IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 11th May 2013, 21:56
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз, като човек занимаващ се с криминалистика държа на фактите, т.е кое да и кое не! Фактите за Джамбазов са, че не е тотален некадърник, както се опитва да ни вменява лицето tyiro!
90% от Хората, които са минали вече операциите си спират да пишат във форума, защото живота за тях продължава, остават да пишат единици от доволните, такива, като мен, които по една или друга причина продължават да ги вълнува пластично-естетичната хирургия и почти всички от недоволните!
Недоволните разбира се, че ще продължат да пишат, защото трябва да намерят решение. Както на Нели, така и на други съфорумници резултатите са или са били ужасни, но това са отделни случаи подплатени със снимков материал, а лицето tyiro с нищо не е подплатило изказванията си, а само едно голо плюене, което аз не бих взела под внимание, ако ми предстоеше операция! Освен това недоумявам, защо в темата започнаха да се пишат негативни мнения хора, които никога не са били пациенти на Джамбазов и по никакъв начин не са засегнати пряко от действието или бездействието му!(какво да се прави, това е национална черта, като се хвали някой всички "осанна", като се плюе "разпни го", ама пусто българщина...)
Обяснения от рода, ама аз съм пратил снимки на когото трябва, са въздух...това е форум и когато искаш да тежиш с позицията и пр., трябва с нещо да я подплатиш! Няма никаква опасност да бъдеш разпознат, ако си поместиш снимка на окепезения или на прекрасния си нос, така, че празни приказки не му се четат на когото и да било!!!
(Горното го пиша, не щот съм влюбена или щот съм му пиарка на Джамбо , а от обективност)
Отговори с цитат
  #232  
Стар 11th May 2013, 23:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Кларисина, съгласна съм с теб! Обаче аз не мога да бъда обективна в случая, за което се извинявам. Вярвам, че четящите ще си направят извода, че винаги, когато пиша за Джамбазов, ще пиша под влиянието на афект и ще бъда субективна.
Никога не съм твърдяла, че Дж е пълен некадърник, защото знам, че в областта на неестетичната хирургия е мн добър специалист. В естетичната не е. Съжелавам, не си добър естетичен, ако % неуспешни е по-голям от % успешни.
Аз съм голямо магаре! Не ме провокирайте да почвам статистика , защото няма да е в полза на Дж! И ще ми отнеме прекаелно много време и енергия, а наистина на никой намя да повлиая, защото 90% от влезлите в тази тема, вече са взели решението си. Аз се боря за останалите 10%.

Кибича в този форум, защото прекалено лично съм го приела! До голяма степен живота ми се върти около носа ми.. Представяте ли си?? Да се запънеш за нещо, което не ти се получава, и получаването му да зависи от друг човек, различен от теб..

Кой поства снимки наистина си е лично решение! Аз съм много смотана, че го правя. Въобще не се гордея с това. Просто пак повтарям - лично ми е! Ако мога на един единствен човек да спестя това, през което минах, то тогава целия кошмар е имал някакъв смисъл. И си търся смисъла тук, в тази тема! Няма да мога да преживея мисълта, че съм преминала през всичко това без причина..

Не очаквам никой да ме разбере, защото малко са тези, които са били на моето място.

П.С. Ако имаше специална тема за Сердев - да видите там как щах да вилнея! Или за Ефремов! Джамбазов да не го приема лично - просто той е по-известен.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #233  
Стар 11th May 2013, 23:40
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Всички разбират, но трудно го осъзнава човек, а това се случва едва, когато вече си се "натрасъл" в безисходицата да си обезобразен!
Ако някой не може да оцени това, което правиш е пълен тъпак...но гледам няма такива за момента!
Най-правилните решения се взимат, когато човек е достатъчно информиран и запознат по даден въпрос! Поради тази причина всеки трябва да направи изводите си на база факти, а в случая факти са снимките (изключвам функционалните проблеми, защото в по-голямата си част става въпрос за естетика) и за това казвам, че снимки само на самите нослета не застрашават никой, а допринасят за личния избор без той да е манипулиран от еуфория и други човешки емоции!
Отговори с цитат
  #234  
Стар 12th May 2013, 00:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Най-правилните решения се взимат, когато човек е достатъчно информиран и запознат по даден въпрос! Поради тази причина всеки трябва да направи изводите си на база факти, а в случая факти са снимките (изключвам функционалните проблеми, защото в по-голямата си част става въпрос за естетика) и за това казвам, че снимки само на самите нослета не застрашават никой, а допринасят за личния избор без той да е манипулиран от еуфория и други човешки емоции!
Абсолютно варно! Още повече, че Дж има доста специфичен поверк и някои от неговите сполучливи резултати може да не допадне на всеки. На мен примерно не ми харесват висналите колумели, които са характерни дори за добрите му носове. Къде ми е бил акъла като го избирах, не знам.. Мислих си, че понеже моята не виси, не може да я провисне... Колко наивно..
Но за мен е важно пациента да се харесва! Ако неговите естетични критерии съвпадат с вкуса на Дж - чудесно!

За това са важни снимките, права си. Но хората ги е срам, повярвай ми!

Хайде, спирам да хейтвам. Пак повтарям - надявам се всеки потенциален клиент на Дж да бъде наясно, че съм афектирана , когато пиша на тази тема. За обективизъм - имам снимки, които пращам на лични.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 13th May 2013, 08:57
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyiro Виж мнението
Да не ти обяснявам че влюбената в неко създателка на темата за него три пъти и е правил върха и пак не е добре . Бас ловя, че не знаеш и за кого говоря
Ако става дума за мен, че съм влюбена - влюбена съм, но не в Джамбазов
А така изглеждам в момента http://prikachi.com/images/547/6183547D.jpg благодарение на Джамбазов. И аз изобщо не държа някой да харесва моя връх или каквото и да било друго в мен, важното е, че аз се харесва и съм щастлива. Искрено пожелавам същото на всички, пишещи тук!!!
Отговори с цитат
  #236  
Стар 13th May 2013, 09:49
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ако става дума за мен, че съм влюбена - влюбена съм, но не в Джамбазов
А така изглеждам в момента http://prikachi.com/images/547/6183547D.jpg благодарение на Джамбазов. И аз изобщо не държа някой да харесва моя връх или каквото и да било друго в мен, важното е, че аз се харесва и съм щастлива. Искрено пожелавам същото на всички, пишещи тук!!!
еми идеално ако на теб ти харесва другото мне е от значение готино е !!
Отговори с цитат
  #237  
Стар 13th May 2013, 10:18
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Моята история е следната, надявам се да не ви отегча:
Доста години бях на работа с постоянен трудов договор, но с направо мизерно заплащане и най-удовлетворяващото нещо в работата ми беше фактът, че съм полезна на хората и съм добър професионалист. Скучен и еднообразен живот, който ме беше страх да променя. Последната капка, която преля чашата и ме накара да направя нещо, беше обида на тема външен вид от новата шефка, въпреки професионалните ми качества. Реших, че трябва да направя нещо, че ще си оперирам носа и при първа възможност ще си сменя работата, макар че живеех в много малък град с висока безработица, където не по-хубава, а въобще някаква друга работа, е трудно да намеря. За операцията се притеснявах за отпуск и болнични, но се оказа, че нямало смисъл да се притеснявам. Не се наложи да напускам, тъй като по политически причини 20-30 човека, сред които и аз, ни уволниха. Много мислих как точно да постъпя - да си зарежа плановете за операция и да си използвам парите, за да оцелея, докато си намеря друга работа. Вероятно е било твърде вятърничаво да реша да си похарча последните пари за операция, без да имам идея как ще се оправя оттам нататък, но го направих. Почнах да уча за кандидатстудентски изпит, за да си възстановя студентските права. Или трябваше да изкарам изпита, или да си платя, а парите ги бях планирала за операцията, вътрешно убедена, че аз изпита ще го изкарам и че операцията ще е успешна. Всъщност през цялото време имах вътрешната убеденост, че всичко ще се оправи и всяко зло за добро. Появи ми се възможност и за работа у дома, така че денят ми беше строго планиран за учене и работа почти до деня на операцията. Толкова заета не съм се чувствала дори когато ходех на работа. Операцията мина и 2 седмици по-късно се явих на изпита, който взех. Преместих се в София, продължих с работата и ученето, макар че в момента търся възможност и за работа на постоянен трудов договор. Вероятно щях да се срина психически, ако не беше успешна. Показвала съм снимки, наистина си възприемам резултата за сравнително успешен, в онзи момент, а и в този, нямах възможност да взема заем и да си позволя услугите на чуждестранни хирурзи.
Отговори с цитат
  #238  
Стар 13th May 2013, 11:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Емико, на мен носът ти ми харесва!

Най-неприятно ми става, когато почнем да се нападаме помежду си. Защото забравяме, че сме от един отбор тук..

И точно Емико винаги е била обективна за уменията на Дж, защото мен лично тя ме предупреди , че моя нос може би няма да е по силите на доцента. Но аз се бях заинатила, че точно моя нос ще е изключение.

...
Имаше и още , които ме предупреждаваха. Знам какво е да не ти увира главата, после мразиш и себе си , наред с хирурга..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #239  
Стар 13th May 2013, 12:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ако става дума за мен, че съм влюбена - влюбена съм, но не в Джамбазов
А така изглеждам в момента http://prikachi.com/images/547/6183547D.jpg благодарение на Джамбазов. И аз изобщо не държа някой да харесва моя връх или каквото и да било друго в мен, важното е, че аз се харесва и съм щастлива. Искрено пожелавам същото на всички, пишещи тук!!!
Оооооооооо, Емииии
радвам се за теб много, ама много, че си щастлива и че си със старото си излъчване

Изгуби се напоследък.....
Отговори с цитат
  #240  
Стар 13th May 2013, 15:59
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Да, поизгубих се и мисля съвсем да се изгубя
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:15.