IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th December 2006, 20:47
pipon4eto pipon4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 69
По подразбиране КАЧЕСТВЕНА КОЗМЕТИКА

сладури пак съм аз ПИПОНЧЕТО,и понеже следващата тема вече я бях публикувала в неподходящият форум сега реших да се повторя само че където трябва.Питам аз всички готини жени дали могат да ми кажат на коя козметична марка можем да наблегнем и как да разберем какво е нейното качество?Понеже и без това живеем в строго комерсиална държава,която нищо че едвам се забелязва на картата е достоен конкурент на фалшификаторски материали от световен ранг.И другото което ми плува из съзнанието, е че:както са казали хората това което е постоянно в рекламния блок на дадената телевизия,значи има слабо приложение в търговските среди.Благодаря ви предварително за компетентното мнение.
ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ПРЕЛЕСТИ НА ПРИРОДАТА т.е. ЖЕНИТЕ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th December 2006, 19:15
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Thal`ion, френска таласокозметика на базата на водорасли, не е менте защото се продава само в определени салони. На мен лично ми действа много добре на кожата и съм супер доволна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th December 2006, 22:46
pipon4eto pipon4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 69
По подразбиране

ТНАKS
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th December 2006, 22:29
Ivanina Ivanina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

И аз съм много доволна от Талион и въобще от козметиката,която си я купувам от салона. Вече 5 год. не съм взимала козметика от магазин или аптека.Първо тази от козметичката ми е по-професионална, а и тя добре ми познава кожата и ми препоръчва точното. Сега ползвам на Bioline i Highcare, а също и на Матис си взех мляко и тоник и те са много добри.Хубаво е да се сменят(сигурно знаете, че кожата привиква към едно и също).
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd January 2007, 14:46
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Ползвах на Вижън гел Милениум анти ейч и съм супер доволна .Разфасовката е 50мл. и от м.05.06г. чак сега я свърших , кожата ми е като на бебе , гладка, изчистена , мека , нежна ...само супер отзиви. Исках отново да си поръчам , тъй като такъв продукт за първи път ползвам , но уви , указа се , че е в комплект с още 5 продукта на цена 400.00лв. Извинявайте ама няма да си поръчам , минах на джи джи. За моята кожа е подходящ гела , а останалите продукти , които са за зряла кожа на кого да ги предложа и на каква цена?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КАЧЕСТВЕНАКОЗМЕТИКА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.