IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1141  
Стар 15th June 2014, 21:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това което прочетох ме потресе ! Не знам тези хипократови клетви, какъв е смисъла от тях въобще ??? А най-тъжното е, че този случай е само един пример от хилядите такива, те са толкова много, а това е много тъжно !
Сигурно за жените, които са имали безпроблемни мамопластики правени от същият хирург и със добър резултат, за тях той ще е страхотен, много внимателен и голям професионалист и тези жени просто са имали късмет.

По принцип голяма част от лекарите са големи професионалисти до момента в който ни спечелят като пациенти и ни вземат парите и после .... мисля, че горната история е показателна !
Отговори с цитат
  #1142  
Стар 29th February 2016, 00:05
bebeto9 bebeto9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bazaar Виж мнението
Е, няма го в списъка с пластични хирурзи, никой нищо не пише за него? Никой не се оплаква, не се хвали? Едва ли няма клиенти. И какво означа, че не са в състояние да ползват компютър след неговата намеса? Някой реално оплкакал ли се е или просто не го харесваме, заради рекламите по билбордовете? Сериозно питам, някой ходил ли е при него?
Сериозно да не дава Господ да се оплакваш и въобще да му ползваш услугите!
Отговори с цитат
  #1143  
Стар 13th August 2016, 07:08
mileto_r mileto_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,ако искаш уау ефекта не си слагай под 350 c.
Отговори с цитат
  #1144  
Стар 25th October 2016, 15:13
Angji Angji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Град: гр.Пазарджик
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте да ви споделя моя филм на ужасите.И така при проф.ЮРИЙ АНАСТАСОВ в Пловдив, сложими 335куб. Мотива, разреза през ареолите.Операцията мина добре, на следващия ден ми махна дренажите и ме изписа от болницата,Няколко дни вдигах температура 37'4градуса на 5ден 37'8градуса, била съм настинала сигурно по негова преценка.На 7ден през нощта ми изтече гной и кръв от дясната гърда в огромно количество, сутринта и от лявата.Като ме видя проф.пребледня, трябвало да се направи„ревизия,” на 8 ден втора операция, дезинфекция на двете гърди пт вътре, защото станала инфекция, и кой по време на операцията не работил през пръсти проф.ЮРИЙ АНАСТАСОВ. Филма продължава ни жива ни умряла, 6дни в болница Каридад, два антибиотика през 8ч.венозно, инжекций за разреждане на кръвта. Днес ми е 22ден след втората операция и дано вече това да е края с мойте мъки.6500лв. И болка до припадък благодарение на проф.ЮРИЙ АНАСТАСОВ!!!???
Отговори с цитат
  #1145  
Стар 7th December 2017, 15:20
cedric cedric не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 2
По подразбиране за жените с импланти ПИП

възможност за обезщетение

https://www.facebook.com/pipaworldbg/
Отговори с цитат
  #1146  
Стар 21st March 2018, 15:50
bukshi bukshi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 3
По подразбиране Опит с др Виолин Петров?

За тези от вас, които имат личен опит с операция от др Виолин Петров, Виа Медика, доволни ли сте? Бихте ли го препоръчли?
Отговори с цитат
  #1147  
Стар 24th April 2018, 20:44
Аватара на Little girl555
Little girl555 Little girl555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 5
По подразбиране Ринопластика

Хайде някой да сподели мнение за д-р Сердев.. Ри опластика... Някой скоро правил операция при него? Pleasee
Отговори с цитат
  #1148  
Стар 15th May 2018, 16:41
mariana_vasileva81 mariana_vasileva81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Правих си липосукция в Алексадновска при д-р Комитски. Не съм доволна от резултата, много неравности. Болницата е просто под всяка критика. Стара комунистическа болница, операцинната е от първата световна.
Отговори с цитат
  #1149  
Стар 26th December 2020, 20:20
П.Б. П.Б. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 2
По подразбиране Др. Калоян Денков

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa Виж мнението
Нека тук недоволни от операция ( доктор ) която им е направена и получили усложнения след такава да споделят с нас ?
Здравейте мили читатели, искам да споделя горчивия си опит с въпросния “Лекар Склуптор”, както наричат по медиите Калоян Денков, който ме обезобрази и осакати завинаги Октомври 2019г. След извършена от него Vaser Lopo и J plasma завърших в реанимацията с преливане на кръв и сепсис с 20% шанс да оцелея. 2 месеца ме остави да вървя с некротирала кожа, прегорена с Лазара, твърдейки, че е нормална реакция след интервенцията J plasma, което можеше да ме доведе до 2 ри сепсис. Веднага след операцията започнах да се надувам като балон на различни места на корема, което според него беше въздух между тъканите и течности, а се оказа огромна херния 6/6.5, и отваряща се друга от другата страна, когато отидох в болница и направиха скенер и прекъснат нерв. От тогава имам 2 операции за затваряне на хернии и предстои 3 та и 4 та за дефектите и обезобразената кожа. Пиша ви за да не се залъгвате като мен от рекламите, които си прави, а да се замислите дали това е човека, на който да се доверите??? Днес, аз съм с деформиран и неподвижен коремен мускул, обезобразяване и ограничени движения. Ще съм благодарна, ако моята история спаси живота на някой. П.Б.
Отговори с цитат
  #1150  
Стар 29th September 2021, 15:27
plam_1980 plam_1980 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2021
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от П.Б. Виж мнението
Здравейте мили читатели, искам да споделя горчивия си опит с въпросния “Лекар Склуптор”, както наричат по медиите Калоян Денков, който ме обезобрази и осакати завинаги Октомври 2019г. След извършена от него Vaser Lopo и J plasma завърших в реанимацията с преливане на кръв и сепсис с 20% шанс да оцелея. 2 месеца ме остави да вървя с некротирала кожа, прегорена с Лазара, твърдейки, че е нормална реакция след интервенцията J plasma, което можеше да ме доведе до 2 ри сепсис. Веднага след операцията започнах да се надувам като балон на различни места на корема, което според него беше въздух между тъканите и течности, а се оказа огромна херния 6/6.5, и отваряща се друга от другата страна, когато отидох в болница и направиха скенер и прекъснат нерв. От тогава имам 2 операции за затваряне на хернии и предстои 3 та и 4 та за дефектите и обезобразената кожа. Пиша ви за да не се залъгвате като мен от рекламите, които си прави, а да се замислите дали това е човека, на който да се доверите??? Днес, аз съм с деформиран и неподвижен коремен мускул, обезобразяване и ограничени движения. Ще съм благодарна, ако моята история спаси живота на някой. П.Б.
Ужас... няма ли възможност да го съдите
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:33.