IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th September 2006, 09:32
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране парочистачка

навсякъде чуваме лъскави реклами за този уред ,как почиствал , как освежавал ,как се пестяли средства и т.н. Замислям се дали да не си купя ,та въпроса ми е някой ползвал ли го е , какви отзиви има , плюсове и минуси . Споделете марки , фирми и цени.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th September 2006, 09:12
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Аз получих като подарък парочистачка, марка Tautus, не от някой ТВ шоп. Като изделие наистина е много добре изпълнено, прави пара с голямо налягане. Използвах я за кратко време, но не покри моите очаквания. Въобразявах си, че ще изчисти фугите в банята, или че ще мога да почиствам щорите в кухнята без търкане и препарат, но не стана. Иначе за овлажняване на въздуха сигурно става. Но пак подчертавам, че я използвах само няколко пъти и то за много замърсени повърхности.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th September 2006, 15:45
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

баща ми един ден домъкна такава,даже бях забравила за съществуването й,сега като видях темата се сетих за нея.на TCM e,не помня на каква цена,знам само,че откакто я пробвахме,повече не сме я използвали
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th September 2006, 16:01
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Малко извън темата....Една приятелка си купи от тея възглавници дето също много ги рекламираха някога...пак по някой от тези - топ шоп и т.н.... и каза че по-неудобно нещо трудно би се намерило...Баба пък има Космодиск ( а на тожа несхто рекламите не мога да ги понасиам просто)... Каза че първата година бил работил....според мен си въобразява....А на класната купихме някога Ултимейт Чопър....абсолютен боклук и т.н. и т.н.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th September 2006, 16:52
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Зао да не върши работа, нали с пара почистват двигатели на автомобили...нали така беше.. Ние имаме в къщи, върши работа
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th September 2006, 08:03
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Да ви се похваля ,вчера си купих на Солак е , има телескопични дръжки и може да достига до високи места ,та чистих с нея меката мебел - където имаше петна вече ги няма , душ кабината в банята , и къде ли не , да ви кажа доволна съм , върши чудесна работа
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th September 2006, 08:09
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

pepita, дай някакъв линк за да я видим, колко струва ?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th September 2006, 13:30
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Сладка Тони ,някъде из гугъла имаше линк , но така и не ми я показа.Закупих я от магазина срещу нас за бяла техника и струва 75.00лв.Има приставки за прозорци , за мека мебел , четка за под и подови настилки , 2бр. калъфки за обличане на приставките , една " човка" за под ръба на тойлетната чиния , кръгла четчица , 3 бр.телескопични дръжки , 1 държач , мензура и чантичка,става за прозорци , пердета , сака , палта и др.Трябва да ви кажа , че канапето бешу сухо , въобще не мокри.Трябва да знаете ,че след това трябва да се избълше. супер е
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th September 2006, 13:36
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepita
Сладка Тони ,някъде из гугъла имаше линк , но така и не ми я показа.Закупих я от магазина срещу нас за бяла техника и струва 75.00лв.
Благодаря ти ! Това в червено много ми помогна
Къде е това срещу вас ? Този магазин от някоя по-голяма верига ли е?

П.П. Надявам се не си се обидила, ама много ме разсмя
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th September 2006, 14:56
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Магазин от веригата "Дипломат ".Сигурно във всеки магазин за бяла техника би имало парочистачки . В този бяха само два модела и аз избрах този ,защото е по - удобен , другия модел нямаше телескопични дръжки.
А за тази от телестар ли беше ... Био клиниър , чух ,че мокрели много повърхностите , иначе аз лично впечатления нямам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: парочистачка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:14.