IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th July 2009, 14:35
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране термална вода

Ползвате ли, как ви се отразява и от кои марки сте доволни?

Преди много време имах на Виши. Не мога да каже, че усетих кой знае какъв резултат, но пък и не съм я ползвала много често. Днес изчетох доста статии и теми с много добри отзиви за нея и съм решила да си взема отново, но мисля да е нещо различно от Виши, защото като цяло тази марка не ми понася много добре. На пазара са излезнали доста фирми предлагащи термална вода и затова ви моля да напишете какви са отзивите ви.

Благодаря предварително на всички отзовали се
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th July 2009, 14:58
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

На La Roche ползвам.И на виши съм пробвала,но не ми харесват толкова продуктите им.Иначе действа освежаващо.Слагам и върху фон дьо тена за по-добра фиксация.Според мен кой знае какъв ефект няма,но пък е приятно и ободряващо.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th July 2009, 21:03
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Съвсем скоро си взех на Ивостин. Супер е ! За цената - просто няма да коментирам. Станала съм голяма фенка на тази марка и горещо я препоръчвам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th July 2009, 10:19
Niq Niq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 76
По подразбиране

аз също ползвам la roche, много съм доволна, само че аз я ползвам за успокояване на кожата, след триене на грима или пък преди поставянето му, но никога отгоре, макар че знам че действа за фиксацията
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th July 2009, 16:12
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Аз ползвам в момента на Avene, пръскам след като почистя лицето и го намажа с крема. Не знам какво действие има точно, но определено според мен успокоява кожата от натрупаните мръсотии през деня.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th July 2009, 17:25
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Аз пък първо се пръскам с водата и тогава се мажа с крем. Не знам дали е правилно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th July 2009, 20:59
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

абе и аз преди след почистване се пръсках, попивах след минута и след това крема.. знам, че не е хубаво да се оставя да изсъхне на кожата
а иначе върху ФДТ не съм посмяла да пръскам да не се размажа точно преди да изляза
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th July 2009, 08:10
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

То честно казано и аз не съм сигурна, че след крема се пръска, ама така съм си решила А в/у фондьотен и аз не смея, някакси имам чувството, че ще се размаже....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: термалнавода
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.