IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 14th January 2007, 19:20
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Бюти, мила, наистина много се изненадах, като разбрах, че ще си правиш втора операция, единствените ти оплаквания, за които си писала е това разстояние между гърдите и отоците, които те притесняваха, въобще не съм предполагала, че ще се стигне до реоперация. Даже си мислех, че си много капризна, щом толкова дълго не можа да намериш сутиен, който да ти пасне, а тя ситуацията била сериозна! Радавам се Бюти, че всичко е зад теб и вече си го преодоляла! Много усмивки и друг път споделяй повече
Отговори с цитат
  #442  
Стар 14th January 2007, 22:52
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Beauty,мила,направо не мога да повярвам че Стоянов е направил такава грешка,а аз го смятах за перфектен хирург,въпреки това много се радвам че всичко вече се е оправило и ти желая вече всичко да си върви съвсем нормално и това да са наистина твоите желани гърди
И аз имам доста забележки по моите,но след като ми сварши сесията ще отида на консултация да видим как са нещата
Целувки,мила,и кураж!
Отговори с цитат
  #443  
Стар 15th January 2007, 11:29
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Искам специално да благодаря на Бюти, че ме подсети да говоря с лекаря си за растоянието между гърдите. Непосредствено преди операцията уточних какво искам да бъде и сега е точно такова. Благодаря ти Бюти, задължена съм ти Бързо и леко възстановяване
Отговори с цитат
  #444  
Стар 15th January 2007, 11:31
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grace
Бързо и леко възстановяване
И от мен
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #445  
Стар 15th January 2007, 11:35
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Beauty,бързо възстановяване и от мен
Отговори с цитат
  #446  
Стар 15th January 2007, 13:55
Denilini Denilini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Добре дошла мила Бюти! Радам се че си добре,това което си преживяла е наистина страшно,ти си герой!надявам се да се възтановиш бързо и безболезнено този път и да ни пишеш! П.П. Аз също имам забележки относно визията ми и досега си мислех че проблема е в мен ,но може да се окаже и друго.Важното е да сме живи и здрави ,другото се оправя.Целувам те!
Отговори с цитат
  #447  
Стар 15th January 2007, 14:02
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #448  
Стар 16th January 2007, 14:29
inamaria inamaria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Някай да има лични впечатления от работата на д-р Маджаров /Бургас/. Смятам да си правия липосукция при него. Предварително благодария
Отговори с цитат
  #449  
Стар 16th January 2007, 15:00
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Браво Бюти ти си наистина много смела жена ,пожелавам ти това да е последното лошо нещо ,което ти се случва.Бързо възстановвяване
Отговори с цитат
  #450  
Стар 16th January 2007, 15:57
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Чак сега разбирам за втората ти операция, Бюти
Даже прочетох два пъти какво си писала, защото толкова хвалеше Стоянов- направо не ми се вярваше, че се е наложила реоперация. Е айде бързо възстановяване и да ти е обица на ухото друг път да не хвалиш толкова хирурга си, че ще му урочасаш работата
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:34.