IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 17th July 2009, 13:52
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

да ,дебелея хармонично навсякъде а тамън бях започнала диета
Отговори с цитат
  #102  
Стар 19th July 2009, 20:13
Аватара на ashanti
ashanti ashanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 34
По подразбиране

ами да се изходя и аз по въпроса ....свалих ги за 1 месец с чичко дюкан в родилното оставих около 8 кила и имах да свалям още 7 и ги свалих и ето 2,5 месеца след като родих вече съм по слаба и от преди да забременея корем нямам грам ..сега целта е да е върна ученическите килограми
Отговори с цитат
  #103  
Стар 20th July 2009, 07:47
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

аз започнах бременността с уяеническите си килограми които са с 10 повеяе от килата миналото лято,а не си ли кърмила че веднага си се хвърлила на Дюкан ,доколкото знам не е полезно ,ако кърмиш
Отговори с цитат
  #104  
Стар 20th July 2009, 09:19
Аватара на ashanti
ashanti ashanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
а не си ли кърмила че веднага си се хвърлила на Дюкан ,доколкото знам не е полезно ,ако кърмиш
ми кърмих и започнах дюкан едновременно (това 2-я месец след раждането) и имаше кърма но тя от самото начало не и стигаше и я дохранвах ... веднага след това ми се наложи да пия антибиотик и спрях да кърмя ужж за малко а тя кърмата спря и така ...но нямаше проблем с диетата и кърменето
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th July 2009, 09:43
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Относно сирената и кашкавалите и най-веч тая т.нар. Фета, избягвайте всички продукти които са с растителни мазнини, Фетата най-вече , защото тя задължително е наблъскана с тях , иначе няма ка да се получи мазния вкус.Сега поне всеки уважаващ себе си хранителен магазин слага табели на продуктите с растителни мазнини.
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th July 2009, 09:54
Аватара на ashanti
ashanti ashanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snobkata
Относно сирената и кашкавалите и най-веч тая т.нар. Фета, избягвайте всички продукти които са с растителни мазнини, Фетата най-вече , защото тя задължително е наблъскана с тях , иначе няма ка да се получи мазния вкус.Сега поне всеки уважаващ себе си хранителен магазин слага табели на продуктите с растителни мазнини.
може би да..не съм се сблъсквала с техни сирена и кашкавали ..... но аз да допълня поне относно сирената - във BILA във всеки град се продава едно много хубаво обемаслено сирене ...то наего си пише че е за диети и тем подобни глупости ..... на опаковката има нарисувано едно тяло ....пробвах го с риск че на следващия ден кантара ще ми отчете някой друг грам отгоре но не .... слабеех си
Отговори с цитат
  #107  
Стар 20th July 2009, 12:52
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Извинете, че се намесвам, но от личен опит с първото дете знам колко в вредно да слабееш по време на кърмене.

Накратко: бях на 21 г., когато родих първото си дете. Бяхме изцяло на кърма 40 дена, и после се дохранвахме, а през 3тия месец след раждането отслабнах рязко с 6-7 килограма (защото си я гледах сама, следвах редовно и т.н. ) без диети, вследствие на което ми се появиха бръчки - около очите и назолабиални. Повтарям - бях на 21 г. Отидох на кожен лекар, която каза, че по време на кърмене не бива да се слабее, защото от това страда колагена в тялото...Аз не че съм отслабнала нарочно...Оправих се в ядене на овесени ядки всяка сутрин и крем "Колагена" (преди 21 г. само такъв имаше по магазините).

Искрено ви съветвам докато кърмите да си пазите кожата.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 20th July 2009, 13:23
Аватара на ashanti
ashanti ashanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 34
По подразбиране

аз пък що си мисля че всичко е ген ... при теб може би така ... но при друг
Отговори с цитат
  #109  
Стар 20th July 2009, 14:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Това, което Шарк е описала няма нищо общо с гена- химични процеси са, които протичат в тялото на всяка жена в дадената ситуация.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 27th July 2009, 09:35
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

аз в момента съм в 8-мия месец до момента съм качила 9 кг.забременях 45кг. а сега съм 54кг. дано после да ги сваля бързо и лесно
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.