "tialoto" беше обяснено точно какво представлявя.Това са мастни депа.Образува се при жени с определен вид структура на тъканите,не знам дали правилно се изразявам.Познавам жени,които от много време спортуват,хранят се правилно,пробвали са какви ли не процедури и пак си го имат.Тва прозвуча много песимистично Може и те да бъркат в нещо.Освен спорт,трябва да се ограничи консумацията на сол,което не значи напълно да се изключи.Да се пие много вода,ако е минерална,да има минимално съдържание на натрий (Na).Да се ограничат мазнините.Масажът помага да се раздвижат тези депа,да се "отлепят".Ако не можеш да си го позволиш,можеш и сама да си го правиш с движения "отлепяне на кожа".После втриваш антицелулитен крем.Препоръчвам ти на Loreal,Vichy.Тези съм ползвала,за другите не знам.Има едни клинове против целулит,италиански,но сигурно и други има.Те се обуват,след като си се намазала,но и без крем сами по себе си леко масажират.Носи се по 3-4 часа на ден.Още по-добре е ако спортуваш с него.Пез зимата можеш да си го носиш и навън под дрехите.Важното е докато си с клина да се движиш,за да може и той да те масажира,а не да го обуеш и да си легнеш и да чакаш да стане нещо Има разни други процедури,но никога не съм ходила и не мога да кажа нищо за тях.Единствено знам,че докато се правят,се препоръчва да се прекрати спортуването,в което не виждам логика,но на няколко места съм го чувала,а и чела,значи има защо.Тва от мен А,ако прилагаш това с кремовете или каквото и да е,не чакай бързи резултати,трябва много упоритост и време.Аз миналата година ползвах от тези кремове 2-3 месеца,сега пак ползвам от около 2 месеца...абе заглажда се кожата,има разлика,сега го забелязвам.Бях прекъснала,щото ме мързеше все да се мажа,а и не мога все да давам пари за скъпи кремчета,но явно са подействали.Но аз по принцип нямам силно изразен целулит.При повече явно и повече време ще трябва.Важното е да не се отчайваш и да не се отказваш.Смърт на целулита Успех
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th June 2005, 10:03
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Oсвен фитнес, масаж, липса на сол и много вода опитайте с би-фазния гел на Leocrema. Вече се мажа десетина дни и има видими резултат.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st May 2011, 13:22
Аватара на (: Deska :)
(: Deska :) (: Deska :) не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Аз от месец комбинирам кардио с тези упражнения http://prittywomanstyle.blogspot.com/2010/07/20.html контрастни душове, търкане с утайка от кафе и мазане с антицелулитен крем Билка и резултат определено има. Все още си го има целулита, но вече се вижда само като стисна кожата
Между другото преди се мажех с крем Дева за отслабване, защото имал и антицелулитен ефект. Наистина обиколката на бедрата ми се намали, но ми се получиха и спукани капилярчета и го спрях веднага. После поизчезнаха в рамките на половин година мазане с Лиотон 1000 и контрастни душове, но внимавайте като ползвате този крем

Последно редактирано от (: Deska :) : 31st May 2011 на 13:26
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th June 2011, 14:34
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

На мен са ми казвали ,че от антицелулитния масаж ,ако се прави както трябва и колкото време трябва , има ефект
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th June 2011, 09:55
leni1111 leni1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Има естетични процедури с който се маха целулит.. чувала съм че са доста ефективни ако ги правиш редовно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.