IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 16th January 2007, 16:06
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #452  
Стар 16th January 2007, 17:08
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Приемам това за обицата като шега..
Eстествено, че е шега
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #453  
Стар 29th January 2007, 17:32
dolores dolores не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 3
По подразбиране

Момичета искам да кажа колко наистина съчувствам на тези които са пострадали от лекарската грешка и некомпетентност. Пожелавам Ви да преодолеете травмата и ако имате възможност и желание за нова операция този път тя бъде най-успешната и последна за Вас. Нека когато се погледнете в огледалото всеки път си казвате "Най-накрая се получи това което винаги съм мечтала, сега имам най-готините цици на света."
Мислех да споделя за моите преживявания и оплаквания, но след като прочетох какво се преживели някои от вас моите се оказаха бели кахъри.
Пожелавам късмет на всички и никакви проблеми с новите цици!
Отговори с цитат
  #454  
Стар 29th January 2007, 17:37
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Е, сподели де, никоя информация не е излишна, някой ще намери отговор на своите притеснения, чрез теб
Отговори с цитат
  #455  
Стар 29th January 2007, 20:44
dolores dolores не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 3
По подразбиране

Първото което искам да отбележа е, че след операцията още не бях излязла напълно от упойката и ме пуснаха да си ходя дори не останах да пренощувам там под лекърско наблюдение. След време осъзнах какво би станало ако се беше усложнило нещо слава богу това не се случи. При избора на импланти ми предложиха за моята структура 290сс, но след дълго разглеждане на различни снимки на други пациентки избрах 325сс. Сага смятам, че трябваше да избера към 370сс. Аз съм с широк гръден кош и сега пак нося сутиени с подплънки. Все пак човек когато си направи такава операция не я прави с нагласа да носи после подплънки на сутиена си. Когато съм гола /имам предвид по монокини/никой не разбира, че имам импланти защото ми стоят естествено, само когато съм в легнало положение се очертават. Иначе относно избора на вида имплант смятам, че съм улучила точно това, което на мен ми харесва.
На мнение съм, че докторите винаги предлагам по малък размер имплант с идеята пак да отидеш при тях, за да си ги подмениш с по голям размер разбира се срещу заплащане. Практиката показва точно това, че много жени след това ги подменят за по големи.
Отговори с цитат
  #456  
Стар 29th January 2007, 22:46
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Долорес, от това което си писала има чувството, че си се оперирала при Калкова Аз също си тръгнах веднага след операцията, както и всички мои познати, които се оперираха при нея ( не занам някой да е пострадал, но ...). Това с което тя се слави обаче в средите е имено вкусът и към големите кубици, почти винаги води битка за да наложи по-големия размер и при мен беше така, аз исках 300 кк, тя настояваше за 350, а по времето кагато ти си се оперирала преди 8 г.нямаше такъв голям избор на размери, като сега!
Отговори с цитат
  #457  
Стар 30th January 2007, 10:46
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

верно че калкова има вкус към големите размери - и за цици и за устни.
Отговори с цитат
  #458  
Стар 30th January 2007, 12:20
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
аз исках 300 кк, тя настояваше за 350!
Какво става с теб бе мила?Риплинга изчезва ли?А по отношение на кубиците,можело е при теб и повечко....на теб ще ти "тичат"и повече!

При мен вече е осезаем този гаден риплинг на реоп-та цицка!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #459  
Стар 30th January 2007, 12:25
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Флеймче, риплинга си седи все така красив, но аз не му обръщам внимание и не му се връзвам толкова, колкоти ти Все пак по добре с цици и малко риплинг, отколкото без цици и следователно без риплинг, аз не съм такъв перфекционист! А че можеше и по-големички знам и сега съжалявам, апетита идва с яденето
Отговори с цитат
  #460  
Стар 30th January 2007, 12:28
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

адаш, найш къв риплинг ще ти дам само ти си го виждаш. я си гледай живота и не се кахъри за глупости 8)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:45.