IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th August 2010, 00:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

не само че го има във всяка тема, но и з ада разбереше изобщо за какво става въпрос трябва да четеш на 4 места поне !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th August 2010, 17:58
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Наистина извинявам се за това,ще се постарая момичета,да не го разпръсквам така.Съжалявам!
( просто коментирах едната тема и почнаха ме питат там, аз пуснах нова специално за хиклиник и там ми отговаряха и накрая се обърках,кое къде да напиша и затова някои неща съм ги копирала и в двете теми)
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th August 2010, 19:05
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Консултирах се със следните специалисти (да говорим с имена):

Пластични хирурзи:

Др Калчев- Hill CLinic
Др Тонев- Каспела
Др Ангел Енчев- Медлайн Clinic
Др Илия Илиев- ШВейцaрия
Др Йоланда Заякова- Камии
Др Желев - Медицус Алфа

Гинеколози:

Др Божидар славчев- клиника славчев
Др Спас Патишанов- Европа ВИП
Др Саладжииска- Стара Загора(не помня името на клиниката)
Др Марков- Варна военна болница( препоръчан от Заекова)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th August 2010, 13:48
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Крейзигърл, аз доколкото разбирам (поправи ме, ако греша) всъщност само последната от многото неуспешни интервенции ти е била в Хил клиник?

Т.е. не са там касапите, а това ти е последна инстанция, така ли?

Аз понеже там съм ходила на други процедури и прочетох брошурата за DLV, и съм разпитвала и мацките в този форум за тази интервенция, та темата живо ме интересува, затова правя уточнението.

Не ми се иска първосигнално да вярвам на всяко положително или отрицателно мнение, защото интернетът и анонимността на всеки в него понякога могат да подведат.

Иначе за твоя проблем, писах и в другата тема - желая ти успешно развитие на нещата и късмет. Дано всичко се оправи!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th August 2010, 23:39
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

В Хил клиник ми е третата операция и не беше успешна. Но мисля ,че са най- добрите в БГ затова пак ще им се доверя. Съветвам те да се оперираш там, работят с модерна апаратура и са единствените в Бг които имат право да извършват такива операции. При мен нещата са много сложни аз сам увредена от предните 2 операции и в hill clinic отидох за да ми помогнат, да ме поправят след като предните се изданиха така.
Горещо ти ги препоръчвам, за 10 дни ще се възстановиш.Ако искаш само намаляване на лабийте ще мине много по леко отколкото при мен.Аз си я направих на 14ти миналия месец и още се вазстановявам.
Разгледай сайтовете да видиш примерно при Ангел Енчев са много лоши резултатите и и при още някои там,но не си ги спомням. Тябва да се извърши с лазер, за да не ти остават белези.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th August 2010, 19:36
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
За болка не зная , но мястото е пълно с кръвоносни съдове и затова доста хирурзи не се наемат да правят този вид операция . Затова за по-малко кървене и по-бързо възстановяване са ти предложили лазер .
Жалко , че трябва да продължаваш ; и сумата ти е била големичка .
Момичета , някои операции се правят и от гинеколози , или поне от тези , които и израждат . Не търсете само пластични хирурзи ... както и за бенки - и обикновен хирург може да маха . На фрапантно ниски цени .
Гинекологът, който ми направи вротара лабиопластика беше тотално некадърен, да работи евтино, но накрая ми струва скъпо!
Др Патишанов в град Пловдив- момичета не ходете при него за нещо подобно!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th August 2010, 19:50
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

След 1 месец отново съм на консултация в хил клиник (за четвърти път). До тогава конците ми ще са паднали и вярвам, че Др. Калчев и Др. Банчева ще направят най-доброто за мен. А за белезите ще се погрижи д-р Валянова- дерматолог в същата клиника. За нея имам много добро мнение, срещали сме се по повод други процедури в клиниката- лазерната епилация е страхотна.
Отностно операцията ми в клиниката, наистина имам подобрение, има само някои неща,които да се доизгладят и ще бъда една от най- щастливите жени на света )
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th August 2010, 20:31
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

а каква точно е причината за да се стигне до тези на брой операции.Ако е твърде лично можешш да не го споделяш.Аз също не харесвам срамните си устни ,но честно казано още немога да се реша на такава операция.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th October 2010, 16:05
silvyM silvyM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Можете ли да ми кажете кой лекари оперират в хил клиник?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th October 2010, 16:07
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Моята среща следващата седмица е с доктор Илия Калчев.

Иначе ходя на дерматолог в същата клиника и докторката се казва Валянова.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Hillclinic
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:27.