IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 9th May 2013, 13:19
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyiro Виж мнението
Това момченце не е спам а лично мнение от личен опит. Това ми е мнението за него и ще го напомням много често , защото този касапин ми обезобрази лицето без да поеме никаква отговорност . И не си ти този на който трябва да давам обяснения !!!
Nаправил си го на своя глава да си мислил за последствията никой мне ти е виновен и ако мислиш тук да го напомняш мне си прави труда защото на никой мне му пука
Отговори с цитат
  #222  
Стар 9th May 2013, 15:42
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Не е така, за това са тия форуми, за да се ориентираме и съветваме. аз като реших да се оперирам четох и слушах доста, благодарение на форума се обеди, че Джамбазов е човека, но след 2 НЕСПОЛУЧЛИВИ операции, разходи, нерви, отсъствия от работа и нормалния живот........................... доста си промених мнението. Ако тогава имаше хора, които споделяха лошите реални събития вероятно нямаше да мина през всичко това.
Не искам да нападам мн, не качвам снимки, защото чакам да се срещна с професора, да видим как ще се отнесе този път към творението си.
Ако се наложи, надявам се да не се, ще подкрепя мнението за касапина със мн подробно обяснение и снимков материал.
Но се надявам да не стигаме до там
Отговори с цитат
  #223  
Стар 9th May 2013, 17:36
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нена не рискувай да правиш повече опити в Бг. Като първия и втория път не са те направили като хората какво да говорим за трети път. Можеш да хвърлиш едно око на темата -турски хирурзи- там сме се събрали общо взето такива като тебе минали през доста некадърни ръце в Бг.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 10th May 2013, 00:47
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Не е така, за това са тия форуми, за да се ориентираме и съветваме. аз като реших да се оперирам четох и слушах доста, благодарение на форума се обеди, че Джамбазов е човека, но след 2 НЕСПОЛУЧЛИВИ операции, разходи, нерви, отсъствия от работа и нормалния живот........................... доста си промених мнението. Ако тогава имаше хора, които споделяха лошите реални събития вероятно нямаше да мина през всичко това.
Не искам да нападам мн, не качвам снимки, защото чакам да се срещна с професора, да видим как ще се отнесе този път към творението си.
Ако се наложи, надявам се да не се, ще подкрепя мнението за касапина със мн подробно обяснение и снимков материал.
Но се надявам да не стигаме до там
за теб знам чел съм доста твой мнения и снимки качваш,казваш какво е било защо е станало ,как, споделяш ... нали за тва се събираме тук да споделяме и обсъждаме и да се помагат на тези които знаят и тези които мне ... след тва всеки си решава и . така , но погледни го от тази страна как го е написал горепосочения човек ..касапина омаза ми лицето -хубавоо ,, кажи защо как стана ..а мне мне сън длъжен на теб да ти давам обяснения ...еми тогава ккаво правиш тук ?
Отговори с цитат
  #225  
Стар 10th May 2013, 06:54
tyiro tyiro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
Nаправил си го на своя глава да си мислил за последствията никой мне ти е виновен и ако мислиш тук да го напомняш мне си прави труда защото на никой мне му пука
Хората който имат отношение и са разумни са разбрали цялата ми история и снимки имат . Ти точно няма да разбереш , защото си доста ограничен ! И аз решавам с кой да споделя , това е доста натоварващо психически за да го обяснаявам на такъв като теб . Ако не вярваш на това колко е некадарен и как подвежда хората Джамбозов виж снимков материал в темата за турските лекари . Виж какъв нос е направил на едно от момичетата . Е при мен положението е същото - върха е на челото и мн увиснала колумела . Да не ти обяснявам че влюбената в неко създателка на темата за него три пъти и е правил върха и пак не е добре . Бас ловя, че не знаеш и за кого говоря Така че седни си на дупето спокойно и не давай акъл
Отговори с цитат
  #226  
Стар 10th May 2013, 12:28
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Нена не рискувай да правиш повече опити в Бг. Като първия и втория път не са те направили като хората какво да говорим за трети път. Можеш да хвърлиш едно око на темата -турски хирурзи- там сме се събрали общо взето такива като тебе минали през доста некадърни ръце в Бг.
Определено ще я разгледам!
Тук май май добрия резултат става случайно.
Не знаМ ХОРАТА ИМ НЕ ГИ ЛИ ИНФОРМИРАТ, че в нет се пишат лоши неща. Недоволните или се овеличават или пък преди не са споделяли чрез този вид комуникация, но все повече се обеждавам, че нашите рядко значт какво правят.......
Дано си вземат поука и да няма много като нас!
Отговори с цитат
  #227  
Стар 10th May 2013, 16:33
aogieboy aogieboy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Не, просто Интернет, и особено форумите не са много разпространени у нас и много хора не знаят за тях, че да четат. Отделно като четеш още повече се объркваш, защото има много хвалби за почти всеки специалист, а дали са истински или са от приятели и колеги няма как да се знае със сигурност.
Отговори с цитат
  #228  
Стар 10th May 2013, 21:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyiro Виж мнението
Ако не вярваш на това колко е некадарен и как подвежда хората Джамбозов виж снимков материал в темата за турските лекари . Виж какъв нос е направил на едно от момичетата . Е при мен положението е същото - върха е на челото и мн увиснала колумела
Сигурно мен визираш?

Махнах си снимките на носа след Джамбазов, защото ме е срам! Мен!!! А трябва "майстора" да го е срам!

Бокос, не ти прави чест!
Цитирай:
Nаправил си го на своя глава да си мислил за последствията никой мне ти е виновен и ако мислиш тук да го напомняш мне си прави труда защото на никой мне му пука
Ако ти е минало през главата каквото на мен ми е минало, никога нямаше да кажеш, че вината е наша!!! Никога не съм пристъпвала към операцията с ясното съзнание, че ще бъда окепазена!
Аз съм жена, супер суетна съм, освен това работата ми пряко зависи от външния ми вид. Но дори и да не бях - никой не би го понесал леко!
10 години ходене по мъките, десетки хиляди лева, депресии, нервни кризи, хипнотици, психиатри, антидепресанти...накрая за разкош гнойна киста в носа!!! Понеже съм преживяла не една, а 3!!! неуспешни ринопластики, имам човешкото отношение да ти пожелая НИКОГА да не ти се случва дори една! А от отношението ти към потърпевшите мога да съдя, че все още нямаш неуспешни ринопластики...

Просто съм толкова разочарована като вляза в тази тема... Окепазените биват нападани и им е вменявана някаква вина на свободата на избора и тежестта на кръста от последствията,... ? Вие изобщо в ред ли сте??? Доверяваш се на специалист, с дипломи, квалификации, самочувтствие и предполагаеми умения! Плащаш му пари. В последствие ти трябва да си поемеш вината??
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #229  
Стар 11th May 2013, 14:28
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Сигурно мен визираш?

Махнах си снимките на носа след Джамбазов, защото ме е срам! Мен!!! А трябва "майстора" да го е срам!

Бокос, не ти прави чест!


Ако ти е минало през главата каквото на мен ми е минало, никога нямаше да кажеш, че вината е наша!!! Никога не съм пристъпвала към операцията с ясното съзнание, че ще бъда окепазена!
Аз съм жена, супер суетна съм, освен това работата ми пряко зависи от външния ми вид. Но дори и да не бях - никой не би го понесал леко!
10 години ходене по мъките, десетки хиляди лева, депресии, нервни кризи, хипнотици, психиатри, антидепресанти...накрая за разкош гнойна киста в носа!!! Понеже съм преживяла не една, а 3!!! неуспешни ринопластики, имам човешкото отношение да ти пожелая НИКОГА да не ти се случва дори една! А от отношението ти към потърпевшите мога да съдя, че все още нямаш неуспешни ринопластики...

Просто съм толкова разочарована като вляза в тази тема... Окепазените биват нападани и им е вменявана някаква вина на свободата на избора и тежестта на кръста от последствията,... ? Вие изобщо в ред ли сте??? Доверяваш се на специалист, с дипломи, квалификации, самочувтствие и предполагаеми умения! Плащаш му пари. В последствие ти трябва да си поемеш вината??
Нелка е права,Бокос!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 11th May 2013, 15:12
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

не казвам че някой от вас е виновен нито пък съм искал да обидя някой. Факта че ''tyiro '' как ми отговаря не си този който да ти давам обяснения хубаво без лоши чувства съжалявам че така е станало при теб но.... какво да се прави риск дали ще попаднеш на правилния човек или мне и дали ще получиш това което искаш и дали ще успее да се направи ......

Последно редактирано от bokos : 11th May 2013 на 15:19
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.