IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd March 2006, 11:02
Fadde Fadde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Who CaRes?
Мнения: 10
По подразбиране диета-цикъл

здр!искам да попитам дали диетата може да развали периодичноста на цикъла?Малко съм притеснена... е добре може направо да ви разкажа.Тъй като от отдавна се каня да си направя една диетка и все си викам айде от утре и накрая я направих ...започнах на 21фев със лунна диета,не ядох 1 ден само пих,като мина периода ми хареса да се чувствам лека[тъй като само пиех] и останах още 2 дена така да си пия само ..... но цикълът ми го очаквах на 23-24 а той не идва .спрях диетата и започнах да си ям нормално .вече килограмите не ме интересуват ,притеснявам се единствено за месечния.мама мн ми е говорела колко жени страдали от такава болест -да не им идва..Но възможно ли е за 3 дни да се случи нещо такова или просто се забавя.моля за съвети !аз съм на 15 btw
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd March 2006, 15:49
Doni Doni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: burgas
Мнения: 2
По подразбиране

здравеи!според мен трябва да посетиш гинеколог!това е наи разумното в твоя случаи!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2006, 18:38
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

А какво си пила по време на диетата? Ако например си прекалила с течности богати на Витамин С може от това да ти закъснява.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2006, 14:34
lale1981 lale1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей миличка, по-добре посети гинеколок, той ще те прегледа и може да ти хапчета за регулация на цикала . Според мен едвали от три дни на вода и сокове може да се получи. Аз съм правила водна диета по една седмица и такъв проблем не съм имала.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th March 2006, 19:35
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Най-добре да се ходи на лекар при такива проблеми, но според мен вече всичко е наред с Fadde.

А иначе е възможно да се получи такова закъсняване на мензиса. Не случайно го споменах.

Преди години бях се "наливала" един цял ден със сок от моркови и ябълки и ми закъсня с 1 седмица. Само ако знаете как се бях паникъосала, че съм бременна!!! Но не беше това.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2006, 21:07
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Може, може..и от един ден неядене може да ти закъснее.
Както се вижда, има и изключения, като Lale, ама при повечето момичета цикъла се обърква тотално при неправилно хранене.
За това- на лекар редовно и такива дивотии като неядене по 1-3-7 и не знам колко дни да не чувам, че ще се наказваме

Всичко ще се оправи, само трябва да си спокойна
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th April 2006, 21:45
desi1983 desi1983 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Vidin
Мнения: 22
Изпратете съобщение чрез ICQ до desi1983
По подразбиране

Една моя съученичка спазваше някъква диета след което два месеца не и идваше.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th April 2006, 07:52
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Аз пък знам момиче на което съвсем му спря в резултат на драстичен глад и доколкото знам май е необратимо.За това не се съсипвайте, ами си хапвайте по -малко и често
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th April 2006, 15:50
veni1007 veni1007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Нека те посъветвам НЕ ПРАВИ ГЛУПОСТИ СЪС СЕБЕ СИ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не гледай килограмите аз в резултат от нехранене в продължение на години не само се разболях и започнах да припадам но и цикълът ми спря вече от половин година Сега в момента ходя по доктори и ми изследват разни хормони и се налага да стимулират работата на органите ми защото нищо не работи както трябва Не се докарвайте сами до това положение
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th April 2006, 19:23
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

veni1007, здравей
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: диетацикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.