IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th January 2006, 09:13
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ако питаш мен, намери още малко пари и си сложи направо силикон. и аз имах ужасно много излишна кожа както казах, но сега всичко е перфектно. не си губи времето и парите, а има вероятност после да не се харесаш. а и щом са ти казали че ще стане номера само с операция около зърната, значи не ти е чак толкова много излишната кожа!
между другото, освен при Тепавичарова при друг лекар ходила ли си? отиди при Бояджиев в Тривия, консултациите са безплатни, всеки ден от 10 до 14 часа е там. още едно мнение никога не е излишно /макар че аз отидох направо при него и след един ден ме оперира ама твърдо бях решила да му се доверя/
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th January 2006, 15:55
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

аАми честно казано аз самата предпочитам да не е силикон ако се получи този резултат, който аз искам.
На Тепавичарова имам 100% довериер да не кажа направо сляпо, дано да го оправдае. При друг лекар на съм ходила и не знам дали въобще бих се оперирала при друг.....
Силикона си има своите недостатъци, че след 10-15 години трябва да се подменя...... А аз ако не се хареам след време........силикона винаги е насреща :P
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th January 2006, 11:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми на мен лекаря ми каза че няма да се подменя силикона, ама ще видим, времето ще покаже
успех, щом си решила, и после да разправяш как е минало
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалинякойПОВДИГАНЕНАБЮСТмастопексия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:49.