IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 20th May 2010, 11:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ето, коремът ми е плосък, "плочките" са си там, килограм ми остана само 1, но в най-тесните си дънки не влизам - кокалът ми е широк. С предишната бременност към 3-тия месец вече всички дрехи ми бяха широки. Дано сега с второ не го откарам по-дълго време със събирането на таза Даже тайничко се надявам и по-скоро да стане
Отговори с цитат
  #172  
Стар 30th May 2010, 23:17
danish danish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Според мен пък кърменето помага за сваляне на килограми. Аз качих 12 кг по време на бременността, на 4-тия месец след раждането бях свалила 16. И то без кой знае какво лишаване от храна, а и ядях предимно сладолед. Поддържам форма с каране на ролери в парка и с плуване. Ходи ми се и на фитнес, но нямам време с малкия.

apoklistika, ще споделиш ли за упражненията с тежести, че и на мен ми стана интересно?
Отговори с цитат
  #173  
Стар 11th April 2014, 09:12
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Аз свалих с кърменето, кардио по 20-30мин. всеки ден, докато бебето ски, разходки с количката и хранителен режим - най-вече без вечеря след 19:00ч.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:13.