IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 27th November 2013, 09:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ами много двойки правят така секс и ми е трудно да повярвам, че поради тази причина си спрял да правиш секс със жена си !
Мхм!
Ама иначе доста време е отделил за писане, пък и каква замотана история ... от 1 дете, после станаха децата ... пък жена му хойка напред-назад, само че с децата ли или не ... не разбрах.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 27th November 2013, 09:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
... и бях на фитнес, след работа. Не го бях правила отдавна, а съм бивша спортистка. Спорта помага в такива моменти - обичам да тичам и да слушам музика.
Спортуването много ще ти помогне.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 27th November 2013, 16:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дано unusual не сърди, че хубавата и тема малко се оплеска, но човека с програмите има основна вина, но след няколко мнения вече, няма да се коментира и може да си продължиш да си споделяш мислите и чувствата тук.

За човека с "програмите" то е видно още на пръв прочит, но ако почнем да анализираме по задълбочено се виждат много неща от които става още по ясно, че няма как да е реална тази история.

Странно кой човек би заменил лаптопа или настолен компютър от който пише съобщения и си чати и то не малко (това е много важно) със таблет, на който е много по неудобно да се пишат дълги съобщения и чатове.

Второ това трябва да е доста разхайтена майка, на която децата явно не са и са толкова големи, но тя си прави разходки до близкия град сама просто да се поразходи, представете си колко е нлепо една жена да каже на мъжа си - "аз отивам малко да се поразходя до един кой си град, ти гледай децата, аз скоро ще се прибера"

А какво да кажем за другият случай, когато отишла при уж някакви си роднини, няма значени, че мъжът не ги знае кои са тези роднини, а и не е проблем да гледа 2 дена децата или детето и автора на темата не знае явно колко деца има (разбира се може едното да е доведено)

Жалко, че не е истинска историята, защото един мъж който го е страх да прави секс със жена си и не прави такъв, няма право да се оплаква, че жена му изневерявала с друг. Инак ако беше истинска историята, щях да кажа в отговор на това - "как те с любовника и се любели по няколко пъти на ден", ами много ясно, че ще се любят като си такъв хуй заспал и не може да задоволиш жена си сексуално

Ако някои мъже не са си задавали въпроса защо тяхната жена/приятелка им е изневерила, бих им казал преди да започнат да хвърлят гръм и мълнии е добре да видят проблема в собственият си телевизор. Както и в случая на unusual, където приятелката на момчето му е изневерявало и е правила секс с друг мъж/мъже то не е ли пределно ясно, че тя не е била сексуално удовлетворена от приятеля си !

Разбира и фактор разнообразие и тръпка от новото и "забраненото" (при по дългите връзки) също играе роля, но не по малка е тази на мъжа, който не трябва да превръща секса просто в съпружеско задължение. Разбира се, че когато секса стане скучен и еднообразен, всеки един човек ще започне да се заглежда и настрани и да потърси нова тръпка !

По принцип за изневерите си имам лично мнение, причините са много различни и може да напиша много, но всеки човек си има собствено мнение по въпроса. Моето обаче е на човек които гледа отстрани на нещата и преценява, защото то е ясно какво е мнението на един потърпевш човек или потенциално потърпевш.

Няма такъв на който да не му стане неприятно ако му изневерят, но всеки трябва да опита да намери причината довела до това, дори и да не може да спаси тази връзка, то поне за следващите ще знае ако е допуснал грешка, да не я допуска отново.

Съжалявам за поредното си многословие, но някой път като ми се разпише "химикала" и се получават и такива локуми Писането наистина доста ме разтоварва !
Отговори с цитат
  #64  
Стар 27th November 2013, 19:03
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Черни човече, не си ли чувал: "Дай да не се следим, че почнем ли - ще се хванем!"
Хич не ме интересува що си пуснал темата си и какви са ти целите, ама мнооооого дрънка бе, брат. Много! Айде жив и здрав бъди и по-малко филми гледай!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 27th November 2013, 19:06
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:09
Отговори с цитат
  #66  
Стар 27th November 2013, 20:27
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Олеле аз малко се обърках от тази история.. мъже, жени, деца, роднини, камери, вируси..... а си мислех, че аз съм се оплела хаха..

Иначе, аз нямам много какво да кажа, освен че моят човек разбра с кого съм била(всъщност той отдавна знаеше, че съм била с този определен човек, но не повдигаше темата) и изведнъж ми каза, че никога няма да ми го прости.. Да, нямал да ми го прости. Аз само има-няма 2.5 години не съм била с друг мъж, като последната година НЕГО изобщо го нямаше. Малко се сдърпахме, защото аз не мога да преглътна факта, че Той ми говори за прошка - след като Той избра да не бъде с мен, мисля, че съм свободна да бъда с когото аз пожелая.

Попитах го дали да му се извиня, че една вечер вместо да се прибера вкъщи и да плача, че него го няма и никога няма да го има в живота ми, съм предпочела да бъда с някой, който поне се опитва да ме накара да се усмихвам. Той изчезна и след 5 часа ми писа как за пръв път в живота си изгубил контрол над себе си и се напил, и блъскал по стените и викал. А той не пие по принцип и определено не блъска по стените.

Общо взето аз съм добре. Предимно тъжно ми е, но се справям, нямам избор.

Просто усеща, че си отиваш. Губи те! Напълно нормални реакции!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th November 2013, 20:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз мисля, че unusual започва да се събужда малко по малко, а той трябва да поблъска не по стената, а по собствената си глава. Той сам се е вкарал в тази ситуация, нека помисли малко и за теб, не разбира ли, че няма как да живее с две жени, иначе да много е хубаво една домакиня вкъщи и една жена за любовница която да гушка !

Тази жена обаче в случая unusual тепърва ще създава семейство и няма как да я устройва живота на любовницата. Моят съвет е да опиташ да бъдеш по студена към него, макар и вътре да имаш други чувства, така по лесно ще може да те изкара от главата си, нека и той изпие "своята чаша горчив чай" !

За пореден път ще повторя, че със сигурност ще откриеш нова пак толкова силна любов и то от човек, който ще иска да живее с теб, а не просто да си неговата любовница !!!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th November 2013, 22:00
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Е защо двее, аз щях да съм и двете за него : ).. Определено съм по-студена отпреди, но все още не искам да го заличавам от живота си. Все още не мога. Мисля, че ми трябва още малко време, за да се почувствам напълно свободна. Спорта и книгите определено ми помагат. Ще видим по-нататък какви ще ги мисля.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28th November 2013, 18:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Иначе, аз нямам много какво да кажа, освен че моят човек разбра с кого съм била и изведнъж ми каза, че никога няма да ми го прости.. Да, нямал да ми го прости.
... и след 5 часа ми писа как за пръв път в живота си изгубил контрол над себе си и се напил, и блъскал по стените и викал ...
Този господин не те заслужава. Точно за това се питах и преди ... дали ако се съберете заедно ще бъдете щастливи? Никак не е сигурно. Защото ти го виждала основно от тази му страна ... мил, влюбен, романтичен ... той е с теб за малко и всичко е на шест (че и повече) ... но това е само един вълшебен миг. А после?
Опитът ти е много горчив, но нищо не е напразно, а сега ... да отминава всичко и ти да се съвземаш малко по малко.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 16th February 2014, 20:19
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Здравейте,

Макар да изтрих съобщенията си, някои от вас са наясно с моята ситуация.. Просто исках да споделя, че декември месец беше ад - жената на въпросния мой "приятел", разбра за мен и него.. под разбра имам предвид - разбра всичко - от секса до.. думите "обичам те"..

Стана наистина грозна история, но най-грозното беше, че човека, който ми каза, че ме обича 3 седмици преди всичко да се разбере, ми се обади да ми благодари за секса и че съм му разбила семейството - естествено под ръководството на жена си. Имаше среднощни обаждания с такива "благодарности" от негова страна, като през деня следваха обаждания с думите като "съжалявам, знаеш, че не го мисля, но трябва да спася семейството си"???

Имаше и обаждане, в което въпросната госпожа го караше да поиска от мен да се срещнем тримата? Разбира се, аз не съм побъркана и не бих си го причинила. Влезе в неговия фейсбук, смени паролата му и започна да ми пише от там.. взе му телефона и т.н. Аз, естествено се отдръпнах и отказвах всякакви разговори с него. Беше ми много мъчно - най-вече заради това, че в крайна сметка за случилото се не съм пряко виновна само аз и не мисля, че АЗ съм разбила нечие семейство.. но това, което наистина ме нарани бе, че той, въпреки факта, че ме познава толкова добре си позволи и се съгласи да ме напада по този начин, само и само да угоди на жена си.

Мина време, последва ново обаждане... този път беше сам. Въпреки всичко пак бил на мнение, че трябва да се срещнем тримата и да изясним ситуацията.. Какво има за изясняване, не мога да разбера аз??? Било, за да кажем какво чувстваме и да продължим напред. Бил и казал, че между мен и него не е имало само секс, изпитвал чувства...

В крайна сметка аз отказах каквито и да било срещи, по простата причина, че ако наистина той има да ми каже нещо, ще дойде и ще го каже на МЕН, не на МЕН пред ЖЕНА си. За мен цялата ситуация със срещата беше нещо като "нека се срещнем тримата, за да ти кажа пред нея, че не искам да съм с теб и да я успокоя". Може и да бъркам, но не виждам друга причина да се срещаме ТРИМАТА. Не знам вие какво мислите по въпроса, но аз вече дори не мога да мисля..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.