IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 15th May 2013, 00:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Дени,при мен първият месец беше най-кофти.Всичко,което описваш е нормално и сме го минали почти всички тук.Гърбът ме болеше докато спях на него.През втория месец започнах да спя леко настрани и болките в гърба намаляват.А гърдите ме опъват все още понякога/вече съм на 6 месеца почти/,а в началото така се вдървяваха,че беше ужас имах чувството,че цял живот ще е така
За сутиена и аз мислех,че ще ми убива на разрезите,но въобще не съм и усещала нещо подобно.Леко и бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #622  
Стар 15th May 2013, 01:56
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
E,да.Мисълта ми беше за началото.Аз после започнах да слагам,че се тресат и лашкат насам-натам и е неудобно.А и закона за гравитацията си казва думата!
Колко време мина от ОП ти?
Половин година и не тая големи надежди да слязат кой знае колко,но определено има разлика.Като не нося сутиен известно време се потпускат,т.е.слизат,явно си е гравитациЯ,...а като ги сплескам в онези малките сутиени и те изчезват
Отговори с цитат
  #623  
Стар 15th May 2013, 07:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Вили, щом Стоянов е казал че ще се наложи лек ремонт сигурно е така. Надявам се да излезе достатъчно коректен и да извърши този ремонт без да ти взима пари, защото все пак грешката е негова. Все пак ме радва факта, че не ти е казал "всичко е наред нямаш проблеми", защото докторите не обичат да си признават грешките май. А и понеже на контролния преглед малко ме попретупваше и се си казвах дано да нямам проблем, че незнам дали той ще си го признае.
Отговори с цитат
  #624  
Стар 15th May 2013, 12:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Половин година и не тая големи надежди да слязат кой знае колко,но определено има разлика.Като не нося сутиен известно време се потпускат,т.е.слизат,явно си е гравитациЯ,...а като ги сплескам в онези малките сутиени и те изчезват

Mоля те,не ги сплесквай Не е добре,носи си твой размер сутиен
И щом не са слезнали до сега,значи няма и да се случи по-натам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #625  
Стар 15th May 2013, 12:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Вили, щом Стоянов е казал че ще се наложи лек ремонт сигурно е така. Надявам се да излезе достатъчно коректен и да извърши този ремонт без да ти взима пари, защото все пак грешката е негова. Все пак ме радва факта, че не ти е казал "всичко е наред нямаш проблеми", защото докторите не обичат да си признават грешките май. А и понеже на контролния преглед малко ме попретупваше и се си казвах дано да нямам проблем, че незнам дали той ще си го признае.
Напълно съгласна с този пост,щом го е казал,значи е напълно сигурен.Няма кво повече да се губи време с напразни надежди и тн.Разбира си и е видял какво е направил и иска да коригира стореното
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #626  
Стар 15th May 2013, 13:33
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Дени,при мен първият месец беше най-кофти.Всичко,което описваш е нормално и сме го минали почти всички тук.Гърбът ме болеше докато спях на него.През втория месец започнах да спя леко настрани и болките в гърба намаляват.А гърдите ме опъват все още понякога/вече съм на 6 месеца почти/,а в началото така се вдървяваха,че беше ужас имах чувството,че цял живот ще е така
За сутиена и аз мислех,че ще ми убива на разрезите,но въобще не съм и усещала нещо подобно.Леко и бързо възстановяване!
Мерси Деси.Дано по-бързо да минава този първи месец и да се понася болката, че от два дни като постоя права два-три часа или съответно ако се разходя за час-два и започват едни болки ниско на гърба, над кръста, все едно имам нещо счупено или забито там и ме боли доста.Като полегна за 15-20 минути и ми преминава. Дали е от тежеста на бюста, все пак моите гърди преди мамото си бяха съвсем прилично-малки, а сега са едно кило, че и отгоре.И просто гръбнака си реагира на новостите.Макар, че докато кърмех почти 7месеца, гърдите ми бяха огромни, все едно имах по 600 кубика във всяка и не ме болеше така.Ох, не знам какво да си мисля, дано по-бързо свикнем заедно с тези СиСи
Отговори с цитат
  #627  
Стар 15th May 2013, 13:57
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Дени,това е операция,мила!Чужди тела,т.е. имплантите,с които организмът ти Трябва Да СВИКНЕ!За разлика от кърменето,което си е естествен физиологичен процес,за което женското тяло има "настройките" да премине през него.Така,че оттам идва разликата.Аз например се опитвах да направя паралел с раждането и мамопластиката.Е,мамото болеше в пъти повече,при мен
Имам и операциии следствие на катастрофа.Е,там вече мамото отстъпи,но някакси нещата са ми по-сходни.Чувствах се пак травмирана и осакатена,но този път от собствената си суета
На никой не пожелавам моите асоциацииТези цици ме побъркаха тотално.Очаквах да ги вея гордо,но уви-само се чудя в какво поло да ги завра и колко да се приведа,за да ги скрия.Преди ми бяха доближени,сега са ми високо-угодия нямам!!!Всеки ден си обещавам да спра да бъда толкова мнителна,но уви от утре...
А ти,Дени,ще видиш колко бързо ще мине първия месец и идва лято,а ти си с пълно деколте
Мариса,нося основно спортни сутиени,ама ми стоят като банския ти на аватараНещо както винаги обърках номератаТриумфа ми е 75С,а др.спортни/на Lonsdale са/ са 32D,а това беше най-голямата чашка на тази обиколка,макар да са ми по-малки и от Триумфа
Отговори с цитат
  #628  
Стар 15th May 2013, 14:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Мариса,нося основно спортни сутиени,ама ми стоят като банския ти на аватараНещо както винаги обърках номератаТриумфа ми е 75С,а др.спортни/на Lonsdale са/ са 32D,а това беше най-голямата чашка на тази обиколка,макар да са ми по-малки и от Триумфа
ЕЕЕЕЕЕЕ,защо такива мънинки,спортният ми енерджи е 75Е.Би трябвало и на теб да ти стане,колко ти е гръдната?Колко кубика сложи,че не съм чела назад?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #629  
Стар 15th May 2013, 14:13
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Гръдната ми е малко някъде около 93 см,ама съм с малка подгръдна около 73 и оттам идва голяма чашка.Някъде по темите бях поствала една таблица на Стоянов от ФБ за съотношението гръдна/подгръдна и определяне на сутиена въз основа на тези показатели,което при мен е абсолютно вярно.
Преди носех 75В или С,зависи от модела и очаквах да стана С размер,такъв размер купих и от спортния Триумф,и то не един,а дваТо след стегнатата превръзка след операцията,всичко останало ми се виждаше о.к.
Но нормален сутиен 75D не влизам и това е
Имплантите са ми различни/360/450сс/,че коригирахме асиметрия
Отговори с цитат
  #630  
Стар 15th May 2013, 14:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Но нормален сутиен 75D не влизам и това е
А пробвала ли си 75Е?Ще закопчаваш на второ или трето,а в чашката би трябвало да ти пастне,щом в 75Д не влизаш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:08.