IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th January 2013, 11:08
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране Литес, Вулкан или Артемис?

Здравейте, започнах наскоро тренировки за стягане. Нямам излишни килограми, но вече целулит и развалена фигура от заседнала работа на компютър. Любимите ми ботуши по крака вече не мога да ги закопчея, и на едни масажи като ходих, се оказа, че дори на прасците вече имам целулит. Искам да си взема някакъв клин по цялата дължина с отслабващ и антицелулитен ефект, за по-ефектен резултат от тренировките. Чудя се между тези 3:
http://www.3suisses.bg/bg/shop/produkti/10065358.html

http://www.samozdrav-bg.com/fitness/...product_id=204

http://samozdrav-bg.com/index.php?ro...product_id=213

Какво ще ме посъветвате?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st July 2013, 15:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodina Виж мнението
Здравейте, започнах наскоро тренировки за стягане. Нямам излишни килограми, но вече целулит и развалена фигура от заседнала работа на компютър. Любимите ми ботуши по крака вече не мога да ги закопчея, и на едни масажи като ходих, се оказа, че дори на прасците вече имам целулит. Искам да си взема някакъв клин по цялата дължина с отслабващ и антицелулитен ефект, за по-ефектен резултат от тренировките. Чудя се между тези 3.Какво ще ме посъветвате?
Сериозно,вярваш ли на тези рекламни стратегии,измислени с цел печалба????
Какво ще рече тренировки за стягане?Целулитът е подкожна мазнина в следствие на лош хранителен режим и обездвижване.Вълшебната думичка е КАРДИО+диета,без значение в каква дреха си се пъхнал
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st July 2013, 17:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Правилен хран. режим, здрави тренировки във фитнеса, и не просто само едно кардио на пътечка или някакъв тренажора, а по скоро това да е в допълнение към сериозни високо интензивни тренировки със свободни тежести и на уредите + антицелулитни масажи.

Уффф, чак ся като го написах видях от кога е това питане, тя жената едва ли влиза още тук, ама както и да е !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st July 2013, 20:10
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Пуфпаф, вещ ли си в тая материя..хранителен режим и тренировки?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st July 2013, 21:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Правилен хран. режим, здрави тренировки във фитнеса, и не просто само едно кардио на пътечка или някакъв тренажора, а по скоро това да е в допълнение към сериозни високо интензивни тренировки със свободни тежести и на уредите..
Здравите тренировки във фитнеса изграждат мускулна маса,а не премахват целулит..хахах.И като написах КАРДИО с главни букви е ясно какво значи:ДО ОТКАЗ
Свободните тежести са за хора,които искат да изградят много сила и мускул,а не да премахнат целулит от себе си.Тези тренировки са по-скоро за щангисти и културисти с ясна цел.
Не виждам смисъл една жена да се мъчи да тренира като мъж както ти съветваш,за да изчисти целулита си по краката.Нищо лично,ама не ми се струваш особено компетентен на тази тема,не си жена
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st July 2013, 22:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране



Ти успя да ме разсмееш, за което съм ти благодарен
Дори няма да си правя труда да влизам в някакъв спор ! Само ще ти кажа, че това ако го беше написала в един друг форум, в който има и страшно много момичета, които тренират и доста от тях са много добре запознати и много напреднали, а пък сайтът им от към информация е на светлинни години от този, даже въобще не може да се сравняват. Там ако беше го написала това, щеше да предизвикаш много сериозен смях
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st August 2013, 11:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението


Ти успя да ме разсмееш, за което съм ти благодарен
Дори няма да си правя труда да влизам в някакъв спор ! Само ще ти кажа, че това ако го беше написала в един друг форум, в който има и страшно много момичета, които тренират и доста от тях са много добре запознати и много напреднали, а пък сайтът им от към информация е на светлинни години от този, даже въобще не може да се сравняват. Там ако беше го написала това, щеше да предизвикаш много сериозен смях
Смей се,ама не си прав да даваш съвети на жена,която иска да премахне целулита от краката си,която не мисля че иска да става бодибилдърка,А ТИ ТОЧНО ТОВА Я КАРАШ:СВОБОДНИ ТЕЖЕСТИ ЗА ЦЕЛУЛИТ???Абе я се осъзнай,моля те.Нещо си се объркал доста сериозно.И не бих писала в друг форум,защото просто нямам нужда.Занимавам се с фитнес от 15 години и зная всеки един резултат как се постига Не ме вълнува кой сайт къде е и каква информация има,това дори не знам защо го споменаваш.Явно следиш форум за целулит ли,кво?хахахахаа
Кво ли се изненадвам,ти си навсякъде.Наистина не влизай в спор,че като гледам какво пишеш...хахахаха.
А може да си жена и да имаш целулит и затва да се ровиш в такива форуми,странна работа.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 1st August 2013 на 11:58
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st August 2013, 16:35
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Днеска ми е някво лениво, няма и да работя и даже не ми се пише, утре ще ида на масажи, добре ще ми се отразят. Само заради това, че ме разсмиваш и заради слабостта ми към жените, които много си ги обичам, ще ти отговоря.

Аз няма да се самоизтъквам, колко знам или от кога се занимавам със фитнес и колко голям опит имам, това не е привично за мен. Няма как да влизам в спор с човек който, явно не знае основни физиологични процеси, които се случват в човешкото тяло. Как се изгарят мазнините, какво е високо интензивна тренировка, какво е аеробна и анаеробна тренировка и т.н.

Как се отразяват силовите тренировките с тежести при жените и какво постигат с тях. Знаеш ли как силовите тренировки, повишават метаболизма и в покой и се горят калории, дори и след самата тренировка, която обаче трябва да е високо интензивна със кратки почивки, като по този начин се държи висок пулса по време на цялата тренировка.

Не е много хубаво човек да чете през редовете, я се върни пак на първото ми мнение и внимателно прочети какво съм написал:

"не просто само едно кардио на пътечка или някакъв тренажора, а по скоро това да е в допълнение към сериозни високо интензивни тренировки със свободни тежести и на уредите + антицелулитни масажи. "

За най добри резултати се комбинират силови тренировки + кардио и това точно за сваляне на мазнините и не само, че резултата ще е по бърз и ефективен, а и тялото ще бъде много по добре оформено.

Жените могат да тренират със тежести, както мъжете и резултата ще е само женствено и секси тяло и е много важно да се знае, че жените качват много много трудно мускулна маса. Много са малко такива, които генетично са по предразположени да трупат по лесно мускули, но пък за това могат да се регулират тежестите и броя на повторенията.

Това с форумите за целулит не ти се получи много, но нищо няма как всеки път да ти се получава Аз ти говоря за сайт с форум, който е за фитнес и всичко свързано с храненето и здравословният начин на живот в който има най много мъже и жени, има най много дискусии и много хора си водят и дневници. Както виждаш в този форум никой не пише за фитнес и хранене и това е разбираемо, защото и сайтът е с по обща насоченост, а има и други причини !

Водил съм много спорове до сега, но този просто ще го пропусна, не виждам смисъл да се занимавам и то с неща, които са елементарни и се учат още в първи клас, ако мога да се изразя така !

Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st August 2013, 16:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Няма как да влизам в спор с човек който, явно не знае основни физиологични процеси, които се случват в човешкото тяло. Как се изгарят мазнините, какво е високо интензивна тренировка, какво е аеробна и анаеробна тренировка и т.н.

Как се отразяват силовите тренировките с тежести при жените и какво постигат с тях. Знаеш ли как силовите тренировки, повишават метаболизма и в покой и се горят калории, дори и след самата тренировка, която обаче трябва да е високо интензивна със кратки почивки, като по този начин се държи висок пулса по време на цялата тренировка.

Не е много хубаво човек да чете през редовете, я се върни пак на първото ми мнение и внимателно прочети какво съм написал:

"не просто само едно кардио на пътечка или някакъв тренажора, а по скоро това да е в допълнение към сериозни високо интензивни тренировки със свободни тежести и на уредите + антицелулитни масажи. "

За най добри резултати се комбинират силови тренировки + кардио и това точно за сваляне на мазнините и не само, че резултата ще е по бърз и ефективен, а и тялото ще бъде много по добре оформено.

Жените могат да тренират със тежести, както мъжете и резултата ще е само женствено и секси тяло и е много важно да се знае, че жените качват много много трудно мускулна маса. Много са малко такива, които генетично са по предразположени да трупат по лесно мускули, но пък за това могат да се регулират тежестите и броя на повторенията.
ОСНовните физ.процеси са ясни,ама не ми става ясно защо караш жена да става бодибилдерка,само защото иска да махне целулита от краката си?А ся де,май ти не четеш хубаво и трябва да се връщаш да препрочиташ В първи клас никъде не се учи бодибилдинг Той се изучава във висшите учебни заведения!ФАКТ!
И пак казвам не ме интересува т никакви форуми и какво става вътре,а ти пак ми се обясняваш?!И къде съм написала,че жените НЕ МОГАТ ДА ТРЕНИРАТ С ТЕЖЕСТИ,А?
Ти освен да изопачаваш думите друго ще направиш ли?!
КОй те е питал за най-добрите резултати според теб предвид,че жената пише за някакви клинове и ЦЕЛУЛИТ?Да ти е написала,че иска тотална промяна в тялото?
И къде съм написала,че само с кардио/пътечка,кростренажор/ се случва работата?
Това за тези уреди го написа ТИ,а не аз даже добави глупостите си за масажите против целулит,хахахахаа.И това го пише уж мъж,който твърди,че разбира от физика/тяло/спорт...айде моля те стига шегички
Тия неща на мен са ми пределено ясно за тренировките,точно затва мога да правя с тялото си каквото поискам Не си губи времето да влизаш в спорове,които явно не са ти по силите
И повярвай ми много жени трупат по-лесно мускулна маса за разлика от мъжете
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 1st August 2013 на 16:57
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st August 2013, 17:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране



Харесваш ми ей, щеше да е доста скучно ако те нямаше в този форум !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛитесВулканилиАртемис
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:44.