IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th June 2006, 12:27
Hot_Lady Hot_Lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 32
По подразбиране Билкови продукти за гърди

Здравейте!
Искам да Ви питам знате ли дали има билкови хапчета за растеж на гърдите? И как се казват и колко струват?
Знам, че на повечето ще им се стори този въпрос за тъп, но това ще са жени, чиито гърди са задоволително големи. Аз все още съм на 17 и немога, а и неискам пластична операция... малка съм за такова нещо. И не просто мисля, че гърдите ми са малки.. те наистина са такива, което не ме кара да се чувствам добре. Не искам да имам големи много големи гърди, а поне малко по-голям бюст, който да ми отива.
Вече си създавам някакви комплекси и си мисля, че мъжете ще ме отбягват заради липсата на голям бюст и се чудя- това ли е най-важното в крайна сметка?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th June 2006, 12:41
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Четох за такива хапчета ,в предпоследния брой на " журнал за жената" ,но там на последната страница не пишеше име и фима , а само мобилен телефон и за това не смятам ,че е нещо сериозно.Пробвала съм гел за външно мазане , но няма ефект а цената беше 40.00лв. Мъжете трябва да са най - тъпите същества ,ако при избора на партньор или другар в живота изхождат от големината на бюста , а не от качествата и достойнствата на човека ,това не е най- важното ,имам опит повярвай.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th June 2006, 12:53
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Колкото и необнадеждаващо да ти прозвучи няма друг начин освен операция да стане това което искаш, мои приятелки са давали пари за какви ли не мазила, хапчета, някакви масажори и в крайна сметка нищо Има време почакай, ако до навършване на 20-21 години не ти харесва размера, тогава вече ще мислиш за пластика, а и до тогава мисля, че още ще се усъвършенства пластичната хирургия, ще има сигурно нови методи и импланти
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th June 2006, 12:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

pepita,напълно съм съгласна с теб,но за съжаление и момчетата в тази възраст обръщат по-голямо внимание на външния вид,отколкото на други качества.преди няколко дни четох в едно списание точно същия въпрос и отговора много ми хареса-не е вярно,че всички момчета обръщат внимание на гърдите,а ако имаш малки гърди,можеш да ги компенсираш с...хубаво стегнато дупе ,това поне се постига само с упражнения,без никакви хапчета и повярвай ми,тогава никой няма да каже "я виж тая какви малки гърди има",а "видя ли тая мацка какво секси дупе има" и още нещо,ако започнеш ти самата да се харесваш,излъчването ти ще се промени коренно,много по-лесно е да харесаш някой,който има самочувствие,от колкото някой,от който лъхат комплекси а колкото до таблетките,ако имаше такова ефективно средство,едва ли толкова много жени щяха си правят операции
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th June 2006, 14:37
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

сестра ми е права за стегнатото дупе..в моята компания от гимназията най-харесваното момиче беше и най-малко надарено откъм гръдна обиколка..да си го кажем направо..има малки гърди..но за сметка на това има страхотно малко,стегнато и оформено дупе и с него,повярвай ми,никога не е оставала незабелязана..тя и сега има по-малки гърди, но все пак пораснаха оттогава,така че..изчакай,мисля, че е рано да се отчайваш. Наистина спортната стегната фигура е страшно привлекателна и става все по-предпочитана, така че грижи се за себе си,важното е ти да се харесваш, тогава ще те забелязват и околните,ще станеш по-самоуверена и с по-високо самочувствие
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th June 2006, 15:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

не всички мъже харесват големи гърди, тъй че спокойно. пък и верно си още малка, може и да пораснат.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th June 2006, 16:43
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Не мисли постоянно за това че ще ти стане комплекс а това е лошо.Наблегни на други качества в себе си.Знам че е трудно но иначе си превръщаш живота в ад.На тоя етап си малка за каквито и да било интервенции така че горе главата и се радвай на живота.Това са едни от най хубавите ти години.Успех.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th June 2006, 07:44
гост гост не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

еми аз съм на 13 год знам още съм малка но като гледам съученички приятели все имат гърди докато само аз сам плоска сред тях или пък имам но толкова малко че не се забелязва пък и + тва по малки момичета от мен имат кажете ми какво да правя!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2006, 08:20
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

За съжаление нищо мила.Всичко е ген.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th June 2006, 10:50
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Просто почакай да пораснеш
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Билковипродуктизагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:06.