IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 20th July 2009, 07:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
И след като се храниш така защо си в форум за диети, това ми е най-интересното...?
Ше "си ги мерим" - кой яде повече
Много неуместно включване на alabalaportokala
Отговори с цитат
  #902  
Стар 20th July 2009, 07:49
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Калориите ми отиват към хиляда
250 гр. пушено пуешко филе - около 370

2 средни краставици максимум 30 калории

3 праскови - около 180
3 домата с 100гр. сирене - 270

бих казала 850 , все тая ок е като лек диетичен ден
Забравяш таратора
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #903  
Стар 20th July 2009, 08:18
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
И след като се храниш така защо си в форум за диети, това ми е най-интересното...?
Ше "си ги мерим" - кой яде повече
Много неуместно включване на alabalaportokala
Действително неуместно. Много е ми е смешно така, когато някой се появи и изтърси нещо от сорта на: "аз пък се тъпча като прасе и съм слаба". Какъв е съвета ? Да се тъпчем и ние с палачинки и хамбургери може би ? Дори природно слабите хора трябва да се въздържат от такъв тип храни.
Отговори с цитат
  #904  
Стар 20th July 2009, 10:38
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

всеки има своята причина да се храни по определен начин
алабала-не-знам-какво-си, не си много оригинален. Освен това хората се хранят здравословно не само с цел слаба фигура... може би и ти трябва да се замислиш за здравето си
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #905  
Стар 20th July 2009, 10:45
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

еййй не давате на жената да се похвали а пълните темата с малките си прегрешения
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #906  
Стар 20th July 2009, 11:42
alma alma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Днес:

закуска: 1/2 кис мляко с овесени ядки и фрапе
обяд: 1 чушка с извара
вечеря: салата зеле и моркови

Чудя се още какво да добавя,защото май е малко това като храна...Приемам предложения,защото съм се изчерпала на идеи нещо...Мове би плод...праскови?...оф незнам и аз ...

А за коментарите относно това кой колко яде - то си е много различно и индивидуално и всеки си преценява за себе си...Не ми е много похвално и здравословно да поемаш по 10ина сандвича на ден...
Отговори с цитат
  #907  
Стар 20th July 2009, 11:43
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте отслабващи,
И аз не съм експерт, но леля ми работи в катедра Микробиология на Националния център по опазване на общественото здраве.
Точно това са хората, които казват какво значи срок на годност, от какво зависи и как се определя. Те дават на производителя правото да каже колко дни е срокът му на годност.Тя ни е обяснявала как най-важното нещо е качеството т.е. чистотата на млякото от кравите. Например едно време дори не са го съхранявали хладилно и всички микроорганизми вътре бързо са се развъждали и така млекцето ни е прокисвало бързо.
От нея знам как сега в България почти няма достатъчно качествено мляко и фермерите дето протестират масово е щото им е ясно, че няма да има кой да им купува млякото. Когато ни е обяснявала ясно посочи че храна, на която видимо и няма нищо, не означава че е така и примера и беше с лекарства. На тях видимо им няма нищо и години след като срока им е изтекъл ама не ги пием. А за млякото ако видимо е наред, не значи че вътре полезните микроорганизми ги има живи след като му е изтекъл срока на годност. Даже скоро ги даваха по телевизията тия неща.
Иначе не мисля, че в активията има нишесте, освен това е вкусна. Когато се прегрешавам е с тази с череши


Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
kokodidi , най-малкото,което мога да ти кажа аз,като сравнително невежа в тази област ,е че в Активията няма мляко.Убедих се,че е пълна с концерванти,когато си купих "Активия Закуска" ,седя 20 дена в хладилника ,а когато я отворих,си беше съвсем наред.

Аз пък искам да ви кажа,че вчера изядох две вафли и се почувствах толкова гузна,ама тооолкова,че още ми е терсене

Днес в 8:30 хапнах Мастермахер с домат,към 12:30 пилешко шишче със задушени зеленчуци,ама по-скоро ми се сториха запържени /в заведение/,въпреки че помолих да са с минимално количество мазнина..А въпросните зеленчуци се оказаха картофи,моркови и тиквичка.Опитах и на мама панираните пилешки филенца ,ама само ги опитах.Наливам се с вода като луда,'щото ми е много топло,а до края на деня смятам да си хапвам пъпеш,кисело мляко и може малко задушени тиквички с доматче и извара.Уот ду ю тинк ?

А за тая извара на Дядо Либен,обезмаслената,никой нищо не ми каза ...кажетеее миииииииииии
Отговори с цитат
  #908  
Стар 20th July 2009, 12:27
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

alma, действително всеки си преценява сам, но твоята храна е адски малко. И добавянето на праскови няма да коригира нещата съществено.

Цитирай:
Първоначално написано от [b
sexylita[/b]]Иначе не мисля, че в активията има нишесте, освен това е вкусна. Когато се прегрешавам е с тази с череши
Съдържанието на нишесте в активията не е въпрос това на какво мислиш ти или какво мисля аз, а е нещо обективно установено. А това че е вкусна не е аргумент, че е полезна
Отговори с цитат
  #909  
Стар 20th July 2009, 14:41
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Абе малко се вманиачаваме да ви кажа

Колко вредна и опасна за здравето може да бъде една Активия заради това, че има нишесте Чак пък толкоз.... прекаления светец и богу не е драг!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #910  
Стар 20th July 2009, 14:46
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonita
Абе малко се вманиачаваме да ви кажа

Колко вредна и опасна за здравето може да бъде една Активия заради това, че има нишесте Чак пък толкоз.... прекаления светец и богу не е драг!
момичета всички добре знаете че тялото има нужда от абсолютно всичко
и мазнини и въглехидрати и ... и ....
сигурна съм че всички го знаят отлично това
вярно е обаче и че всичко трябва да е с мярка
но никога не лишавайте тялото си от важните елементи на храната
аз пазих драстични диети и сега си понасям последствията
дано да оправя нещата, но времето ще покаже
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:38.