IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st September 2011, 23:27
avigeq avigeq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране Силиконов бюст :р

Здравейте
Някой знае ли дали д-р Ильо Стоянов от Есте клиник е единствения в България, който прави разрез под мишницата?
бях на консултация при д-р Даниел Янков от варна, който спомена за такъв разрез, но не го препоръча, следователно някои хирурзи може и да правят такъв разрез ако не могат да убедят пациентката за обикновения под бюста, но да не са съвсем способни при такъв разрез!
Знаете ли някой хирург, който е парвил разрез под мищницата и хората да са останали доволни? Ако може доктора да оперира във варна няма да е зле :р
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd September 2011, 00:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avigeq Виж мнението
Здравейте
Някой знае ли дали д-р Ильо Стоянов от Есте клиник е единствения в България, който прави разрез под мишницата?
бях на консултация при д-р Даниел Янков от варна, който спомена за такъв разрез, но не го препоръча, следователно някои хирурзи може и да правят такъв разрез ако не могат да убедят пациентката за обикновения под бюста, но да не са съвсем способни при такъв разрез!
Знаете ли някой хирург, който е парвил разрез под мищницата и хората да са останали доволни? Ако може доктора да оперира във варна няма да е зле :р
Антон Тонев в Пловдив май предимно през мишниците слага. Виждала съм негови гърди, харесват ми. Заякова във Варна също слага през мишницата.

Защо си решила да избереш точно този метод? До колкото знам не може да се сложи голям кубик обаче.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th September 2011, 19:15
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
Smile

Да, Заякова във Варна също прави такива операции, но те не са подходящи за всякакъв кубик. Аз щях да съм с такъв разрез, но след като смених кубика с по-голям, ми каза, че не може оттам и си трябва под гърдата
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st January 2018, 17:08
fifto fifto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте незнам дали има някой в тази група.. имам няколко въпроса ако някой може да ми отг незнам дали е притеснително,операцията ми беше преди 9 дни едната ми гърда е доста високо горе и безформена,сплескана имал ли е някой такъв проблем,нося ластична лента и спортен сутиен та въпроса мине дали ще слезе надоло и дали ще се оформи
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd January 2018, 01:58
loraine_f4f loraine_f4f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте!Моля ако има момичета с импланти на Мотива да споделят как се чувстват с тях.Искам да видя и снимки .Аз имам кръгли импланти Макган 265 сс.Бях с много малък старт преди това.Висока съм 165см.и тежа 47кг.подгръдната ми е 72см.Доктора ми предлага Максумум на Мментор 390 сс CPG-323 a Мотива Corse 350-380.Искам да ги сменям защото вече са ми малки ) и защото ме дразни това голямо разтояние кето имам между тях цели 4,5см.Аз малко отзад напред с въпросите )Питам за имплантите на Мотива защото от това което четох и гледах за тях ми допадна.Най меките и подвижни импланти.Доктора казва ,че ментор са по добрия избор.Моля споделете мнения и ако може снимки на момичета с Moтива.Както и какво мислите за размера на имплантите които са ми предложени.И дали има някъде 3Д визоализация как ще изглеждат гърдите след операцията.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконовбюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:33.