IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 14th November 2010, 13:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Марисабело, защо не вземеш да изкопаеш една дупка и да се заровиш в нея, така ще е най-добре за всички!
Отговори с цитат
  #822  
Стар 14th November 2010, 13:55
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Марисабела, много егоистично, но не съм и мислела, че ще реагираш по друг начин. Много бързо забравяш какво е да си разочарован след първа ринопластика или мамопластика, а си минала по този път, нали така? В случая не става дума за твоя нос. Радвай си се на него и бъди малко по-умерена в суперлативите за доктора, защото подвеждаш хората по този начин. Както ти го хвалиш и си доволна, така и аз имам право да недоволствам и ти не си тази, която може да ми каже да го правя или не. Например плюеш по Джамбазов във всяка тема като дори не си се оперирала при него и нямаш право да имаш отношение, защото не си потърпевша, а нападаш някой, който е потърпевш от Йорданов. Веднъж си била разочарована и вместо да се поставиш на мое място ти си седнала тук да ме убеждаваш, че генетиката може би не позволява да ми се смали носа. Много ги разбираш нещата. Да, позволява и той ми обеща преди операцията като го натискаше навътре, че ще го смали и прибере достатъчно към лицето, за да не изглежда дълъг, затова и се оперирах при него иначе мислиш ли, че щях да се подложа на всичко това ако ми беше казал, че ще го смали само с 1-2 мм.? Не! А и съм виждала доста случаи на момичета с носове подобни на моя, при които такова скъсяване е постигнато.
Зададох ти елементарен въпрос и кой е седнал да убеждава някой си в нещо.Мисля изобщо не четеш или мислиш каквото ти падне,което е напълно нормално в твоя случай.И ТИ СИ НИКОЯ ДА МИ КАЖЕШ ДАЛИ ДА СЪМ УМЕРЕНА,ЯСНО!
Ще пиша хубави неща,защото ги заслужава!,Това,че ти не си доволна не означава,че доволните трябва да си траят.Много си противоречиш,но и това е нормално в твоя случай.
И нямаш никакво право да пишеш,че съм подвеждала хората,АКО НЕ ЗНАЕШ ХОРАТА ИМАТ ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ,могат сами да преценяват




И къде ми намесваш пък джамбазов,който даже и коснултация не провежда както трябва
Ми да си легнала на неговата маса,какво си тръгнала да съжаляваш за нещо,което можеше дори да е по-лошо.Ама,нали е по-лесно така....Айде със здраве
Нямам намерение да ти падам на нивото и да се занимавам повече с теб. Още повече, че не си видяла резултата от моята операция и си седнала да коментираш.

Sibi много добре го написа какво трябва да направиш, дано си вземеш бележка.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #823  
Стар 14th November 2010, 14:19
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Марисабело, защо не вземеш да изкопаеш една дупка и да се заровиш в нея, така ще е най-добре за всички!
Баси злобата


А по темата - всеки доктор има и сполучливи и несполучливи операции. Ултра ти каза ли му че си недоволна? Може би ще се съгласи да си поправи грешката (така е редно).
Отговори с цитат
  #824  
Стар 14th November 2010, 14:30
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Тити1, така е, промяната при Ултра не е много голяма, но я има. Носът е по-къс в профил, което е била една от целите. Върхът е станал по-закръглен отпреди - ако това е оток и спадне, ще е хубаво, но и така не е лошо. Остава само да спадне отляво, за да стане симетричен - предполагам, че това е оток. Не че много бие на очи и сега, но се вижда при вглеждане. Не знам как е било (в) анфас преди, защото няма снимка отпреди чисто в анфас, но предполагам по описанието, че е било като при мен - леко крив на една страна нос. Значи ако отдясно спадне, за което стискам палци, ще има още едно подобрение.
Нямам представа в детайли кое е постижимо за хирургията и кое - не, в частност дали е възможно и доколко е лесно изпиляването на "гръцки" профил.
Малко по-добре все пак е по-добре от нищо.

И понеже най-важното е да се харесаш сам, а не само околните да ти викат: "ама кво искаш, много си е добре", пожелавам на Ултра след спадането на отоците да се хареса повече. Сега също никак не е зле, но за съжаление за задоволството от резултата, няма как, има значение и голямата сума пари, която си дал с очакване за по-голяма промяна.
Отговори с цитат
  #825  
Стар 14th November 2010, 14:31
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

chaoslady, изкопай си и ти една дупка и си направете тунел между двете дупки, така пък ще е още по-добре за всички
Отговори с цитат
  #826  
Стар 14th November 2010, 14:35
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Колкото до носа на Ultra, от моя гледна точка резултатът също е незадоволителен, доколкото въобще може да се говори за някакъв резултат, понеже носът си е почти същият като преди операцията. Е, да, хубавото е, че не е ПО-ЗЛЕ отпреди, но едва ли това я успокоява.
Отговори с цитат
  #827  
Стар 14th November 2010, 16:26
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

chaoslady, когато отидох на 10-ия ден да ми махне конците ме попита дали майка ми ме харесва след операцията. Майка ми ме харесваше и преди операцията, защото ми е майка. Аз тогава му казах, че аз не се харесвам особено и че носът ми е голям и той каза, че щял да спада. И Грозданов, който също присъстваше на разговора, каза че ще се прибере с 1 мм., което както разбираш не променя особено нещата.

mira_sm, ще сложа нови снимки да видиш, че промяната след като ми поспаднаха отоците и носът се изфини, е съвсем минимална. Върхът ми не е толкова топчест и съответно сега изглежда и по-дълъг. Мога да ти кажа, че тази лека кривина на носа ми вляво, която я имах преди операцията не ми беше проблем и не съм се оперирала заради нея. Оперирах се заради дължината и височината на гърба.

Тази седмица ще го посетя и ще му занеса снимки от преди и сега и ще го накарам да открие разликите и да ми обясни какво е правил през тези два часа от операцията ми след като не е свършил почти никаква работа. Сигурно затова не усещах кръв в устата си след като излязох от упойка, нито повръщах такава. То като нито е пилено, нито е рязано много как да тече много кръв...Но като го знам какъв е непукист и какво голямо самочувствие има надали ще се трогне, че резултатът е незадоволителен.

Грешката си е моя, че му се доверих, а не е трябвало.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #828  
Стар 14th November 2010, 17:44
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Вера, покажи и ти снимки да видя носа ти, за да добия представа за какво говориш. Ти видя моя. Не съм искала "холивудски нос", нито извивка, исках прав нос, прибран повече към лицето и изпилен отгоре към върха, където имах гърбичка и където сега съвсем леко е запилено. Не съм искала нещо нереално, например да ми отреже половината нос. Това мисля, че го пиша за втори или трети път, повече няма да го повтарям. Рисувахме по снимка и той ми показваше като опипваше и натискаше носа ми.

Като говоря с него не мисля, че ще има някакъв ефект след като дори не ми отговори на въпроса какво точно ми е правил по носа като го питах, а е мое право като пациент да знам.
Ultra, изпрати ми един и-мейл на лични и ще ти пусна снимки. Не че има някаква конкретна причина да не пускам, но просто не си падам по тези неща.

Зададох ти тези въпроси, за да придобия по-точна представа как е протекла консултацията ти с Йорданов и защо си се спряла точно на него. Сега си давам сметка, че той ти е обещал да направи нещата, които ти си искала, но не ги е направил. Ако наистина носът не може да се скъсява кой знае колко, редно е да ти го каже това нещо на консултацията, а не да твърди, че ще е получат нещата както ти ги искаш. Струва ми се, голям автогол си е вкарал.

Знам, че е трудно, но не се отчайвай сега. Стават грешки понякога, човек бърка в избора си. Дай си време, още е оточен, със сигурност ще има подобрение в желаната от теб посока. Ако не те удовлетворява резултата след 2-3 месеца (може би това е по-вероятно да се случи), ще помагаме със съвети за други хирурзи, с които би могла да се видиш след време.

Ако пък имам сили пак да се опиташ да му поискаш обяснение за това, което (н)е направил, ще е най-добре. Просто, ако някой не го бива, редно е да се знае. Една-две успешни пластики не са достатъчни.


Консултира ли се с други хирурзи освен Йорданов и Джамбазов?
Отговори с цитат
  #829  
Стар 14th November 2010, 18:10
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Сега си давам сметка, че той ти е обещал да направи нещата, които ти си искала, но не ги е направил. Ако наистина носът не може да се скъсява кой знае колко, редно е да ти го каже това нещо на консултацията, а не да твърди, че ще е получат нещата както ти ги искаш.
+1. Без съмнение е така. Или ако в конкретния случай не се е получило - би трябвало да се обясни защо. Аз просто се опитвах да кажа, че някаква промяна има, макар и малка.
Отговори с цитат
  #830  
Стар 14th November 2010, 18:24
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
+1. Без съмнение е така. Или ако в конкретния случай не се е получило - би трябвало да се обясни защо. Аз просто се опитвах да кажа, че някаква промяна има, макар и малка.
Промяна има определено. Макар и малка, тя е положителна. Май всички сме на това мнение, което е хубаво.

Не е хубаво, че тя не е получила това, което е искала и най-важното - това, което е било ОБЕЩАНО.

Ultra, аз искрено вярвам, че носът ти ще се прибере още малко към лицето, когато поспадне. Може би няма да ти е достатъчно, ето затова е необходимо докторът да ти обясни какво точно е правил. Ако решиш да правиш други неща занапред поне да знаеш какво се случвало досега.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:46.