IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 16th August 2012, 21:36
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Да земеш да ми обясниш какъв е тоя термин ''вкостяване''
Разбира се, веднага, щом ти ми обясниш след колко години регистрация с два ника у форума успя да намериш "ч"-то на клавиатурата

Винаги има за какво да се заяде човек, стига да реши, но има ли смисъл чак толкова да се напъваме. Сгрешила съм при писането, мисля, че останалите ме разбраха, може пък и ти да успееш
Отговори с цитат
  #992  
Стар 17th August 2012, 12:14
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Честно да ти кажа, не забелязах да са ми махали конци на седмия ден, но аз съм разсеяна. Тогава точно Димитров ми връчи един памук, напоен със спирт да си почистя носа, махна ми сигурно по половин рентгенова снимка от двете ноздри и пак ми сложи лонгетата, та така до 14-ия ден. Все още и не съм видяла да ми падат конци от носа. Ще ти пратя снимки да видиш - за съжаление нямам подходящи в близък план от преди, ходих сама на операцията и Димитров ме снима преди/след. Когато ми мине срамът, ще си ги поискам
Много странно са протекли при теб нещата...Обикновено на седмия ден махат конците и той почиства /като винаги обяснава мило и подробно какво ще прави/, а на 14-тия ден маха тия ленти, като от рентгенови снимки...Явно за теб така са преценили. И на мен не са ми падали конци,поне не съм видяла. Ами добре отсрамвай се по-скоро , ще се радвам да пратиш
Отговори с цитат
  #993  
Стар 17th August 2012, 15:23
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Много странно са протекли при теб нещата...Обикновено на седмия ден махат конците и той почиства /като винаги обяснава мило и подробно какво ще прави/, а на 14-тия ден маха тия ленти, като от рентгенови снимки...Явно за теб така са преценили. И на мен не са ми падали конци,поне не съм видяла. Ами добре отсрамвай се по-скоро , ще се радвам да пратиш
Моя грешка, и на мен на 14-ия ден ми махна плаките. След операцията нямах време да се притеснявам и да се заглеждам чак толкова много в резултата. Точно тогава проблеми с работата, кандидатстудентски изпит ми предстоеше и пр.. Иначе сигурно щях да откача, защото освен, че кожата на носа ми беше като изгнила чак, ми се запуши и слъзният канал на едното око, слепиха ми се миглите, и падаха на цели снопчета. И сега още не смея да сложа никакъв грим.
Отговори с цитат
  #994  
Стар 17th August 2012, 19:47
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Разбира се, веднага, щом ти ми обясниш след колко години регистрация с два ника у форума успя да намериш "ч"-то на клавиатурата

Винаги има за какво да се заяде човек, стига да реши, но има ли смисъл чак толкова да се напъваме. Сгрешила съм при писането, мисля, че останалите ме разбраха, може пък и ти да успееш
Опита ти да оригиналничиш определено е жалък и изобщо не ме впечатлява
и забележи , ти знаеш от кога съм в форума и колко ника имам а аз виждам твоя за първи път ...
И пак питам какво значи вкостяване ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #995  
Стар 18th August 2012, 09:43
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Опита ти да оригиналничиш определено е жалък и изобщо не ме впечатлява
и забележи , ти знаеш от кога съм в форума и колко ника имам а аз виждам твоя за първи път ...
И пак питам какво значи вкостяване ?
Не съм имала за цел да оригиналнича, а да дам пример, че няма смисъл от подобни дребнавости. Не виждам нищо забележително в това, че една неграмотна простакеса с хиляди мнения, от които половината са откровени заяждания, е по-запомняема от който и да е потребител с по-малко от 100 мнения в този форум. Ако това ти е била целта, постигнала си я. Всеки потребител, влязъл във форума, за да получи някаква информация, за съжаление е попадал и на твоите заяжданки. За двата ника беше споменал друг потребител във връзка с изявите ти, свързани с постването на чужди снимки. За останалото не е нужно човек да е Шерлок Холмс...
Не се считам за специална, че си решила да се заядеш с мен. Случвало се е с много други потребители. Просто ти е някакъв навик да си избиваш комплексите тук, без значение кой е отсреща.

"Вкостяване" дори и да не е термин, свойствен за ринопластиката, е точно усещането, което имам аз в момента. Една мека подутина отстрани на носа ми е започнала да се втвърдява и да се превръща в кост. И "калциране" да го нарека, това не променя усещането ми.

Към останалите потребители - съжалявам за офтопика. Знам, че има хора, които все още влизат тук, за да получат някаква полезна информация, а не да четат постове, несвързани с темата.
Отговори с цитат
  #996  
Стар 18th August 2012, 10:48
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Кой е простакеса си личи по речника независимо какви и колко обиди ще използваш, никога не можеш да скриеш прогресивната си селска наследстаеност
Това, че знам повече относно ринопластиката и съм виждала доста операции, не ме прави комплексарка, а просто знам кога някой говори глупости

П/с постове за ''вкостявания'' едва ли спадат към полезните постове...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #997  
Стар 6th September 2012, 15:39
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Здравейте, имам един въпрос... Скоро ми предстои операция на носа, а имам алергичен-ринит и кихам всяка сутрин(задължително, без иключения),а и не само...Също така носа ми се раздразва от разни аромати,прах,допир,цъфтеж на лепите и много др...Общо взето през целия ден си подсмърчам и кихам последно време. Личния ми лекар ми изписа някакви хомеопатии, но се чудя дали изобщо ще ми помогнат, че и за толкова кратко време. Притеснява ме това, че след операцията ще кихам повече от всякога, ще се събира секрет(който ще засъхне и при вадене на тампоните може да боли кошмарно)...също така, през останалото време, когато кихам, дори след ваденето на тампоните пак ще ме боли и се страхувам, че и формата на носа ми може да се развали? Пълни глупости ли са мислите ми или не според вас? Извинявам се за глупавия въпрос, но няма кого да питам, понеже доктора когото съм избрала е в чужбина и комуникацията ни е малко трудна... (особено по този въпрос)
Отговори с цитат
  #998  
Стар 6th September 2012, 15:56
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

_strawberry, мисля, че от кихане не може да ти се развали формата на носа. Аз гледах да кихам през устата след операцията. Сега като се замисля, страшна картинка съм била, но поне се щади носа. Ваденето на тампоните е неприятно, но не е кошмарна болка, а и е за много кратко време. Доколкото знам те са напоени с нещо и не засъхват.
Отговори с цитат
  #999  
Стар 6th September 2012, 16:13
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Благодаря ти за бързия отговор Хана, сега прочетох отговор от клиниката в, която ще се оперирам, че "в такъв случай, може и без тампони"... Възможно ли е това според теб?


Иначе това, за кихането през устата и на мен ми хрумна, но... то сополи братче Как ще се оправя с тях не знам

Последно редактирано от _strawberry : 6th September 2012 на 16:18
Отговори с цитат
  #1000  
Стар 6th September 2012, 16:25
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Хахаха, какво да ти кажа... ти със сополите, мен ме мъчеше засъхнала слюнка по небцето (от дишането през устата) и я борех с мокри кърпички, а то едно гъсто... Направо не можех да се понасям. Но всичко минава и се забравя. Само резултатът да е добър. А иначе за вариант без тампони аз не мога да ти кажа мнение. Май съм попадала на нещо такова във форума, но не знам в кои случаи не се слагат. Нека някой запознат се включи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:10.