IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1311  
Стар 29th June 2013, 21:08
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от alaia Виж мнението
Здравей,мила!
От много време не бях влизала и не съм споделяла,а и не мисля,че има смисъл вече
Ще ти отговоря направо на лични.Нослето вече ми е много хубаво,доста е поспаднало и аз лично много си го харесвам,за разлика от преди! Връхчето също е изтъняло и е почти перфектно ) Слава богу при мен нещата се получиха от първата операция и за мое огромно щастие и последна!
Доста се промени и сега е мн.сладко! Нямам обаче снимки само на носа...последните са ми от плажа,но като ги изрежа и пак не се вижда отблизо.А ако ги кача целите отново ще кажат,че позирам и търся комплименти )) Пиши на лични каквото те интересува и ти пожелавам най-красивото и сполучливо носле!
Ок,хей така се радвам че се включи,аз казах на доктора че съм харесала твоето носле...
Отговори с цитат
  #1312  
Стар 29th June 2013, 21:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alaia Виж мнението
А ако ги кача целите отново ще кажат,че позирам и търся комплименти ))
Кво ти дреме кво пишат тия,то е ясно какви злета са,аххаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1313  
Стар 30th June 2013, 13:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alaia Виж мнението
ако ги кача целите отново ще кажат,че позирам и търся комплименти ))
Безкрайно ми е неприятно да чуя това нещо, хайде чакам снимките, аз дори не съм видял и предишните искам да ти видя носа, все пакт това е форума да се показват резултати от операциите на носове и да обменяме опит. Обещава да не правя никакви комплименти, ще бъда твърд като камък, при мен няма "дунапрени"
Отговори с цитат
  #1314  
Стар 30th June 2013, 13:46
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране

marishkaaaaa напълно те разбирам какво ти е, и всичко описано от теб съм го приживяла, ужасно е и смятам, че щом човек не харесва нещо в себе си и това го подтиска, трябва да намери някакъв начин да го промени, а иначе във всяко нещо си има риска, дори и в избора на нова работа , и ако човек не опита ще се измъчва цял живот, че не е направил всичко възможно и не е рискувал.
Отговори с цитат
  #1315  
Стар 30th June 2013, 14:20
marishkaааааа marishkaааааа не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miksi7 Виж мнението
marishkaaaaa напълно те разбирам какво ти е, и всичко описано от теб съм го приживяла, ужасно е и смятам, че щом човек не харесва нещо в себе си и това го подтиска, трябва да намери някакъв начин да го промени, а иначе във всяко нещо си има риска, дори и в избора на нова работа , и ако човек не опита ще се измъчва цял живот, че не е направил всичко възможно и не е рискувал.
Точно за затова съм решила да го направя, надявам се случая ми да не е невъзможен. Благодаря ти за подкрепата
Отговори с цитат
  #1316  
Стар 30th June 2013, 14:36
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Безкрайно ми е неприятно да чуя това нещо, хайде чакам снимките, аз дори не съм видял и предишните искам да ти видя носа, все пакт това е форума да се показват резултати от операциите на носове и да обменяме опит. Обещава да не правя никакви комплименти, ще бъда твърд като камък, при мен няма "дунапрени"
Alaia няма да качи снимки убедена съм,защото момичето много отзивчиво сподели резултата си и притесненията си,тя е изключително красива и преди,но с новото носле е такава сладурка,тя е една от хората които ме убедиха с резултата си за този доктор,но се намериха някакви злобни душици които я нападнаха незнам защо,по грозен начин,а тук не е място за това...И момичето си изтри снимките,а те са толкова полезни,...Мисля че когато някой напада така грозно друг и обижда трябва да бъде изгонен от форума,защото разваля идеята...хората тук да си помагат с информация,а не някои да си избиват комплексите..
Отговори с цитат
  #1317  
Стар 30th June 2013, 14:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Alaia няма да качи снимки убедена съм,защото момичето много отзивчиво сподели резултата си и притесненията си,тя е изключително красива и преди,но с новото носле е такава сладурка,тя е една от хората които ме убедиха с резултата си за този доктор,но се намериха някакви злобни душици които я нападнаха незнам защо,по грозен начин,а тук не е място за това...И момичето си изтри снимките,а те са толкова полезни,...Мисля че когато някой напада така грозно друг и обижда трябва да бъде изгонен от форума,защото разваля идеята...хората тук да си помагат с информация,а не някои да си избиват комплексите..
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1318  
Стар 30th June 2013, 15:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбирам, но това вече е минало, във форумите винаги се случват такива неща, все пак не е ли po важно общата маса хора какво мислят от колкото отделни единици.
Хайде хубавице нека видим нослето ти, аз точно заради ринопластиката се присъединих към този форум. alaia няма от какво да се срамуваш или да мислиш кой как ще възприеме показването на едни снимки. Вижте във фейсбука за какво става на въпрос, хората си показват един на друг най различни снимки, просто живеем във такъв свят.

Ще чакам да знаеше !
Отговори с цитат
  #1319  
Стар 30th June 2013, 18:00
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране

аз също смятам, че на всички които четат форума и са се насочили към определен лекар, ще им от изключителна полза мненията и снимките на хора които вече са се оперирали при дадения лекар. Затова агетирам повече момичета които са се оперирали при д-р Йорданов, да изкажат своето мнение било то положително или негативно, аз самата ще съм Ви много благодарана
Отговори с цитат
  #1320  
Стар 1st July 2013, 16:51
nework333 nework333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, може ли да ми кажете един телефон за връзка към доктор Йорданов, тъй като искам да си запиша час за консултация и дали ще бъде удачно да кажа, че не съм от София а доста по-далечко. Благодаря ви предварително !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:34.