IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2013, 10:12
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране Фитнес и спа в Младост-София

Здравейте хубави, спортни момичета! Смених местоживеенето, но на принципите си не мога да изневеря, моля ви препоръчайте ми фитнес и спа в района на Младост.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2013, 12:52
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Предполагам говориш за Младост в София. Ако е така препоръчвам ти има един нов център Спарк, близо до бизнес парка е. Аз понеже работя в района през обедната почивка си отскачам за някое друго масажче, а когато имам повече време или след работа оставам за фитнес и джакузи.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th June 2013, 13:55
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

а там могат ли да ми изготвят програма за по-бързо отслабване, щото аз от време на време тренирам, но не е достатъчно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th June 2013, 13:32
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Здравейте момичета! Аз с моя мързел скоро не съм влизала, но ето че като се показа слънцето ми дойде настроението и вече съм много надъхана да спортувам, да стопя килцата и да се наслаждавам на летните дни. Да, принципно говоря за Младост София Какво представлява този фитнес Спарк? и да не е някое скъпарско място дето да ме одерат много паричики. Там в района има такива фитнеси, търся си нещо, ако може не много скъпо с басейн, масаж, ей такива глезотийки.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th June 2013, 14:19
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Съни, аз по същия начин тази пролет се забавих с прочистването и нещо йо-йо ефекта все ме гони. Сега съм решила упорито да се захвана със спорт, зубмата е хубаво нещо ,хубавичко те разтяга, препоръчвам ти го, а и дано в Спарк да го предлагат.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th June 2013, 14:36
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Не се безпокой, Съни! Това, че е нов спортен център не прави Спарк скъпо място. Цените са човешки и получаваш едно страхотно обслужване в приятна среда. Не знам какво точно те интересува, но аз лично най-много се кефя на големия басейн, който е много чист и който се пречиства не с химикали, а с екстракт от морска сол. Това за такива алергични като мен е страшна благодат, няма да ти казвам какви обриви бях получила едно лято от други басейни, дето уж ги водят за престижни...
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th June 2013, 15:03
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Привет Сияна, а как в Спарк са устроени спортните програми за отслабване и стягане?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th June 2013, 15:28
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

ами сега най-новото в сферата на отслабването е кръговата тренировка, ще поразпитам и ще ти дам още подробности.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th June 2013, 16:26
mandi2 mandi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

добре, благодаря ти много. Честно казано за пръв път чувам за подобно понятие. Кръгова тренировка, любопитна съм действително да разбера повечко неща за този вид физическа активност.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st June 2013, 14:45
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

за пръв път чувам за екстракт от морска сол, ама явно е много по-добре, отколкото това с масовото почивстване с химикали, а има ли открит басейн?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнесспаМладостСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:03.