IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd October 2009, 13:45
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem
Monique,какви са тези липосукции,...та ти си перфектна и толкова млада Чудя се просто
Тя е модел доколкото знам и си изкарва хляба с външния си вид. Обяснимо е да поддържа тялото си в установените рамки за красота пък било то и посредством пластичната хирургия.

Въпросът е защо една сервитьорка или продавач-консултантка гони съвършена визия и ляга под ножа. Защо най-добрият подарък от родителите на абитуриентка е силиконов бюст, например?

И друго питане: тази чалга-мода, завладяла страната ни има ли я все още в западните държави, в САЩ? Ще ми е интересно, ако някой който е поживял дори и малко време в чужбина, да си каже впечатленията.
Е,аз не ги знаех тези подробности около Моник,така че мерси за инфото,Теди39.
Въпросите ти са твърде намясто, доста добре синтезирани,но за сматка на това с разтегливи и обстоятелствени отговори,така че не знам дали тук му е времето и мястото
Но виж,някой докторант по психология би могъл да спретне добър проект по темата
М/у другото един мой познат(начинаещ психолог) ми заяви,че жените с силиконови импланти имали психически отклонения :lol: -според него.....Нямам търпение,като си направя операцията,да му кажа ,че и аз съм от тези и да му срина цялото уважение към особата си
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd October 2009, 13:31
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

А мъжете дето като видят един прекрасен силиконов бюст и започват да дават на заето нямат психични отклонения според него, нали. И той самият като види хубава жена и бяга бързо, да не е някой психопат да вземе да му упражни сексуален тормоз, боже опази

Такива крайни изказвания, малко ми напомят за приказката за лисицата и киселото грозде.

Hurrem, изобщо да не ти пука какво говори ами давай смело напред. С интерес чакам да чуя какво си решила и най вече кога
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th October 2009, 06:43
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Моник , доста въпроси пораждаш , но започват да клонят и към лошо любопитство , а не ми се иска да го правя . Дано поне си доволна от резултата , който се получи при теб , ядовете и липсващото внимание ще забравиш почти .
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th October 2009, 10:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem
И друго питане: тази чалга-мода, завладяла страната ни има ли я все още в западните държави, в САЩ? Ще ми е интересно, ако някой който е поживял дори и малко време в чужбина, да си каже впечатленията.
Все още? Чалга модата, ако има въобще такава, е характерна за Балканите, в западните страни и в САЩ никога не е имало такава, поради естеството на музиката, от която произлиза въпросната мода. За сметка на това има други моди, които в България ги няма и които са не по- малко фрапантни и ужасни.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th October 2009, 16:37
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Моник, едва ли ти е до това, но бих искала по-натам, ако имаш желание да ми покажеш резултата за талията. Много съм любопитна, знаейки, че си слаба принципно.... Лично съм заинтересована
)


Няма проблеми Гвен ще ти пратя снимки. Засега не виждам почти никаква разлика преди - след.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th October 2009, 16:40
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Моник , доста въпроси пораждаш , но започват да клонят и към лошо любопитство , а не ми се иска да го правя . Дано поне си доволна от резултата , който се получи при теб , ядовете и липсващото внимание ще забравиш почти .
И какви въпроси порАждам? Стана ми интересно...Принципно не ме интересува особено мнението на хората, особено в нета, така че пИТАй каквото искаш (свикнала съм вече и без това половината форум се изреди да ме пита на лични всевъзможни въпроси така че няма проблем свикнала съм - ще отговоря
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th October 2009, 16:42
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
За сметка на това има други моди, които в България ги няма и които са не по- малко фрапантни и ужасни.
като например?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th October 2009, 17:01
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem
И друго питане: тази чалга-мода, завладяла страната ни има ли я все още в западните държави, в САЩ? Ще ми е интересно, ако някой който е поживял дори и малко време в чужбина, да си каже впечатленията.
Все още? Чалга модата, ако има въобще такава, е характерна за Балканите, в западните страни и в САЩ никога не е имало такава, поради естеството на музиката, от която произлиза въпросната мода. За сметка на това има други моди, които в България ги няма и които са не по- малко фрапантни и ужасни.
Посоченият като мой цитат по-горене е мой,така че обръщайте внимание,когато има цитат в цитата,на кого принадлежи...
Идеята е да не си слагаме чужди думи в истата
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th October 2009, 17:28
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Моник , доста въпроси пораждаш , но започват да клонят и към лошо любопитство , а не ми се иска да го правя . Дано поне си доволна от резултата , който се получи при теб , ядовете и липсващото внимание ще забравиш почти .
И какви въпроси порАждам? Стана ми интересно...Принципно не ме интересува особено мнението на хората, особено в нета, така че пИТАй каквото искаш (свикнала съм вече и без това половината форум се изреди да ме пита на лични всевъзможни въпроси така че няма проблем свикнала съм - ще отговоря
Monigue,темичката си е твоя,така че ще си позволя да ти разкажа една библейска притча за Мария-Магдалена.....Тя била танцьорка и жителите на града я смятали са блудница,затова искали да я прогонят.Исус,станал свидетел на това, помолил ги -този от тях,който е безгрешен и най-праведен да хвърли камък вурху красивата жена......Никой не го направил,защото всеки си имал свои прегрешения и тайни....
Изводите всеки сам може да си ги направи;Никой никого няма право да съди А най-големият съдник е нашата собствена съвест

Сигурна съм,че си прекрасно момиче,както съм сигурна,че всеки човек си има достойнства
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th October 2009, 18:00
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

О , Hurrem , не ми е било любопитството в такава област . . А : не е ли длъжен лекаря да прецени кога да изписва и той да дава разрешение за изписване . Sorry за подвеждането . / Все пак сме в пластична хирургия , как си го помислихте /
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: вторатамилипосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:06.