IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 25th June 2014, 19:31
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
Цените им варират от 1000 до 5000 евро.Например комбинарано повдигане и импланти при един от най-добрите е 3000 евро,но хората се вдигат от цял свят за там защото са добри в медицината и цените са достъпни.Не само заради цената се втурват,ако си чела темата за носове.

Твоите гърди изглеждат много естествено,и са добре за тялото ти.
Но има и друго на човек вкуса му се изменя,аз от както тръгнах да чета форуми и теми 100 пъти си смених мнението,за това какво точно искам
Да проблема е в това, че се изменя вкуса преди се притеснявах, че може да си личи, а сега не ми е проблем даже искам да си личи .. Онзи ден си видях снимките от преди операцията и се приземих..харесвам си се
Отговори с цитат
  #792  
Стар 26th June 2014, 10:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Онзи ден си видях снимките от преди операцията и се приземих..харесвам си се
Радвам се за теб. Твоите са си идеални, стига с таз лакомия.
Отговори с цитат
  #793  
Стар 18th July 2014, 09:18
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте мацки, изчетох доста от форума за да се запозная с повечето неща и останах приятно впечатлена и ужасена как може да съм била толкова заблудена и дори да не съм знаела за форума през годините. За есента смятам да направя смяна на имплантите и да вляза в групата на 450cc+, но за сега само събирам информация къде да направя операцията, при кой хирург, дори дали да я правя в България или чужбина. Очаквам да ми помогнете с насоката. Тук съм качила снимки как изглеждам в момента и повече информация съм качила в темата.

http://plasticlady.snimka.bg/photos-...lastika.827965

Който иска паролка да пише на лични!
Отговори с цитат
  #794  
Стар 18th July 2014, 13:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ама ти сигурна ли си, че си с PIP или как? Ще сменяш имплантите, защото мислиш, че са PIP (май), или защото искаш по-големи?

Насоки за хирург не е редно ние да даваме. Щом си изчела повечето теми, най-вероятно си изградила мнение за работата над различните дофтори.

Подозирам, че парола ще ти бъде поискана от всички, така че по-добре я пльосни направо тук.

Последно редактирано от lily.ana : 18th July 2014 на 14:05
Отговори с цитат
  #795  
Стар 18th July 2014, 14:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако не ти се вижда лицето няма от какво да се притесняваш да си постнеш паролата, а след седмица може да я изтриеш от темата и готово. Ние тука що цица сме видели, няма причина да се притесняваш от нас и няма да се занимаваш да отговаряш на 100 писма.
Аз сега опитах с 1111 и 1234 ама греда, не можах да видя съкровищата ти
Също така да си кажа, че мъжкото мнение си е по важно от женското по отношение на бомбите. На жените все им малеят "съкровищата", каква е тази лакомия вашата не знам
Отговори с цитат
  #796  
Стар 18th July 2014, 14:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ние тука що цица сме видели,
Еле па ти
Отговори с цитат
  #797  
Стар 18th July 2014, 18:31
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако не ти се вижда лицето няма от какво да се притесняваш да си постнеш паролата, а след седмица може да я изтриеш от темата и готово. Ние тука що цица сме видели, няма причина да се притесняваш от нас и няма да се занимаваш да отговаряш на 100 писма.
Аз сега опитах с 1111 и 1234 ама греда, не можах да видя съкровищата ти
Също така да си кажа, че мъжкото мнение си е по важно от женското по отношение на бомбите. На жените все им малеят "съкровищата", каква е тази лакомия вашата не знам
Видях, че доста момичета са се оплакали, че доста хора воайорстват в сайта, а на снимките ми се вижда и лицето. Изпращам ти паролата на ЛС. Момичета, очаквам препоръки за уголемяване на бюста от тези, които са се подлагали на тази операция и впечатления. Също така се безспокоя за белега.
Отговори с цитат
  #798  
Стар 18th July 2014, 18:36
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Когато се опитвам да ви изпратя ЛС ми изписва това:
"Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате събщения, докато не включите отново опцията в профила ви."
До сега търсих къде да оправя настройките, но уви не намерих, някой да помага,
Отговори с цитат
  #799  
Стар 18th July 2014, 18:39
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Паролата е glamour. Като мога да изпращам ЛС ще я изтрия от тук.
Отговори с цитат
  #800  
Стар 18th July 2014, 18:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз гледам и не мога да намеря такава опция, сега ще пробвам да ти пратя ЛС да видим дали ще го получиш. Тоя сайт някой път много нерви има много бъгове и сега още не са оправили някои неща след като направиха някои промени.

Да ама не, ся гледам вярно нямаш опция да ти изпратя съобщение !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.