IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th July 2007, 09:08
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

и Мария моля те престани с тия цитати - малко прекаляваш вече.
май наистина ще е най-добре спора да се изтрие...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th July 2007, 09:29
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Биби това че съм крайна е така защото изразявам лична позиция и аз съм си крайна и по отношение на себе си, и ако има някои които вижда нещата по моя начин да знае че не е сам нито е луд нито ще полудява.

Мария знаеш че винаги съм била насреща когато си имала нужда да ме контактнеш и аз винаги съм била наясно за различията ни по отношение на хирургията като цяло.

Хайде веднъж завинаги да се разберем като хората че ЕСТЕСТВЕНО ИМА: шаcливи жени с наднормени килограми, шастливи жени с увиснали кореми и бюстове, щастливи хора с физически несъвършенства.

Но аз НЕ говоря за тях. И темата за гастропластиката, силикона и липо-то НЕ е за тях.

Да му се не види какво да направя като има и такива като мен, Марiянка, Невена, Девито, Вера, Нумб, Телец, Хансоло кой знае още колко (в световен мащаб да не говорим а смъртни случаи не е имало от последните 25 години)които аджеба НЕ СА ЩАСТЛИВИ ОТ ТОВА КОЕТО ВИЖДАТ ПО СЕБЕ СИ.

АЗ ЗА ТАЗИ ГРУПА НАСЕЛЕНИЕ ГОВОРЯ.

За интимните ми удоволствия не се притеснявай макар че изказването ти точно по този начин не прави чест на интелекта ти но въпреки това ще ти отговоря: Не съм виновна че либидото ми се задейства от мъже тип Military Rangers & Спасители на плажа:) и не - това не са мокрите ми мечти просто ти си напълно права когато съм над 55кг тоз тип мъжови не си падат по мен а иначе проблем нямам нито с тях нито с диамантите:) Пък да му се не види нещо не си падам и по компромисите и въпреки че вниманието на Жоро Тираджията дет ми влачи багажа от UK и назад е много ласкателно ама да ме прощаваш на него кьорав Мах Gluteus не му е останал а и интелекта му куца и му пречи на самият него:)

Както казваше една приятелка 'Може и да има пътници за всеки влак но когато пътниците в твоят вземат нещо да не ти понасят или сменяш пътниците или upgrade-ваш влака'':)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th July 2007, 10:08
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета, мисля, че всеки си каза мнението по спора. Хайде да спрем вече с него и да си продължим по темата, че само ще объркаме всички, които идват да четат тук и май ще ги откажем да четат.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th July 2007, 10:31
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Става:) и без тва огладнях:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th July 2007, 10:46
TangerineDream TangerineDream не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Ако правилно разбирам целият този спор е само защото някои е пуснал инфо за рисковете. Информацията за рисковете на МарияВасилева е съвсем обективна и изглежда преписана от някъде. Момичето просто иска да сподели каквото знае и да изкаже мнение.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th July 2007, 10:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

егати тъпите спорове, честно все едно сте в 6-ти клас

аз наистина не разбирам претърпелите успешна операция защо се сърдят на негативните мнения, та чак и ще спирали да пишат?!? не знам каква е статистиката, нито съм чела цялата тема за гастропластика, но няма начин да е безобидна операцийка без никакви рискове радвам се за вас, защото съм една от малкото, които ви разбират. то и аз цял живот ще си нося кръста, но това е друга тема.
за мен най-доброто решение е да се отвори старата тема, да продължат да пишат претърпелите подобни операции, да дават своите съвети, но да не се пишат само и единствено розовите неща.
тия пък които не са претърпели подобна операция, нямат и намерение да я правят, да ограничат постовете си. няма смисъл от тия "сблъсъци", никой не печели. аз например не си харесвам носа, но никога не бих си направила ринопластика, тъй като ме е страх да си пипам лицето. но не съм отишла да пиша в темите за ринопластика, и да им казвам че са луди тия, дето си правят. след като нямам опит, нямам и намерение да се подлагам на подобна интервенция, няма кво да им се меся - всеки си решава сам за себе си. надявам се ми разбрахте примера
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th July 2007, 11:07
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Съжалявам Танжерине но в случая Мария няма нищо общо. Главният лайтмотив продължава да бъде защо бе затрита единствената тема за Лапбанд в този форум и къде е втората тема която визираше гастропластиката във вертикалнят и вариант - тоест моята тема.

И с какво толкова изведнъж тези две теми се оказаха онеправдани пред стотиците безсмислици на които сме свидетели всеки ден и които продължават да са активни.

И ако една тема има повече от 5 страници материал е ли поне израз на етика и култура да те уведомят че те трият?
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th July 2007, 11:08
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Бимби взе ми го от клавиатурата. Точно така трябва да е.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th July 2007, 13:19
TangerineDream TangerineDream не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Не разбирам защо е цялото това напрежение и след като прочетох и другата тема, не виждам нищо лошо нито в мненията на МарияВ, нито в действията на Льофи.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th July 2007, 13:29
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Голяма част от мненията бяха изтрити точно за да може новите като теб да не видят нищо лошо

Да се надяваме, от тук нататък да нямам повече какво да трия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтносноБариатричнатахирургиянейниалтернативи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.