IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3971  
Стар 4th July 2009, 00:24
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

Ох,аз в понеделник съм на консултация,а все едно ще ходя да ме оперират.много ме е страх от сега от тази операция.не знам как ще издържа докато дойде време.ама представям си всякакви ужасии-ако не ме хване упойката,ами пък ако не мога да изляза от упойка и да не ви разправям други страхотии.всички се притеснявате нали,не съм изкукала??!!!като се замисли човек колко хора се оперират всеки ден. дали наистина е толкова опасно или прекалено много се страхувам.извинявайте,че пиша глупости,нотрябва да кажа на някой,че в къщи се правя на безстрашна(ноли е по мое желание).а каква е тази 'весела' инжекция?
  #3972  
Стар 4th July 2009, 02:40
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Няма за какво да се притесняваш от консултацията. А що се отнася до страховете и притесненията ти си права - всяка операция си има своите рискове. При Джамбазов се оперират 3 души на ден максимум. А Ходжев казват бил много добър анестезиолог", така, че под негов контрол няма начин да се събудиш по време на операцията. Дали ще излезеш от упойката си е Божа работа. .
  #3973  
Стар 4th July 2009, 03:40
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Дали ще излезеш от упойката си е Божа работа. .
Това също е работа на анестезиолога!

Смешната инжекция е по-скоро отпускаща.Само че на мен нещо не ми подейства... в смисъл изобщо не бях притеснен преди операцията, но тя се отложи с около 2 часа и се поизнервих малко.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3974  
Стар 4th July 2009, 05:49
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Супер забавни сте и ми действате успокояващо. Почвам да си мисля, че не толкова страшно.
  #3975  
Стар 4th July 2009, 08:52
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Рийзън и аз бях като теб.Викнаха ме в Каспела в 7 часа,а влязох за операцията към 13:00.Не се бях притеснила,но все пак ми сложиха въпросната смешна инжекция,от която най-вече ми се зави свят.А за упойката няма нищо страшно.Аз лично излязох от нея без проблем.Не ми е било лошо.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #3976  
Стар 4th July 2009, 09:31
Аватара на vipche
vipche vipche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

ViRt след 2-3 дена . Боби кукло аз ще си права изследванията непосредствено преди операцията и доцента ми даде едно листче със съставките,които трябва да се изследват и много се притеснявам . Там пише на ... в 11 ч. ,гладен и жаден след 8 и т.к много се забихме с уточняването на ноаслето аз просто взех картончето и тргнах без да питам доцента и ме гони параноя да не е примерно в Каспела към 8-9,защото в такъв случай трябва да си наемем хотел с мама,а иначе пътувахме направо от София Неудобно ми е да се обада на доцента
  #3977  
Стар 4th July 2009, 10:31
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Цитирай:
Първоначално написано от crazy lady
От доста време чета във форума и се чудя на смелостта ви бе хора. Говорите си ей така спокойно, а това все пак е операция. Мен лично ме е страх да не гушна букета, не че ми се живее с тоя нос де. Като си помисля за разни усложнения от рода на абцес и ми става лошо.
Съгласна съм и съм го писала това, че всичките си лафят все едно на маникюр ще ходят. Но като им го кажеш, ще те анатемосат. Така, че трай си.
Мдааа, и при мен се получи същото и то вчера. Като стана дума за носа ми и пак се почнаха едни караници с приятеля ми . Разбирам го, че много се претиснява за мен, но такива ми ги наговори, че едва ли не мога и да си умра там . Много си ме е страх! Чак се замислям дали да не ви пусна снимки и да си дадете мнението дали съм за операция или може да мина и без нея
  #3978  
Стар 4th July 2009, 10:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз лично си правих изследванията в Каспела, бях в 8.00ч. сутринта там, но всичките изследвания ги направих за около 40мин. След това се качих на 4-ия етаж, за да ме приемат в отделението, а те ми казаха, че съм много подранила и ако искам мога да се разходя. Къде да се разхождаш, без да пиеш и ядеш и така директно ме настаниха в стаята и започна голямото чакане. Операцията ми беше около 15.30ч. През това време се запознах с много хора, включително и с екипа на доцента. Изобщо не бях притеснена, но и на мен ми сложиха онази инжекция, която леко започна да ме приспива и устата ми пресъхна, а не трябва да пиеш вода. Преди самата операция казах на сестрата, която тръгна да ме води към операционната, че искам да говоря още веднъж с доцента, за да уточним какво точно искам /все пак консултацията ми беше 3 месеца преди това и той не може да помни какво сме говорили/. Бях си написала един списък с точки, какво точно искам. След като го обсъдихме той взе листчето със себе си в операционната, а след като излязох от упойката, намерих същото това листче на нощното си шкафче с отметки, какво е свършено. Това определено ме впечатли
На всички с предстоящи операции пожелавам успех и наистина няма нищо страшно. Единственото за което трябва да се притеснявата е резултата!
  #3979  
Стар 4th July 2009, 10:56
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Нямам никакви спомени кой ме е облякъл и как съм се завлякла в къщи.Приятелката ми е поръ4ала такси и ме е закарала , дорбе 4е следващите няколко дена беше с мен ина4е не знам как щях да се оправяПри втората операция нямах никакви проблеми, събудих се без никакво гадене но въпреки това ме накараха да остана една ве4ер в болницата и на другия ден ме пуснаха след като се увериха 4е ми няма нищо.
Верно това си е направо престъпно-то последствията от упойката са най-малкото нещо,заради което трябва да бъдеш наблюдаван-това си е сериозна операция,колкото леко/или не/ да е минала-затова са ппоне 2-3 -те дни хоспитализация.Ходжев минаваше почти през час да пита как съм,сетрите и сладурестия санитар през 15 мин и половин час-поставят сумати инжекции-за отоците,за повръщането,антибиотици дават,банки преливат ако е необходимо -и най-важното-постоянно те наблюдават и следят как си.Как така ще си ходиш с такси,сама-два часа след операцията
  #3980  
Стар 4th July 2009, 11:13
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Бях си написала един списък с точки, какво точно искам.
Как ги определи тези точки не е ли мн трудно
випче на теб късмет и мн да се харесаш после
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:37.