IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 1st February 2010, 20:00
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

При мен за сега най-видим резултат има във коремчето което се прибра и паласките който ужасно грозно стърчаха отвън преди това.Свалила съм и от бедрата малко но трябва още бая да се потрудя там иначе спортувам всеки ден пилатес редувам ги ден пилатес за крака ден пилатес за корем + 40 минутна тренировка за стягане на ханш и бедра имам и тае-бо но тях само 1ъж сам ги правила със каланетиката но мисля че по един час на ден тренировка е добре.То и 20минутна е достатачна но да е редовна
Отговори с цитат
  #322  
Стар 1st February 2010, 23:52
Аватара на wish
wish wish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Искам да би се оплача - опропастих си диетата от 4 дена се тупча като луда с каквото ми попадне. Разделих се с причтеля ми, което ми влияе многооо зле. за утеха набивам пици и мекици, 6околади и мазни чипсове до 1ч, не ме хвашта сън. Качила съм 3кг за седмица.
иде ми да умра. Немога повече да се боря с диети и с 23годишните му нови секси гаджета. незнам какво да правя. пълнея и грознея.
дори и сега успях да изям 2 кутии с бизквити и кекс половин тава. явно така се самонаказвам
Отговори с цитат
  #323  
Стар 2nd February 2010, 08:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ще ме прощавате че и аз се намесвам във вашата темичка, но откак Дунди се премести при вас ви чета редовно.
Wish, нормално е да си нещастна щом те е зарязало гаджето.Хубавото е че поне се вясваш във форума. Не се притеснявай от 3те килограма - бързо ще ги свалиш - още повече че това е повечето вода. За да качиш 3кг мазнини трябва да си изяла 210000кал повече отколкото се нуждае тялото- ша ма прощаваш ама една седмица от масата да не станеш - пак не можеш да ги изядеш. По скоро си яла нещо по-солено и затова задържаш вода ( 7г сол задържат 1л вода в тялото за 24часа- а 1л вода си е един килограм на кантара). Тъй че не се отчайвай! Срещу любовните депресии много помага аеробиката с някоя приятелка ( и ученето за изпити също помага, де).
А аз винаги действах на принципа - КЛИН КЛИН ИЗБИВА
Отговори с цитат
  #324  
Стар 2nd February 2010, 08:55
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Piny, много си красива!
Отговори с цитат
  #325  
Стар 2nd February 2010, 09:02
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

благодаря
Отговори с цитат
  #326  
Стар 2nd February 2010, 10:39
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро диетушки на мен днес ми е ден за варива чудя се какво да си наготвя но може най-накрая една леща да си направя след 2 дни ми е водния ден надявам се да мине леко успешно и неусетно wish не се притеснявай че си развалила режима можеш да го започнеш във всеки следващ момент когато се почустваш готова.Съвсем нормално е да си тъжна и отчаяна в момента да потушаваш неервите с ядене и аз по-рано когато за нещо се ядосах винаги ме избиваше в храната и се тъпчех като не видяла.Ще мине но иска се време а пък и нали знаеш че всяко зло за добро може да се появи по подходящ мъж в живота ти давай смело напред ние сме с теб не забравяй
Отговори с цитат
  #327  
Стар 2nd February 2010, 10:43
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Айде и аз да се отчета - то ми е втори ден де, ама нищо
Вчера беше добре, ядох само белтъчна храна, даже снощи не ядох, и ме беше добре. Днес съм на варивата,но тъй като съм на работа, ще си хапвам царевица от консерва/нали може /, грах, преди малко си хапнах картофена салатка, донесена от вкъщи.
geri_4ka, гледам, че след два дни ти е водния ден - би ли ми казала за тези около 27 дни колко килограма свали
Отговори с цитат
  #328  
Стар 2nd February 2010, 11:26
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Хелоуу,как са всички?Аз за сега се чувствам добре,онова вчерашното главоболие беше ужасно,но слава богу мина до вечерта.Днес ми е бобов ден и ще ям ориз с подправки.Това,което казва Дундьо за кафевия ориз е вярно и друг път съм го чувала,ще си взема и го препорачвам на всички(веднаж съм го яла).Има и черен ориз,от Иван звездев съм чувала че даже е по-добър и по-лесен за приготвяне.Иначе откакто спазвам режима,т.е.9 дни съм свалила 1.5кг и 1 см от талията.Не е много,но за начало е добре
Дано wish да не ме разбере погрешно,но мисля че именно раздялата може
я мотивира да продължи напред и да преследва нови хорезонти.Не се отчайвай,продължи с режима,така ще се чувстваш добре и по-лесно ще преодолееш болката.Успех на wish и на всички!









и
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #329  
Стар 2nd February 2010, 12:25
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Манито, за въглехидратния ден - купи си някаква тестяна закуска на лавката от типа на милинки. И на големина, и на състав е подходяща. Дори и баничка - само й изтръскай изварата. Остави сладките неща за вечерта. Иначе се компрометира диетата. Аз също съм на въглехидратен ден. Нося си перверзното съчетание от две хубави мекици и лютеница. Довечера мисля да мина с две вафли. Мъка-мъка! Обаче утре е най- зле.
Уиш,, Пини е права за 3-те килограма. Веднага направи нещо разтоварващо и ще изчезнат толкова бързо, колкото са се появили. Но не отлагай, че ще се "втвърдят". Миличка, в момента си се отдала на синдрома на дебеланките. При нас и победи и поражения се отбелязват с ядене - с него се утешаваме, с него празнуваме. Краят на нещо е начало на друго нещо. Иди на фризьор, или си купи нова дрешка, или някаква друга промяна по себе си - смени си грима или прическата, стила - каквото ще да е. Може и да не вярваш, но различният имидж предизвиква промяна и във вътрешните нагласи. Странно, но неоспорим факт, при това доказан. Хайде, опитай, вместо да си тъгуваш и да се самосъжаляваш.
Отговори с цитат
  #330  
Стар 2nd February 2010, 13:44
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

mimika мисля че съм писала но явно не си видяла не е проблем де скоро не съм се мерила на 10тия ден се мерих последно тогава бях свалила 3кг 6см от гръдната обиколка 6 от талията и 4см от ханша след това не съм се мерила защото чаках МЦ след това повреме на него съо не исках да се меря да не ме разочарова кантара и сега реших след водния ден да се премеря да видя какво е покаже и ще се отчета а пък след това ще започна може би всеки понеделник да се меря
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:48.