IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th January 2008, 11:09
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране Упражнения

По аналог на темата с менютата, искам да ви помоля в тази тема да споделяме кой какви упражнения прави и за какво му помагат. Също така да прилагаме линкове към изпитани тренировки, които може да прилагаме вкъщи, когато нямаме време за тренировка във фитнеса или пък искаме да засилим резултатите от фитнеса за определена мускулна група. Аз забелязвам, че когато си отбелязвам на календара кога съм правила тренировка и каква, съм доста по-мотивирана. Затова сега си взех календар с големи квадратчета и там описвам подробно. Звучи малко странно, но поне при мен има ефект. Също така ще е добре някой по-запознат да сподели мнението си относно честотата на тренировките, като цяло, а и за отделните мускулни групи. Хайде, вие сте , момичета!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th January 2008, 11:44
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Аз на финтес не ходя, но мога да споделя какво правя вкъщи от време на време. И така - скачам на въше от време на време. Примерно 4 пъти по 5минути с почивка да речем 2-3 мин между тях. Разни клякания с гирички правя. Освен това живея в къща на три етажа и понякога се катеря и слизам по стълбите да речем 20-30мин интензивно.... В общи линии доста несериозна работа... А и съм изключително нередовна. Най-много тренирам по дискотеките....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th January 2008, 11:46
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

това ще бъде една много полезна тема, имаме нужда от такава,
не съм се ровила назад, дано не се преповтаря от някоя стара
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th January 2008, 11:54
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

нека и аз споделя,
ходя на фитнес 4 пъти в седмицата
пон - крака - тренирам с големи тежести 3 серииХ5 повторения + кардио
вт - ръце и рамена /аналогично като краката/ + кардио
чет - гръб + кардио
петък- крака + кардио
за корем не правя специални упражнения-при изчистването на мазнините коремните мускули се виждат
за гърди също не правя упражнения, тях ги спасява единствено силикон
всичко това съчетано с НДВ
когато вляза в застой разнообразявам упражненията
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th January 2008, 11:59
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

О, Magikka, аз след цяла вечер танци в дискотеката съм доста олекнала и тогава напук на главоболието се радвам на килограмите, които после се променят, де. При мен проблемът с качването на стълби и клякането е, че леко ми пукат коленете, особено в началото. Не е силно и болезнено, но усещам дискомфорт. Мисля си, че е от обездвижване просто, защото цял живот съм мързелувала - дано не е нещо по-сериозно. Някой имал ли е сходни оплаквания? Аз вече 2 пъти бях на фитнес за тази седмица - смятам през ден да ходя. Отначало тръгнах с голямо нежелание, но там срещтнах една моя бивша съученичка и сега се уговаряме да ходим заедно вечерта. После, като мина първа смяна ще ми е по-лесно. Иначе у нас гледам да наблягам за корем, защото той винаги ми е бил проблемен. Най-лесно ми се поддава на обработка задникът, затова избяхвах да правя много упражнения за ханша, щото дупето става много мускулесто, но пък противозачатъчните и безразборното хране са си оставили следите и сега изчиствам леки бричове. На моменти ми се вижда, че съм безнадежден случаи и съм готова да се откажа, но дано скоро не изпадам в такива настроения.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th January 2008, 12:07
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
На моменти ми се вижда, че съм безнадежден случаи и съм готова да се откажа, но дано скоро не изпадам в такива настроения.
то е нормално понякога да се изпада в такива състояния, да не сме програмирани роботи, всеки има своите спадове и демотивация, понягока даже си е просто мързел
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th January 2008, 20:26
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Вкъщи правя тренировките на Джилиан Майкълс,редувам ги и 5-те.След тях пилатес или стречинг.Иначе си имам и моя програма от упражнения,сега съм наблегнала на ръцете и гърба.За корем като реша това: http://store4.data.bg/theadmin/Video...20AB%20Sculpt/
Общо взето тези от датата всичките съм ги пробвала.Захвана ли се сериозно,резултатите са много добри,но най-вече аз се чувствам прекрасно-изпълнена с енергия и лека като перце И това ме мотивира.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th January 2008, 21:01
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Allure_, а съчетаваш ли го с диета? Колко често правиш тренировки и с каква продължителност?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th January 2008, 15:51
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

5 пъти седмично.Продължителност-от 30-40 мин до 1 час.Нямам нищо за сваляне,така,че не се ограничавам.От сладко не се лишавам(а и не мога,хващат ме нервичките ,но не прекалявам.Иначе гледам да се храня здраволсовно(напоследък)-ям много плодове и зеленчуци,избягвам готови храни с разни боклуци и консерванти в тях,гледам да пия повече вода.Общо взето това е.А ти какво точно правиш за корем,колко често и т.н?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th January 2008, 19:54
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз правя (от скоро) всеки ден по три кратки тренировки - първа за крака, дупе и корем, втора само за корем и трета за разтягане. През ден освен тях ходя на фитнес. Дано се задържа с тея темпове и да не се поддам пак на мързела.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Упражнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:33.