IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th November 2013, 11:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Миличка, толкова го обичаш, че постоянно го защитаваш и намираш оправданаие за всяка негова постъпка. Ако той обича и е привързан към жена си, защо е допуснал теб? Не иска да се раздели с нея, защото не иска да нарани чувствата й или пък я обича. А твоите чувства??? Да се раздели с жена си не значи, че трябва да се мразят и не значи, че ще спре да обича детето си. Повярвайте ми, от личен опит знам, че за едно дете ще е по-добре родителите му да се разделят , от колкото да живее в една нервна, нещастна среда. Разбира се, много е важно да не поставяш детето като буфер за вашите взаимоотношения. Не трябва да се говори пред него против другия родител и да се настройва против него. така, че има начин двама човека да се разделят без да навредят на никого с това решение. Казвам това от личен опит.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th November 2013, 14:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Повярвайте ми, от личен опит знам, че за едно дете ще е по-добре родителите му да се разделят , от колкото да живее в една нервна, нещастна среда.
Много истина има в това, но много семейства в които брака не върви и решават, че заради детето няма да се разделят нищо, че не могат да се гледат и си мислят, че така е по добре за детето, не винаги обаче е за по добре. Трябва да отбележа, че не е важно в случая дали тя му изневерява сега или е било преди, това няма никакво значение, защото той и без да го е знаел това не е бил истински щастлив с нея и точно за това е търсил твоята компания в която се е чувствал добре и е бил щастлив.

Този мъж със сигурност няма да може да те забрави, неговата жена също ще усети, че има проблем и той не е щастлив. Този брак няма бъдеще и той рано или късно ще се разпадне в това мога да се обзаложа. Този мъж е объркан в момента и му е трудно да вземе някакво решение, за това казва - "ако беше преди може би щях да променя някои неща и да ги направя по друг начин" и сега когато вече има дете и брак той съжалява, че не е бил по решителен когато е трябвало.

Историята наистина и мен много ме впечатли, най вече това с колко емоция беше написана ! Каква лудост е любовта само, за съжаление не винаги носи само щастие, а понякога и доста страдание !
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th November 2013, 14:19
iukata iukata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Тъжно
____________
метални пощенски кутии за входове
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th November 2013, 17:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

unusual ако обичаш да четеш книги прочети тази - http://www.book.store.bg/p101393/pch...-oura-lov.html . Сигурна съм, че ще намериш себе си в нея, а и дава много отговори.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th November 2013, 20:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз ще коментирам като страничен наблюдател... виждам много егоизъм от страна на този мъж. Дали съзнателно или несъзнателно той те манипулира. Опитай се да избягаш от чувствата си за няколко минути... раздели един лист на две, постави себе си от едната страна и това, което ти имаш и него от другата страна (твоята страна от листа ще остане празна).

До някъде и ти си поставила нещата така.... ти си винаги "там" ако на момчето му се гушка, а какво става когато на теб ти се гушка? Аааа ма то не може, защото той си е при семейството.

Ако си склонна да оставиш нещата да продължат така (а те няма да се променят, доколкото зависи от него) трябва да се отърсиш от емоциите и да се опиташ да се наслаждаваш на малкото моменти на взаимност, но и да не страдаш, когато го няма. Само че ти си толкова влюбена, че намираш оправдания за всяка негова постъпка и не вярвам да се справиш с една такава схема на взаимоотношения.

Тази "връзка" не е здравословна за теб. Не знам на каква възраст си, но не може цял живот да го чакаш.

Жертвата в цялата тази дълга история си ти и ще продължиш да бъдеш жертва.

Извини ме, звуча остро, но понякога на човек му трябва едно здраво разтърсване, за да се осъзнае.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th November 2013, 20:49
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:07
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th November 2013, 16:31
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Браво unusual, уважавам хора, които се самонаблюдават. Минава ти - вярвай ми! Ако започна да ти вадя доводи защо тоя ... е ... няма ме разбереш, затова и няма да го направя! Изстрадай си всичко, стани на прах, анализирай, вади поуки, плачи, крещи до деня когато ще се събудиш и просто ще установиш, че не ти пука. Ще дойде - сигурна бъди! Това, което ти се е случило е прекрасен опит, който само ще ти помогне за вбъдеще. Няма нищо по-ценно от лошия опит, беше казал някой! Виж, ако повториш сторито още веднъж, тогава вече не е добре, но ти си умно момиче, така че рипийд е невъзможен
Не знам каква е работата ти, но може да се пробваш и в писането. Получава ти се!
Горе главата! Всичко ще мине и ще замине, вЕрвай на кака си
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th November 2013, 17:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Аз не го чакам.... да липсва ми, хубаво ми е с него, но живота ми сега не е пряко свързан с това кога ще го видя, дали изобщо ще го видя и кога ще ми се обади.
Но в началните постове си писала, че не можеш да имаш друга връзка заради него.

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Характера ми е такъв, че когато нещо ми се случи, трябва да стигна до дъното и да разбера колкото се може повече, какво е причинило проблема и как.
Ето затова не можем да преценим правилно, защото не знаем всичко - няма как да ни напишеш всичко. (макар и през твоята призма)

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
А за мен да проговоря за това е голяма стъпка и като се познавам, това е предпоставка, че малко по малко започвам да преодолявам всичко това.
Дано!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th November 2013, 17:46
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
Post

Аз никога не съм била обвързана с някого. Не е само заради него. По принцип трудно ме грабва някой, а да помисля за нещо сериозно е още по-трудно. В момента затова помага И той, но не е главната причина - просто такъв ми е характера. Но да, имаше момент, в който наистина не можех да си представя да бъда с друг мъж, да ме докосва друг... направо мисълта ме отвращаваше...

Сега не е така, защото наскоро бях с друг. Не искам даже да коментирам, не че на този - другия му има нещо. Просто аз съм... празна. Не харесвам повърхностните отношения. Но все пак бях с друг мъж и не се чувствам виновна, нито се мразя. Но и не помогна особено.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th November 2013, 19:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Времето лекува всичко. Явно не ви е било писано да бъдете заедно. Иначе така както си го написала ... аз на твое място не бих се примирила ... но при условие, че той започне, тоест най-после вземе решение. Ей, само като го пиша и се ядосвам ... защо хубавите неща в живота стават най-трудно или пък хич не стават?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.