IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th October 2006, 17:22
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране Афродизиаци!

Бях пуснала подобно запитване ама модератора реши да Дилийтне темата която не беше за това и не беше моя, но няма значение.
Та:
Бих искала да попитам има ли някой който да е ползвал афродиз. като допълнение?!? В смисълне за възбуда, а просто за още по-голям ефект към основното ястие?
как въздейства и какво се получава след приема на такова нещо въпреки натуралната възбуда?
Важи и за мъже и за жени!
И за всеизвестната испанска муха!?!
Питам защото мисля да го изпробвам, а все пак е добре да се чуе компетентно мнение по въпроса, ако има такива изпробвали?!
Дали си заслужава?!?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th October 2006, 17:31
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

значи за Испанската муха съм присъствал на много простотии , но лично не съм давал и не сам взимал... ще ти кажа какъв е ефекта...
отива загорялото момче пуска във водата (то вече има и с различни цветове и вкусове) и до 15 мин "жертвата" иска да прави секс ! Просто трябва да си на подходящото време и на подходящото място... Защото стават и фалове на които много съм се смял , но като цяло съм против този метод на действие... а за ефекта момичето ( най-често жертва , на момче не съм присъствал ) е накакво замаяно и говори малко несмислено и самият акт не го помни ... но за мен това си е вид изнасилване... / по интернет се продава Онлайн и е мисля 5 лева за 1 испанска муха , но тя всъщност съдържа 2 дози и мисля че срока и на годност е 10 дена.. важно е и количеството трябва да е точно колко си пише /

иначе знам и за наркотих афродиазиак GHB който се открива до 12 часа в урината на човек и ако не го ти вземат урина до тогава вече не може да бъде открит.. там ефектът е пълна загуба на памет от 5 до 6 часа ... по принцип всеки човек има GHB в огранизма си но когато се даде от този наркотик и нивото му се покачва около 500 пъти ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th October 2006, 17:39
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Street,
Ясно, ама аз питах дали има още по ефект + натуралната възбуда?! Уау! Значи има и то и в/у мъже и в/у жени!!! но все пак не мисля че има загуба на паметта от испанска муха?...? Абе азз веднъж си взех две капсули и ги глътнах, ама тогава взе че не се състоя срещата.В смисъл се разминахме... Ама на мен като въздействие да ти кажа....ммммм......ми като че ли се загрях бая повече ама нещо фрапиращо не ми се случи...или може би щото не се състоя действието та нямаше възможност къде и как да се п рояви ефекта...???? знам ли...ама а на това го отчитам. Иначе си го представям и за двата пола много супер!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th October 2006, 18:07
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Лелеееееееееееееее!????
четохте, ама май пробвали няма....?
Брех! нправо се учудвам!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th October 2006, 18:57
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

интересно!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th October 2006, 19:06
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

аз ти казах , че не съм пробвал и нзн ... и не мога да ти кажа това което ме питаш ... успех в начинанието ама според мен няма смисъл от такива работи ако ест си нямаш проблем някакъв или нзн и аз
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th October 2006, 22:29
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Има някакъква нова напитка в котийка като на ред бул ма се казва "tantra" и пак има подобно деиствие като испанската муха аз много искам да взема тая мушица че голям смях ще падне ма нещо все не ми стиска да влезна в тоя секс шоп.Иначе тантрата дори в кварталното кафе я продават-и да знаете червена котийка не пийте ако ви предлагат(и естествено ако гаджето не е на близо)
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th October 2006, 05:33
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Една приятелка ми разказа за някакви дребни бели хапченца, които купили от сексшоп за да направят номер на друго момиче. Но по някякви причини не се получило и тя самата решила да ги пробва, тъй като и без това останали Та препоръчаната доза били 3 броя, но тя изпила две. Това, което съм запомнила от разказа и беше: "слава богу, че гаджето ми е добър любовник, иначе щях да се побъркам!" Тоест, чувствала се е ненаситна, имала усещане, че може да прави секс 24 часа без почивка ...
За това, ако решите да опитвате подобни неща много добре преценете с кой сте и как би се справил
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th October 2006, 11:48
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Bendj, малиииииииииии ти ме уби!
Значи за застраховка може и на партньора да му се даде от тез неща, че нещата да са 50 на 50 и да няма недоволни!
Ама верно си трябва да е мнооооого добър в областта, щото ако не си вземе и той олииииииииииии леле-мале
Аз ще взема да експериментирам и ще раздуя клюката кво се е получило!

е много съм любопитна...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th October 2006, 11:53
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Една приятелка ми разказа за някакви дребни бели хапченца, които купили от сексшоп за да направят номер на друго момиче. Но по някякви причини не се получило и тя самата решила да ги пробва, тъй като и без това останали Та препоръчаната доза били 3 броя, но тя изпила две. Това, което съм запомнила от разказа и беше: "слава богу, че гаджето ми е добър любовник, иначе щях да се побъркам!" Тоест, чувствала се е ненаситна, имала усещане, че може да прави секс 24 часа без почивка ...
За това, ако решите да опитвате подобни неща много добре преценете с кой сте и как би се справил
точно... един приятел каза че дал на някаква жена 30 годишна ... вика щеше да ми счупи *** и за това се наложи да пия и аз
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Афродизиаци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.