IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 6th October 2013, 18:55
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Шоки, твоите кубици може да ти седят както на мен 450 примерно, така, че смятам, че пак ще ми помогне, на мен не ми е проблем, че може да не са големи, по-скоро ме е страх да не стоят едни такива като затиснати, но това съм го виждала само при Н.Георгиев май. Искам да ми харесват, а не да са големи и грозни, като смачкани едва ли не.
Отговори с цитат
  #692  
Стар 6th October 2013, 19:13
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Стискам палци и ще чакам веднага да ни напишеш как си.
Благодаря, мила, веднага ще ви пиша
Отговори с цитат
  #693  
Стар 6th October 2013, 19:16
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel Виж мнението
Шоки, твоите кубици може да ти седят както на мен 450 примерно, така, че смятам, че пак ще ми помогне, на мен не ми е проблем, че може да не са големи, по-скоро ме е страх да не стоят едни такива като затиснати, но това съм го виждала само при Н.Георгиев май. Искам да ми харесват, а не да са големи и грозни, като смачкани едва ли не.
Права си, аз бях с 405сс среден профил и ми стояха като 200. Сега съм с 455сс ултра висок профил при Стоянов и си ги харесвам много. Още съм с превръзки и не знам как ще са на голо. Само да ми махнат превръзките и ще ти изпратя снимки, аз също съм с широк гръден кош.
Ако има възможност си избери кръгли, при анатомичните има вероятност да се завъртят. Аз бях с кръгли, но не са подходящи за мен и сега съм с анатомични.

Последно редактирано от merilin13 : 6th October 2013 на 19:24
Отговори с цитат
  #694  
Стар 6th October 2013, 19:22
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel Виж мнението
Ако може Тунинг да ми каже как може да погледна нейни снимки, ще съм и много благодарна. Всъщност снимките на всеки опериран от Стоянов ще са ми от полза.
Писах ти на лични ...
Отговори с цитат
  #695  
Стар 6th October 2013, 19:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Габи , незнам как да кача снимка тук на лични за това ми изпрати имейл да ти изпратя там.
Отговори с цитат
  #696  
Стар 7th October 2013, 08:52
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Тунинг, нищо не съм получила ако може ми прати на този мейл elena_helena87@abv.bg
Досега съм видяла на Шоки и на Симона-много ми харесаха, точно такава форма искам, да стоят изпъкнали, а не форма като някакви патладжани-сплескани. Ако и моите станат така ще съм много доволна, но знам, че и първоначалното положение е много важно... Ако може и някой друг опериран от Стоянов да ми прати ще бъде супер
Отговори с цитат
  #697  
Стар 7th October 2013, 18:28
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

gabriel, благодаря ти
И моите и на Шоки са творение на Стоянов

Дано merilin13 не ме шамаросва, че бързам да се похваля вместо нея, но да споделя, че днес след като се е видяла е супер щастлива. Много се харесва ))))
Самата тя ще пише повече по-късно
Отговори с цитат
  #698  
Стар 8th October 2013, 09:04
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Абе разбрах, че кухите лейки не беше за мен, не съм чак толкова "куха". Издразних се, че реши, че съм толкова тъпа, че да си мисля, че едни по-големи гърди ще ме направят щастлива. Излишно го задълбавам вече ако всичко, което си говорела е било по принцип. Но не отговорих отначало точно, защото не те познавам и не знам шегуваш ли се или не.
Отговори с цитат
  #699  
Стар 8th October 2013, 10:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Че то кой кого познава в този форум ? ама на, виж как любовно се обръщаме един към друг
Аааа Кухите лейки си се познаваме и много си се обичаме.
Отговори с цитат
  #700  
Стар 8th October 2013, 11:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Чудесно, продължавайте да се обичате, но ако може да ограничите любовта си в границите на малкия си клуб не е необходимо и нас да ни облъчвате ...
Никой не те облъчва ти сама се облъчваш. Ако ти пречим, изхода го знаеш, насила никого не задържаме.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:11.