IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 15th November 2009, 03:36
Heart Heart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 6
По подразбиране Има ли някой с корегции на дупето?

Здравейте всички!
Първа темичка ми е това, но от 2 години съм редовна читателка на форума. Благодарение на вашите съвети имам една много успешна операция на нослето, без изненади - знаех какво да очаквам от следоперативния период и т.н.
От доста верме се ровя за информация за различни интервенции на дупето, но всички мнения са доста разхвърляни и не-точно по моя въпрос.
Проблемът ми е следният - прилично слаба съм, но не спортувам активно, внимавам какво ям. Генетично имам плоско дупе (като ударено с тиган), продълговато, с голяма повърхнина. Гънките, където свършва, са едва ли не средата на бедрата ми отзад, при това от вътрешния край, чак до външния, при бричовете.
Естествено, търся хубава визия - закръглено дупе, с плавен преход към крака. Честно казано, не знам към каква процедура да се насоча, за да формулирам някакво прилично запитване към доктора...
Мислех за различни варианти - бразилски лифтинг или импланти, но във всички случаи това ще придаде обем в горната част и просто ще се получи голям задник (съжалявам за израза ) с това, което си имам отдолу. Никъде не прочетох, дали тази гънка там може да се премести по-нагоре и как, или да се изреже - какви ще са последствията (белези, вид...) и кой доктор може да се справи със задачата.
Много моля, ако някоя от вас има идеи или е решила подобен проблем - нека пише, ще чакам с нетърпение!!!!!!!!!
Благодаря, момичета, хубаво е, че ви има!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималинякойкорегциинадупето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.