IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 19th June 2007, 15:22
Sal Sal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Хей,Здравейте и от мен! С голям кеф изчетох всичко. Странно не съм и предолагала,че с групичка ще е толкова забавно - е или поне така звучи! Поздравления за постиженията! И дано се получи нещо и с новозапочващите!
Аз спазвам от известно време лунната диетка - и като цяло нямам проблем да спазвам каквото и да е като реша - а сега и с вас мисля ще имам подкрепа, ако нещо се заотказвам...
Не знам какво още да кажа - цел - да се почувствам добре в кожичката си

и така...
ден първи - кисело мляко с малинки
начален капитал - 64кг/169см (мерки ме мързи да меря, пък и предпочитам да ги усетя!)
Отговори с цитат
  #472  
Стар 19th June 2007, 23:05
alias alias не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 107
По подразбиране

наистина ми звучат добре диетите на Байова мисля да се пробам ще споделяме резултатите )
Отговори с цитат
  #473  
Стар 21st June 2007, 16:41
Sal Sal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Е,чудесно! Хайде! Аз да си каза за вчера и днес.

ІІден-три блокчета шоколад милка с лешник и стафиди(хаха не ме замеряйте с камъни просто учих цяла нощ и след това два изпита нямаше начин )-> пропуснах обяда -> пъпеш + чай мента -> пил. пържолка + доматче за вечеря

ІІІден-днес мляко с ягодки -> активия за пиене "Ягода и Киви" -> мляко с ягодки
Чувствам си се супер - без глад, липса на енергия и тн!

Хайде кажете си, ако още някой е на линия!


~ами...да добавя, че съм две килца по-малко имам още за борене, но още не знам точто какъв ще е подходът ми срещу тях.
Отговори с цитат
  #474  
Стар 17th July 2007, 13:37
LPS LPS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 21
По подразбиране re

Ако се окаже че от тази диета неотслабваш защото имаш непоносимост към част от храните който са в диетата.Какво правим тогава?Другото което е трябва да има разнообразие на храните аз не видях такова разнообразие.Общо взето тази диета МОЖЕ ДА ВИ РАЗБОЛЕЕ ОТ КОЛКОТО ДА ВИ ПОМОГНЕ.
Отговори с цитат
  #475  
Стар 20th July 2007, 12:56
doomblade doomblade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, от днес съм на тази първата дието която е дадена с млякото, но съм и на антибиотици от днес, та въпроса ми е дали да продължа с диетата или да изчакам да ми свършат антибиотиците. Има ли някакъв проблем изобщо? Също искам да попитам дали през останалото време мога да ям плодове и да пия натурални сокчета?
Отговори с цитат
  #476  
Стар 20th July 2007, 14:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Май не е мн добре да пиеш антибиотик и да пазиш диета.Най-добре да се консултираш с някой вещ в тия работи
Отговори с цитат
  #477  
Стар 21st July 2007, 00:22
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Аз почвам от утре, няма къде да ходя. (:
Решила съм го, искам да сваля около 4 кг, защото ми се ще да тежа 60, а не 64 при ръст 1.72.Мама дори не ми вярва, че сутринта ще стана да закусвам краставица и мляко в осем, ама после ан работа ще ям таратор, видяло се е.Надявам се да се справя, ще съобщавам резултати.
Отговори с цитат
  #478  
Стар 31st July 2007, 20:31
Аватара на polina7979
polina7979 polina7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейте ,момичета!Аз качих много кг(10) за една година.Миналата година бях при Емилова.Там наистина отслабнах, но после ми беше много трудно да спазвам препоръките и.И сега сам с още 10 кг отгоре,освен че си върнах старите.Никога не сам била с идеални мерки, но сега моите кг са прекалено много.Купувам си дрехи постоянно, без да ги меря с идеята че ще си върна формата, но уви не мога да намеря правилния режим.Вчера се опитах да започна отново гладуване по метода на Емилова(казах си че този път ще изпълня всичко точно).Чета всичко написано тук и се отказах да се подлагам още един път на това.От утре с моя приятел започваме заедно една от диетите на Байкова(първата,която Неличка е написала)Ако има някой от вас който я спазва ще се радвам да споделяме заедно резултатите и да се подкрепяме.Утре сутринта ще се изтегля и ще си измеря мерките(талия,ханш)
Отговори с цитат
  #479  
Стар 1st August 2007, 08:09
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Браво, много е хубаво това, че си осъзнала, колко вредни са тези диети тип "Емилова". Моят съвет е- храни се здравословно, редовно и спортувай и ще видиш как ще си върнеш желаните килограми без нерви и глад!!!
Успех!!!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #480  
Стар 2nd August 2007, 09:41
Аватара на polina7979
polina7979 polina7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 60
По подразбиране

Мислите ли че за млечния ден от диетата на Байкова(първата) е подходящо да се яде кьопалоу(аз го правя с кис.мляко).В случай че ми омръзне таратора.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.