IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th May 2006, 14:14
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Има друг ефикасен шампоан против пърхут. Казва се "SELSUN" и има няколко вида в зависимост от косата - мазна, суха, нормална и струва към 12 лв. - 200 мл.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th May 2006, 08:42
Krischana Krischana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 29
По подразбиране

Досега всички познати на човечеството /от реклами, приятели и т.н./ шампоани не ми помогнаха да се излекувам от пърхота, но си закупих гръцки шампоан СЕРИ против пърхот 7,90лв и от едно ползване само виждам невероятна разлика - дано ви помогна
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th May 2006, 09:33
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Моят пърхот изчезна само от Seborin на Schwarzkopf , за съжаление тук май го няма, а пак ми се появи тази гадост
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th May 2006, 12:28
Stelfy Stelfy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Приятелят ми страдаше от силен пърхут от години и никое от рекламираните средства не му помогна. ..Колкото и да е странно - от шампоана на Vichy - Dercos (за мазен скалп) се оправи само за седмица и вече половин година няма никакви оплаквания
Шампоана струва 14.20 лв., намира се във всички добри аптеки

Поздрави
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th May 2006, 22:00
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

относно nizoral аз лично не съм много доволна .едно че не ми помогна с омразните бели прашинки и друго много ми изсушаваше косата правеше ми я като слама.не знам ......така беше при мен.а сега се сетих бях гледала по телевизията за някакво излющване на кохата на главата при което чрез масах се нанася еди кво си.с цялата тази глезотия фактически се премахвал мъртвия слой клетки кохата дишала по добре подобрявал се разтеха и отпадал проблема с пърхота.не знам дали се изразих много ясно ама ако някой е чувал за нещо подобно......... нека драсне..... от опит глава не боли........
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd August 2006, 15:17
MapTuH MapTuH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Аз пък да кажа, че сместа от рициново масло и белтъка от яйце вършат работа. Трябва да се намаже човек и да сой 1:30-2 часа, след което да си измие косата. А ако пърхотът му е много, нека повтори процедурата след 2-3 дни
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd August 2006, 15:26
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ducray - SELEGEL това е противопърхотен шампоан, който определено има ефект и друг път съм писала че съм доволна от тази медицинска козметика. Моята коса започна да пада и то стабилно, без причина/на пръв поглед/ отидох на дерматолог и той установи че имам пърхот но не сух а такъв който не пада не помня как точно го нарече, но скалпа ми се белеше в следствие на прекалено честите сешоари. Този шампоан ме спаси тогава.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th August 2006, 12:26
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

За Селсун твърдо ДА !!!! Само че разфасовката е от 250мл.Ползваме го от години , дори преди известно време нямаше внос , та от Гърция ми гу купуваха. Селсуна се слага само една капка и се ползва редовно до изчезването на пърхута , след това по -рядко само за профилактика.За Низорала знам от кожния лекар ,че с течение на времето и честата употреба разуршава луковицата на косъма и може да доведе до разреждане на косата.Ползвайте първия ще останете доволни
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th August 2006, 13:38
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

Чак да му опада косата -не. Плешивостта при мъжете е генетично предопределена.
Да пробва "Себорал" - то е лосион за коса, българско, освен, че косъмът става здрав и лъскав, изчиства се и пърхута. Шишенце около 100 мл, 1,50 лв. има 2 вида - Себорал и Себорал форте, на мен обикновения ми действа по-добре.
Съдържа чемерика (това е билка) и повърхностно активни вещества.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st August 2006, 08:36
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

аз съм използвала отвара от листа от орех срещу пърхот и от едно измиване ефекта е видим. Правила съм го като малка, но на скоро реших пак да опитам(преди 3 седмици) и наистина се получи. Притеснява ме само дали не е вредно за косата? Предполагам, че действието на отварата се дължи на йода в листата на ореха, но дали не уврежда косъма?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пърхот
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.