IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th February 2007, 23:44
miracle19 miracle19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 52
По подразбиране неприятни последствия от кола маска

преди 2-3 месеца ползвах кола маска на краката и ми се появиа червени точици и упорито не се махат, от епилатора също се получават, моля дайте предложения как да ги премахна. извинявам се ако е имало такава тема или отговор на този въпрос
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th February 2007, 00:05
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

ооо аз преди 2 месеца си правих кола на триъгълника..и няма да повторя.Абе и др.път съм си правила ама последния път беше няк'ъв ужас. Първо че беше адски болезнено,и второ ме избиха много ситни гнойни пъпчици.Мястото беше червено и болезнено,неможех дори гащички да си обуя...така ,че аз ползвам чичо бръснач
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th February 2007, 01:54
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Преди около 4 години си залепих цяло парче кола маска(пишеше студена кола маска КАРА) на единия крак от незнание и до ден днешен имам такива червени точици около космените фоликули в областта ,която съсипах Едвам свалих кола маската
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th February 2007, 08:39
sara81 sara81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 63
По подразбиране

аз си махам космите на триъгълника всеки месец с топла кола маска и отначало имах проблеми,но после свикнах и единствения ми проблем са обърнатите косъмчета но на мен ми помага със зачервяването най-обикновеното кремче "Здраве" пробвайте
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th February 2007, 09:33
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Аз от 10 години се почиствам сама с коло маска на триъгълника, даже сама си я варя и никакви проблеми. От Нова Година взех решение, че ще ми е по лесно да ползвам услугите на козметик. Януарското чистене мина добре, но вчера тази така ме дръпна най-отдолу, пусна ми кръв и още не мога да седя нормално.
А иначе при мен тези червени точици минават за около час два.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th February 2007, 10:25
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Аз пък от години ползвам крем депилатоар и нито гнойни пъпки , нито червени точици , нито обърнати навътре косъмчета , напротив кожата ми е мека като на бебе .Нищо друго освен това не бих приложила на тялото си.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th February 2007, 10:37
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

За да нямате обърнати косъмчета си правете поне веднъж седмично пилинг на тялото. Много е важна и дължината на косъма. Ако са къси те просто не излизат, а ако са прекалено дълги се късат.
При всеки е индивидуално. От личен опит мога да кажа, че на 3-4 седмици е идеалното време за кола маска. Лятото е трудно де се изчакат, но през зимата гледам да не си правя по-често (ако няма спешен случай естествено).
А пъпките се получават, когато се изкъпете непосредствено след процедурата. Изчакайте поне 3 часа, ако е възможно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th February 2007, 11:20
sara81 sara81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 63
По подразбиране

да,за пилинга на цялото тяло съм съгласна, правя си редовно и наистина нямам проблеми с обрънатите косъмчета,но за онази част долу,нещо не ми се връзва тоя пилинг)))))те не й стига дърпането скола маска....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th February 2007, 11:50
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Пробвай пилинг с кафе. Не е нужно да натискаш. С леки и по-нежни кръгови движения няма проблем, а и не вярвам да си правиш пилинг веднага след процедурата .............. След седмица не виждам какво ще те боли, ако го правиш внимателно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th February 2007, 15:19
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

На мен козметичката ми е казала - в деня в който си правя да не се мия на мястото, за да не се зачервява, сърби и други неприятности. А може да се пудрите след кола маска с бебешка пудра. Лятото е трудно, но това е цената. И никога не са ми излизали червени пъпки. Иначе махам всичко живо дет расте по тялото само с кола маска. На 4 седмици.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: неприятнипоследствияотколамаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:41.