IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 26th May 2010, 21:25
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Знаете ли нещо за този автобронзант - звучи ми много заинтригуващо и май съм се навила да го пробвам - http://www.shopforbeauty.eu/product/...sun-magic.html
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th May 2010, 08:52
Katenceto2 Katenceto2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също използвам автоброзанти от доста време и съм много доволна от продуктите на L'Oreal и Maybelline. Това са може би най-добрите марки, които можете да си закупите, а и не са много скъпи. Също така, не оставят петна и не дразнят кожата
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd July 2010, 17:55
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Аз днес си купих ето този - http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...26tbs%3Disch:1 -

L`Oreal Sublime Bronze Self-tanning Milk 150ml

Надявам се да не стана на петна, защото ще се видя в чудо За пръв път ще ползвам автобронзант и не знам какво ще се получи, а следващата седмица съм на сватба Дано резултатът да си заслужава
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd July 2010, 23:53
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Между другото се сетих да попитам и няколко неща - прочетох, че автобронзантите се ползват след ексфолиация и трябва да се изчака 24 ч. На следващия ден се взима душ и тогава се слага на добре изсушена кожа.
Това, което не разбрах е, дали след това могат да се ползват и дуги кремове, особено за лицето - дневен (със слънцезащ. фактор) и нощен крем? Могат ли да се ползват и други продукти за тяло?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръчайтеавтобронзант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.