IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 20th August 2009, 17:19
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
...
туй далеч не е единичен случай и важи не само в козметиката
Сравнено и от към цени, ето една марка (вече съм пробвала не само крема им за нокти), която е в ценовия клас на чуждестранната средна козметика, че дори и по- нисък, а като качество мнооого класи над дрогерийните кремове. Няма техен продукт, който да ме е разочаровал.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 20th August 2009, 17:33
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Golden rose не е ли българска??????
Golden Rose е турска козметика, но смея да твърдя, че имат доста качествени неща за цените си, особенно от новите им серии. Продават се в много страни, дори и в Америка /само в Чикаго/ имат магазин. Продуктите им са доста търсени, но не знам защо у нас не се славят с много добро име. Може би, защото хората /поне в България/ масово си мислят, че щом е евтино или на достъпна цена автоматично е с лошо качество. А то реално не е така. Аз лично мнго се зарибих по част от сенките и ружовете им от различни клипчета в youtube, където момичета наред със скъпите си продукти имат неща и на тази марка
Отговори с цитат
  #73  
Стар 20th August 2009, 21:54
Аватара на Teddy*bear
Teddy*bear Teddy*bear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 47
По подразбиране

Крем Здраве разбира се
Имам ексфолиант на Регал, крем за ръце на Дева, много ми харесват тоалетните млека на aries cosmetics и.. не се сещам за друго сега!
__________________
Няма злобни кучета,има глупави хора

http://www.tedisf.snimka.bg/
http://www.tdinka.snimka.bg/
Отговори с цитат
  #74  
Стар 21st August 2009, 07:52
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

И аз съм доволна от Дева
Отговори с цитат
  #75  
Стар 21st August 2009, 07:56
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Аз също съм ползвала българска козметика - в момента за детето има крем Здраве и Бочко /супер са и двата/. Ползвала съм и измиващ крем на Елеа и бях доволна.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 21st August 2009, 10:11
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Да, забравих ексфолианта на Регал. Той, за разлика от този на Гарние, не кара черните ми точки да растат за една нощ.

Апо, коя козметична компания имаше предвид?

Голдън Роуз бяха пуснали една чудно тъпа реклама преди години с една ужасно меко говореща девойка, вероятно рускиня.

Въртяха я много и предполагам, че всички са й се издразнили супер много, за това бягат от нея.

Навремето когато ползвах червила, си купувах голдън роуз и ми беше ок. Сега от Буржоа и Ейвън устните ми изсъхват.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 21st August 2009, 10:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Охх, много съм завеяна, линк забравих да пусна
http://www.biotrade-bg.com/
Отговори с цитат
  #78  
Стар 21st August 2009, 10:17
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

чувала съм много добри отзиви за Одорекс. Но виж, да му се не знае, какви са им опаковките. Това трябва някой да ми го похвали специално, за да си го купя. И пак опираме до маркетинг. Аз в последно време много им се ядосвам на нашите компании за това и все за това си мърморя ))

Но шампоан хубав български така и не намерих
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 21st August 2009, 10:42
Аватара на elusive886
elusive886 elusive886 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Аз съм много доволна от розовото почистващо мляко за лице на Елеа, също и от дневния крем на Билка с бяло грозде
Отговори с цитат
  #80  
Стар 21st August 2009, 18:48
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Ето това е вече полезна тема, та ето и моят опит:
Аз съм тотален и неизлечим маниак на тема козметика, преди бях от хората, които като влязат в някой от магазините по моловете, ЦУМ и т.н. не излизат, без да оставят по-малко от 500-600лв за козметика. За мазила давах в пъти повече пари, отколкото за дрехи. И така, докато не открих новата си козметичка, която е просто някаква магьосница! Над 50 годишна е, а няма нито една бръчка, за пъпки и нечистотии няма смисъл да коментирам... първият път като ходих при нея реших, че е малко над 30... Та нейните думи бяха "Всичките тия работи дето ги използваш са пари на вятъра, ако толкова държиш да си купуваш скъпи неща, единствено смисъл има от Roc, иначе добро почистване и крем Бочко са ти напълно достатъчни". От няколко месеца вече всякакви там 3 стъпки на Клиник, кремове на Лиерак и сие стоят по шкафовете. Сестра ми влачи някакъв много хубав почистващ гел от Германия и всички други проблеми, които се появяват чат-пат ги елиминирам с Бочко. Запазила съм си и един супер хидратиращ на Лиерак, от който съм много доволна, но го ползвам само зимата, защото само тогава имам нужда. Последният път като бях на почистване, козметичката каза, че имало и някакъв нов течен Бочко, който бил по-лек и хидратирал, та ставал за през деня, сега мисля и него да пробвам. Засега не съм намерила само достоен заместник на хидратиращия лосион за тяло на Кларинс.
Относно декоративната козметика- никой не може да ме накара да дам 30-40 лева за черен молив за очи- ползвам на Голдън Роуз. Иначе сенките, пудрата и бронзиращия руж ги купувам от най-скъпите, защото кожата ми е страшно чувствителна и да съм сигурна, че са добре пречистени. Със спиралата имам проблем, защото не съм уцелила никоя подходяща още, нито сред евтините, нито сред скъпите

И накрая за един български продукт, от който бях не просто доволна, а направо очарована- боя за коса на Елея, която е спряна вече от БГ пазара и я работят само за износ. Такъв блясък, какъвто с нея съм постигала, дори като дам 150лв в салона не ми го докарват. Преди 5 години се бях боядисвала с нея и още ме питат приятелки за цвета. Не се лъжете обаче- другите БГ бои нищо не струват... Много ме е яд, че тази боя вече я няма.

Та моят личен съвет, който на никого не налагам, е по-добре парите да ги давате при професионалист веднъж месечно за ампулки, масаж и т.н. и да поддържате резултата с достъпна и изпитана козметика, отколкото да давате маса пари за разни "чудотворни" кремчета!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Купувателисибългарскакозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.