IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd December 2009, 10:07
Аватара на mari_dd
mari_dd mari_dd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 8
По подразбиране Изкуствени мигли

Привет, две колежки от работа си сложиха изкуствени мигли , много ми хареса. Една обаче като си ги махна каза, че буквално ги е оскубала, защото го е направила без разтвора, каза че поне месец и е бил нужен да се въстановят нейните. Другата си ги махна наскоро и нейните също станаха доста рехави, въпреки че тя ги махна с разтвора, който и дадоха. Аз съм се решила да сложа преди празниците, но се притеснявам като гледам какви са последиците. Моля Ви кажете ми Вие слагали ли сте си изкусвени мигли и имали ли сте поражения върху Вашите мигли?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd December 2009, 17:05
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Много кофти работа са изкуствените мигли.
Аз много си мислих дали да не си слагам на няколко пъти,ама все се отказвам,защото после знам,че ще мязам на проскубана кокошка.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th December 2009, 18:43
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Аз бях решила да експериментирам с изкуствени мигли Имах страхотни дълги и гъсти мигли, но това остана в миналото, след махането на изкусвените вече 3 години само си мечтая за старите ми мигли Вярно , малко се въстановиха, но не са като преди... Съвет от мен е да не правиш грешката да си ги слагаш.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th December 2009, 21:36
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Говорим за изкуствени мигли, които сам можеш да си сложиш и махнеш, нали така? Аз също наскоро пробвах да видя как ще ми стоят, но нещо не можах да се справя със слагането и се отказах Само така си дадох парите за лепило
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th December 2009, 22:21
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Еми предполагам, че може и сама да си сложиш, но времето което ще ти отнеме ще бъде доста повече... но не са от тези дето са на ред и си лепиш целият ред, ами от тези дето се слагат една след друга.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th December 2009, 19:35
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Може би имаш предвид миглите на снопчета. Аз говорех точно за тези, които са на 1 цял ред
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th December 2009, 22:34
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Мислиш ли, че ако си сложиш от тези, дето са на един цял ред, след като ги махнеш ефекта ще бъде друг? Аз не мисля, защото според мен лепилото оказва ефект върху естесвените мигли и затова падат при махането...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th December 2009, 17:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliz
Аз бях решила да експериментирам с изкуствени мигли Имах страхотни дълги и гъсти мигли, но това остана в миналото, след махането на изкусвените вече 3 години само си мечтая за старите ми мигли Вярно , малко се въстановиха, но не са като преди... Съвет от мен е да не правиш грешката да си ги слагаш.
Точно.Даже може и възпаление да се получи,изкуствени коси,мигли-дръжки.против подобни неща съм.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th December 2009, 18:17
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Вече и аз И от двете си изпатих ... Вече не си правя екперименти, нито с коси, нито с мигли, нито с нокти, но жалко, че трябваше първо да ги съсипя, за да се спра
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th February 2010, 00:08
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Явно или си нямате понятие от изкуствени мигли и лепило или някои ви е лъгал да си купувате боклуци! Допълнителните мигли могат да бъдат и от естествен косъм, поставят се много бързо, а с най доброто лепило ДУО се махат и много лесно без да ви падне нито една мигла!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изкуственимигли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.