IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4301  
Стар 10th October 2017, 10:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ами аз сигурно за 100тен път казвам, че лента се слага за обиране на отока, а не за наместване на имплантите. Не се шашкай ще се оправят по-нататък
Отговори с цитат
  #4302  
Стар 10th October 2017, 11:04
wanesia wanesia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 4
По подразбиране привет!

Здравейте, момичета, на 24-ти е моята операция при доктор Заякова. Като се прибера ще споделям впечатления. Аз съм на 49 години и ще правя само повдигане. Имам широк гръден кош и мисля, че нямам нужда от уголемяване и въобще не отворих дума за това на консултацията. Но съм много нетърпелива и броя дните, надявам се това да се отрази положително на всичко. Има едно изследване за алергии, което трябва да подготвя освен другите - някои знае ли къде се прави. В лабораторията не можаха да ме упътят.
Отговори с цитат
  #4303  
Стар 14th November 2017, 14:03
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanesia Виж мнението
Здравейте, момичета, на 24-ти е моята операция при доктор Заякова. Като се прибера ще споделям впечатления. Аз съм на 49 години и ще правя само повдигане. Имам широк гръден кош и мисля, че нямам нужда от уголемяване и въобще не отворих дума за това на консултацията. Но съм много нетърпелива и броя дните, надявам се това да се отрази положително на всичко. Има едно изследване за алергии, което трябва да подготвя освен другите - някои знае ли къде се прави. В лабораторията не можаха да ме упътят.
ако е тест за алергии към упойки и антибиотици в кожния диспансер правят.
Отговори с цитат
  #4304  
Стар 21st January 2018, 17:28
fifto fifto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета имам един въпрос,оперирах се преди 9 дни и едната ми гърда е доста високо горе,безформена и сплесната нося лента и спортен сутиен...въпросът ми е дали ще слезне надоло,дали ще се изравнят и оформят някой имал ли е подпбен проблем
Отговори с цитат
  #4305  
Стар 22nd January 2018, 04:03
loraine_f4f loraine_f4f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sladkata2 Виж мнението
Здравейте момичета. Нова съм във форума. Преди 5 дни ми беше операцията и днес забелязах, че дясната гърда се е смъкнала, но лявата не е .
За инфо съм с 355сс Мотива.
Може ли снимки и да кажете колко сте висока.
Отговори с цитат
  #4306  
Стар 2nd July 2018, 06:06
Didi Kirova77 Didi Kirova77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Някой има ли мнение за доц. Др. Комитски от Александров ска?
Отговори с цитат
  #4307  
Стар 5th July 2018, 09:32
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране

Моля дамите които са се оперирали при ИС , с показатели близки до моите подгръдна 82см. , гръдна 95см. / непълна чашка В / и са постигнали резултат нормални естествени гърди , да се свържат с мен на pet.gr.bg@abv.bg , тъй като от над 10г. искам промяна , но ...страха от усложнения явно надделява , та докато станах на 45г. и виждам , че вече няма накъде.Бих искала да получа известна информация какво ме очаква.Благодаря.
Отговори с цитат
  #4308  
Стар 7th July 2018, 16:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepita Виж мнението
Моля дамите които са се оперирали при ИС , с показатели близки до моите подгръдна 82см. , гръдна 95см. / непълна чашка В / и са постигнали резултат нормални естествени гърди , да се свържат с мен на pet.gr.bg@abv.bg , тъй като от над 10г. искам промяна , но ...страха от усложнения явно надделява , та докато станах на 45г. и виждам , че вече няма накъде.Бих искала да получа известна информация какво ме очаква.Благодаря.
Хм, тук хората стават все по-малко. Ако някой случайно влезе, може и да ти отговори. Аз не съм при ИС, та не мога да ти помогна. Успех! ИС по принцип се справя отлично, та не се ошашквай много.
Отговори с цитат
  #4309  
Стар 7th July 2018, 19:22
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Даа,жалко че вече никой не пише....
Отговори с цитат
  #4310  
Стар 9th July 2018, 20:30
Joan_Of_Arc Joan_Of_Arc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepita Виж мнението
Моля дамите които са се оперирали при ИС , с показатели близки до моите подгръдна 82см. , гръдна 95см. / непълна чашка В / и са постигнали резултат нормални естествени гърди , да се свържат с мен на pet.gr.bg@abv.bg , тъй като от над 10г. искам промяна , но ...страха от усложнения явно надделява , та докато станах на 45г. и виждам , че вече няма накъде.Бих искала да получа известна информация какво ме очаква.Благодаря.
Здравей,
Показателите ми са доста далеч от твоите (нулев старт), но след операцията при ИС в средата на март получих прекрасни, изключително естествено изглеждащи гърди. На 37 години съм, раждала, кърмила...
Усложненията... Какво да ти кажа, на моя близка и пробиха синус в зъболекарския кабинет и не можеш да си представиш какви последствия имаше това за нея. Та, гаранция няма никъде. Не мисли за потенциалните усложнения, а за удовлетворението от резултата
Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:03.